İçeriğe Yönlendir

En Kullanışsız 10 Otomobil Teknolojisi

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Servet Aydın

Mehmet hocam hafızaları tazeledi :)

30 sene önceki teknolji ile araçlara neler yapılmış. O zamanlar araç tasarımı yapanlar tamamen hayal gücü ile yapıyordu. Şimdiki tasarımlar pc ile...

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Adaptif farlar pratikte nasıldır bende merak ediyorum...

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Mert tamamen bağımsız şeyleri karşılaştirıyorun Benzinli diesel donanımlı donanımsız olarak karşılastırma olmaz. Şöyle bak duruma Megane Diesel 1.5 dci 85 ps standart donanımla Focus Trend'i karşılaştır. Güvenlik, Performans, donanım olarak ? Arka camlar otomatik 4 disk Fren aklıma gelen bunlar dahasıda vardır..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Burada Tü-Kaka denilen donanımların %95'ini aracımda keyifle kullanıyorum.

Velakin "Aylak bakkal toplarını(!) tartar" misali haber olsun diye yapılmış bir haber.

Birileri gerçekten ya aylak kalmış, ya da Şahin - Doğan - Lada Samara yeniden üretime girecek. :D

Aynen Mustafa, ben de tamamen böyle düşünüyorum... O listeden gereksiz bulduğum sadece emniyet kemeri şartnamesi.. :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Bu yazıya kesinlikle katılmıyorum.

Yazıda belirtilen hususların %80 i aracımda var ve aktif olarak kullanıyorum.

Örneğin yağmur sensörü bazı fransız arabalarındakiler hariç çok kullanışlı bir şey.

Adaptif far ise gerçekten çok faydalı.

Elektronik emniyet kemerini bilmeme ama alınan opsiyonların hepsi gerekli.

Biz Türk insanı sinyal koluna bile gereksiz diyebiliyoruz.

O yüzden çok görmüyorum

Adaptif farlar pratikte nasıldır bende merak ediyorum...

İstediğin zaman gel dene benim aracı.

Farkı gör.

Burada Tü-Kaka denilen donanımların %95'ini aracımda keyifle kullanıyorum.

Ne gereksiz sileceklerim çalışıyor, ne dokunmatik ekran sorun yaratıyor, ne de elektronik el freninden şikayetim var (el freni çekip spin attığım günler yirmi yıl geride kaldı. Ben daha çok elektronik kontrollü gaz pedalına uyuz oluyorum, sol ayak freni kullanamaz etti bizi :D ),

Velakin "Aylak bakkal toplarını(!) tartar" misali haber olsun diye yapılmış bir haber.

Birileri gerçekten ya aylak kalmış, ya da Şahin - Doğan - Lada Samara yeniden üretime girecek. :D

Abi durumu damardan halletmişsin. :D

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Gereksiz bir haber olmuş bence.Bahsedilen özellikler bence de bir çoğumuzun zevkle kullandığı yada kullanmak istediği tarz şeyler..

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Haber sınıfta kaldı. Bizim formdan geçmediyse olmamıştır zaten.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Bence de hepsi güzel özellikler, haber anlamsz olmuş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...