İçeriğe Yönlendir

Şahmaran...

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

Wakkas konuda bidene resim yok, hayali icraatmı yapıyon kardeşim 

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Evet nihayet son haline kavuştu.

0a0a9903e046b57fe1f533e2c0b17892.jpg

ee1168a68c18836344800d96cfe03710.jpg

4eeee41c7d851226abebec50cc9c1995.jpg

f48fe42751dcaf15b96a2a43d579ba1a.jpg

Sıradaki işimiz rahle.

Yüzüyor mu bu?

Senin cip le karıştırma bunu..

Wakkas konuda bidene resim yok, hayali icraatmı yapıyon kardeşim 

Hayal bana ters iş abi. kafaya girdimmi hayaliyle yaşamak yerine gerçeğini yapmak tercihimdir :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı

Saygıyla izliyorum, ellerine sağlık abi, benim yaptığım plastik gemi modelleri çerez kalır bunun yanında  :cerez:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Saygıyla izliyorum, ellerine sağlık abi, benim yaptığım plastik gemi modelleri çerez kalır bunun yanında  :cerez:

Yapılan her işte, az veya çok emek var ise, azı çoğu olmaz saygı duyulması icab eder Doğuş, ne demek çerez. Senin gemi modellerini de ben takipteyim mesela. :)

Ahşap başka bir şey ama benim için. inanılmaz derecede dinlendirici ve rahatlatıcı bir uğraş.

Yorum bağlantısı

Yapılan her işte, az veya çok emek var ise, azı çoğu olmaz saygı duyulması icab eder Doğuş, ne demek çerez. Senin gemi modellerini de ben takipteyim mesela. :)

Ahşap başka bir şey ama benim için. inanılmaz derecede dinlendirici ve rahatlatıcı bir uğraş.

Teşekkür ederim abi. Doğrudur ahşap ile uğraşan kimse sorsam aynısını söylüyor bir daha plastik model yapmazsın diyor  :) Bakalım belki ilerde.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Eline sağlık abi. Hep yapmak istediğim bir hobi. Kısmet olur inşallah birgün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eline sağlık güzel olmuş, bunu şişeye mi koyacaksın? :crazy:

Bir de şu fotoları düzgünce çekip yüklersen iyi olacak, ancak iki tane gözlük takarak görebildim detayları. :yes:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Emeğine sağlık Ertan harika olmuş  :good1: Bende sabırlıyımdır ama böyle şeylerde de ne olur bilemem  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bilmezmiyiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

abi eline emeğine sağlık.

led yokmu led bunda

Led takmaya kıyamadım buna Erol. Bir arkadaş ben takarım dedi ama o na da "yakar" diye güvenemedim :p

He ancak bitirebildim. Şimdi işlemeleli bi dene baston yapacam kendime. Sağlam, kırılmaz :D

Eline sağlık abi. Hep yapmak istediğim bir hobi. Kısmet olur inşallah birgün.

İnşallah Ersen. Zaten başladımı bir kez bırakamazsın daha.

Eline sağlık güzel olmuş, bunu şişeye mi koyacaksın?

Bir de şu fotoları düzgünce çekip yüklersen iyi olacak, ancak iki tane gözlük takarak görebildim detayları. :yes:

Resimleri göremiyorsan Emmi den destek al, gözlük konusunda. Onun gözlükler çok güzel yakındaki yazıları resimleri 25mp haline getiriyor. :p

Bilmezmiyiz

Bilirsin tabi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...