İçeriğe Yönlendir

0 Araç Alma Zamanları

Okay Çetinkaya

Recommended Posts

Okay Çetinkaya
(düzenlendi)

herkese selam yine kaşıntı tuttu,krediyle filan 0 araç düşünmeye başladık(aslında düşünmemeye çalışsamda her nedense kendimi hep araç incelerken buluyorum)sizlere danışmak istedim yılın hangi dönemleri 0 araç için avantajlıdır?(ilkbahar-yaz-sonbahar -kış)

tarihinde Okay Çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ford şubat sonunda indirime gitti.

Evet, devamlı mailime haberleri gelip duruyordu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Aralık da kitlediler, şubatta indirime gidiyorlar.

Garip bir strateji.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

evet bence sanki biraz daha inecek gibi ocakta satışlar düşmüş heralde mevcut kampanyalar yeterli olmadı demek ki bakalım bekle-gör politikası

Evet, devamlı mailime haberleri gelip duruyordu.

Aralık da kitlediler, şubatta indirime gidiyorlar.

Garip bir strateji.

Nisan derim.

evet bence sanki biraz daha inecek gibi ocakta satışlar düşmüş heralde mevcut kampanyalar yeterli olmadı demek ki bakalım bekle-gör politikası

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Kaşıntıya sebep olan marka ve model belli mi Okay Hocam. :):unsure2:

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

Şu an yeni Astra'yı tek geçerim..

1.4 140 hp Cosmo nefis bir versiyon, hemde kampanyada 53bin küsüre kadar düştü..

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

Kaşıntıya sebep olan marka ve model belli mi Okay Hocam. :):unsure2:

evet hocam tabii ki vw golf highline(hep hayalimdi golf) ve tabii ki yeni focus titanium hb bakalım :seytan: ah bu şeytan !!

Yorum bağlantısı
Ali Eren

evet hocam tabii ki vw golf highline(hep hayalimdi golf) ve tabii ki yeni focus titanium hb bakalım :seytan: ah bu şeytan !!

Allah gönlünüze göre versin değerli meslektaşım.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

Allah gönlünüze göre versin değerli meslektaşım.

teşekkürler hocam sizlerede inşallah

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Hocam şeytanı ne karıştırıyon işine.:)

Birgün adamın biri eşşeğini döve döve öldürmüş mahkemeye çıkmış hakim demiş niye öldürdün hayvancağızı adam demiş valla hakimim şeytana uydum şeytan oradan kafayı uzatmış ben olmasam ne yalan söyleyeceksin demiş.

sizin ki de o hesap :)

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

Hocam şeytanı ne karıştırıyon işine. :)

Birgün adamın biri eşşeğini döve döve öldürmüş mahkemeye çıkmış hakim demiş niye öldürdün hayvancağızı adam demiş valla hakimim şeytana uydum şeytan oradan kafayı uzatmış ben olmasam ne yalan söyleyeceksin demiş.

sizin ki de o hesap :)

:) evet hocam aynen valla o hesap at şeytana rahatla

Focus 3 - Golf arasında kalsam kesinlikle golf'ü tercih ederdim. :)

bende golfe yakınım yalnız esp+hild holder standart değil birde sesli konuşma yok (bluetooth bağlantı)v.s bakalım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

:) evet hocam aynen valla o hesap at şeytana rahatla

bende golfe yakınım yalnız esp+hild holder standart değil birde sesli konuşma yok (bluetooth bağlantı)v.s bakalım

sesli de olur sessiz de olur. RNS315 takarsınız. 1000 lira. Ama golf kasa değişiyor. VW grubu için jetta zamanı şimdi.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Arslan 2

Bayilerin kota doldurma derdine düştüğü aralık ayı, veya yeni modellerin satışa çıkma arifesi olan haziran ayı genelde avantajlı oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

sesli de olur sessiz de olur. RNS315 takarsınız. 1000 lira. Ama golf kasa değişiyor. VW grubu için jetta zamanı şimdi.

evet haklısınız ama sedan sevmiyorum birde tabii değişen kasa da fiyatlar şimdikinden yüksek olabilir sanki :unsure2:

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kesinlikle Golf 5 ten sonra tarzı bozuldu gibi. Jetta alınabilir. Focus ta neden olmasın?

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

evet haklısınız ama sedan sevmiyorum birde tabii değişen kasa da fiyatlar şimdikinden yüksek olabilir sanki :unsure2:

En az +10.000 koyacaktır. Baz modeli 36.000 e veriyorlar şu anda.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

mevcut kaşıntı ilacımı size önerebilirim :)

teşekkürler fuat hocam iyi olur önerilere açığım tabii :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...