İçeriğe Yönlendir

Megane 3 - Focus 2.5

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Bugün, belki arabamı satarsam yerine ne alırım diye focus, megan ve astra (son kasa) arasında bir araştırma yapayım dedim. 2009 - 2011 yıllar arası ve 1-50000 km arası arama yaptığımda 35.000 tl 'ye titanium alınabilecekken bu fiyata nerdeyse megan 3 yok. Megan 3 focustan daha kaliteli bir araç mı yada ayrı segment te mi anlamadım. Astra'ya bakmadım bile, zaten en son 37.000 nin altında yoktu... En son arabamı alırken yaptığım araştırmada 10 kişiden 9 u focus demişti. İstatistikler yanlış mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Abi bir türlü sevemedin Focus'u.. Aklın megan 3 te kaldı senin :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Megana da bakıyorum plastik gibi Sercanım ya. Sadece görüntü. Ama neden bu kadar pahalı anlamadım bende. Bu aralar arabamı çok sık arayan var. Fiyatlar yükselmeye başladı sanırım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Sen bilirsin abi ama meganda konfor bakımından rahat edersin ama güvenlik bakımından focusu çok ararsın megane 2 kullanan aile dostumuz söylüyor bunu..

Yorum bağlantısı
Serkan Önder

segmenti aynı fakat megane nin ençok tulan ve piyasası canlı olan modeli heleki yeni megane sedanda olmayınca konfor bakımından iyi olabilir ama iş sağlamlık yol tutuş ve kaliteye geldimi focus bence hem daha ucuz :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Renault'lar sorunsuz araçlar. Bu sebeple piyasa değeri ve satılabilme olanağı çok yüksek.

Ayrıca piyasadaki en ekonomik dizellerden sayılırlar. Tecrübe ile sabit :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Petrole çok zam geldi naylon da petrol türevi olduğu için dolayısı ile megane fiyatları arttı :D:p

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Megana da bakıyorum plastik gibi Sercanım ya. Sadece görüntü. Ama neden bu kadar pahalı anlamadım bende. Bu aralar arabamı çok sık arayan var. Fiyatlar yükselmeye başladı sanırım :biggrin:

Megan ile ilgili yorumunuz bence de doğru. Az yakar falan ama Focus'un yerini tutmaz diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...