İçeriğe Yönlendir

Motorlu Taşıt Vergisi

Volkan Emrah Kirpik

Recommended Posts

Volkan Emrah Kirpik

Arkadaşlar aracımın kasko değeri 26.000 tl görünüyor resmi olarak ödediğim verginin aracın kasko değerinin yıllık %5 i geçmemesi gerekiyor,vergi dairesine başvuru yapıp düşüttürdüm ve 6 aylık 1.210 dan 980 tl ye düştü bu hesaba göre yine %5 inden fazla oluyor ödemediğim vergi tekrar başvuru yapıp bir alt kademeye geçme şansım var mı yoksa sadece tek indirimden mi yararlanabiliyorum bir bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ah ahh ben de aynı hesapları yapmıştım :) Seneye rahatlarsınız efenim...

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya
(düzenlendi)

Seneye biz rahatlıyoruz ocak ayındaki ödemede Volkan bir sonraki sene Hakan abi aracı 98 model. :)

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
smiley böyle değil =) böyle :)
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Benim kullandığım 2007 Fiesta Van ın kasko bedeli 16.250 görünüyor. Ben ilk 6 ay için 521,50 ödedim. Fazlamı ödedim acaba ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim kullandığım 2007 Fiesta Van ın kasko bedeli 16.250 görünüyor. Ben ilk 6 ay için 521,50 ödedim. Fazlamı ödedim acaba ?

Ticariler vergi indiriminden faydalanamıyor..

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Ticariler vergi indiriminden faydalanamıyor..

Hımm.. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Seneye biz rahatlıyoruz ocak ayındaki ödemede Volkan bir sonraki sene Hakan abi aracı 98 model. :)

ben bu sene en düşükten ödedim yavrukuş :)

Yorum bağlantısı
Cevdet Şentürk

fiesta vanla ilgili yeni bir konu başlığı açtım. ortada bir problem olduğunu düşünüyorum. orada ki bilgilerden faydalanabilirsiniz yada belki oraya katkı sağlayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...