İçeriğe Yönlendir

Bu Araç Hangi Marka =)

Kuzey Kaya

Recommended Posts

Mustafa Özcan

Güzel arabaymış.Tasarımı çok hoşuma gitti... :) :) :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Sitede 17 bin dolar okudum sanki. Bizim ülkede en kötü 55 bin tl diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Güzel araba yapmışlar yiğidi sık sık öldürsekte burada hakkını yemeyelim şimdi.

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

İçi çok kokuyor... Arkası cam tavan sunroof var.tamamen harika ya =)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bilmiyorum dikkat ettiniz mi, bütün araçlar megane coupe'ye mi benziyor bana mı öyle geliyor?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Önder

şık bi araç üretmişler heleki jantlarındaki o araç rengi ile bir olan şeritler başka bi hava katmış araca kapı tasarımına diyecek sörüm yok paylaşım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

araba süper içim gitti sanırım bu hyundai yarısı fordun diye duymuştum dogru olmayabilirde

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

Türkiye ye satışı yok malesef... Bunlar yurt dışı araçları.

Yorum bağlantısı
Bora Kılıçoğlu

Ben pek beğenmedim. Canlısını görsem belki fikrim değişebilir

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Samet Daş

Dün gece açıyordum ayrıntılı vaz geçtim sonra birisi hafif bahsetmiş. Çok kral araba para biriktirmeye başladım gelir gelmez çekeceğim altıma. Çok yakacaksa böylesi yaksın. Benzinin litresi 10 lira olsa da tüp koydurmam bu arabaya :D Ayrıca bir haber de ben vereyim. Hyundai 10 ileri otomatik şanzuman üzerinde çalışıyor sonuçlanmak üzere. Dsg ve powershift taca çıkacak bu şanzuman gelince. Çekik gözlüler ile aram iyi içerden haber verdiler :p

Yorum bağlantısı
Can Kalkandelen

kasası iyi değil diyorlar ama varsın olmasın tipi yeter :biggrin:Hyundai süper kasalar çıkarıyor bu aralar hyundai elantra olsun accent blue olsun i 30 olsun i 40 yani farklı bir kasa tipi veriyorlar helal olsun :bravo::nazar:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Evet Hocam paylaşılmış ama konu başlığı farklı olduğu için arama motorunda sonuç çıkmıyor bizde haliyle konu açılmamış diye sazan gibi atlıyoruz...

Başlık içinde veloster lafı geçmediği için konunun bulunması mümkün değil evet. Sazan mı, estağfirullah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...