İçeriğe Yönlendir

E Baydan Alışveriş...

Mustafa Özcan

Recommended Posts

Canberk Eken

Türkiyeden almanızı tavsiye ederim..

bulması biraz sıkıntılı. ama arıyorum yine de henüz acelesi yok zaten,teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlandaki adam Türkiye'ye göndermiyordur gönderse bile 100 liradan aşağı gelmez.. üstelik tek olarak...

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

İlandaki adam Türkiye'ye göndermiyordur gönderse bile 100 liradan aşağı gelmez.. üstelik tek olarak...

bu bahsettiğiniz kargo ücreti mi?

Yorum bağlantısı
Misafir

bulması biraz sıkıntılı. ama arıyorum yine de henüz acelesi yok zaten,teşekkürler.

Yıldız sanayide Güven Oto da vardı d,ye hatırlıyorum siyah zeminli :good1: hatta c-max için bile var ama fiyatta hala anlaşamadık :D

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Yıldız sanayide Güven Oto da vardı d,ye hatırlıyorum siyah zeminli :good1: hatta c-max için bile var ama fiyatta hala anlaşamadık :D

ne civarda bir fiyattan bahsediyolardı?

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

ne civarda bir fiyattan bahsediyolardı?

focus farları ile c-max farları arasında biraz fiyat farkı var. c-max farlarının bulunması zor olduğu için ilk gittiğimde tanesine 500 demişlerdi.iki ay sonra 400 tlye düştüler.bu aralarda tekrar gidip bakıcam.

Eğer makyajlı kasa ise aracınız şu ilan forumdan

http://www.sahibinde...107424463/detay

tarihinde Çağlar Aymelek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

focus farları ile c-max farları arasında biraz fiyat farkı var. c-max farlarının bulunması zor olduğu için ilk gittiğimde tanesine 500 demişlerdi.iki ay sonra 400 tlye düştüler.bu aralarda tekrar gidip bakıcam.

Eğer makyajlı kasa ise aracınız şu ilan forumdan

http://www.sahibinde...107424463/detay

Hayır araç makyajsız kasa, makyajlı kasa için sahibinden de seçenekler mevcut ama makyajsız için zor maalesef.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayır araç makyajsız kasa, makyajlı kasa için sahibinden de seçenekler mevcut ama makyajsız için zor maalesef.

o zaman yıldız dan bakmanız lazım.tahminim 500-600 civarında bulabilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...