İçeriğe Yönlendir

Okulda Sanal Tur Düzenledik

Halis Parlak

Recommended Posts

Halis Parlak

Sanal Tur uygulamasıyla Beyoğlunda bir ilke imza atan Orbay İÖO'nun bazı bölümlerini sitemiz üzerinden gezebilirsiniz

Halihazırda okuldaki mekanların bazı alanlarında bu uygulama yapıldı.Misafir okulumuz gittikten ve bazı mekanlarda düzenleme yapıldıktan sonra tüm okulda bu uygulama yapılacaktır.Büyük ihtimalle de 2013 sömestr tatilinde yapacağız.Gördüğünüz eksiklikleri paylaşırsanız memnun oluruz ki biz de ona göre bir düzenleme ve planlama yapalım nihayetin de bu iş için para ödüyoruz.

.http://orbay.k12.tr/client/Panorax/index.html

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Çok güzel olmuş, hocam. :bravo: Devlet okullarını beğenmeyenlere gelsin :good1:

Yorum bağlantısı
Murat Altındal

valla fitness salonunu görünce biran okulumu mu değiştirsem diye düşünmeye başladım :)

Yorum bağlantısı
Ümit Akkaya

Gayet güzel olmuş hocam, burası devlet okulu mu bu arada?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çok güzel olmuş, hocam. :bravo: Devlet okullarını beğenmeyenlere gelsin :good1:

Muhalif olmak için değil açıyı değiştirmek için yazıyorum: ben de bizim okulu çekerim, o da devlet okullarını beğenenlere gider Osman. ;)

Ayrıca olay gayet güzel ve başarılı. Emeği geçenlere tebrikler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kasım Atlı

Çok süper olmuş :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Ben bir eksik görmedim , gayet başarılı olmuş. :bravo:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Halis hocam okuldaki internet desteklemiyor. Akşam evde bakacağım. Arkadaşlar hayran kaldığına göre çok güzel bir çalışma olmuş. Ancak devlet okullarında birşeyleri başarmak için veli ve okul veya okul esnaf ilişkisi güçlü olacak. Burada sizlerin emeği yürekliliği ortaya çıkıyor.

Bizim okul minikler halkoyunları ekibi il birincisi oldu ve il dışına gidilecek kara kara düşünüyoruz. nerde baksanız 20 kişi var gidiş geliş barınma ücreti hepsi okulun bünyesinde. (belli miktar ödeme olacak ama oda 3-4 ay sonra).

Bu şartlarda okula bir çivi çakılıyorsa idarecilere ve öğretmenlere çok iş düşüyor ve sizi canı gönülden tebrik ediyorum Halis Hocam.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Muhteşem olmuş,gurur duydum hemşehrimle.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Halis abi helal olsun çok güzelmiş gerçekten. Fitness salonu kiralama ücretleri nedir abi ?

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Emeği geçen arkadaşların eline sağlık Müdürüm. Mükemmel bir çalışma olmuş.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Göremiyorum, yeni bilgisayarlar gelsin ben de yapacağım. :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak
(düzenlendi)

Gayet güzel olmuş hocam, burası devlet okulu mu bu arada?

Evet hocam devlet okulu.

Bütün arkadaşlara teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.

tarihinde Halis Parlak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halis Parlak
(düzenlendi)

Bu fitness salonu halka açık mı Halis?

Evet Fuat Hocam halka açık.Mevcut haliyle 64 kişi var bay bayan karışık.Sanal turdaki 2.kat fitness.Bir de 1.kat fitness salonumuz var,resimdeki gibi.

3bf35.jpg

tarihinde Halis Parlak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Süperötesi olmuş.

Bahçede Ford'larıda göreydik :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak
Halis abi helal olsun çok güzelmiş gerçekten. Fitness salonu kiralama ücretleri nedir abi ?

Süha,bireysel haftada 3 gün 35 TL 10 kişilik gruplara 30 TL dir.

Süperötesi olmuş.

Bahçede Ford'larıda göreydik :)

Bir gün de fordlar varken yaparız abi.

Çalışma gayet güzel olmuş. Emeklerinize sağlık.

Öğretmen bir ailenin evladı olarak, bu seviyede görme ve amaç sahibi bir okul yönetimini de ayrıca gönülden kutluyorum.

Kısıtlı seviyedeki devlet kaynaklarının müstahdem ve sarf malzeme giderlerini karşılamakta zorlandığı şartlar altında kaynak oluşturabilmek ve bu kaynakları doğru kullanabilmek önemli bir meziyet.

Bu niteliklerde okullarımızın ve yöneticilerimizin sayısının artmasını temenni ederim.

Elimizden geldiği kadar bulunduğumuz zaman ve mekan açısından en iyisini yapmaya çalışıyoruz gerek okul idaresi,gerek öğretmenlerimiz,yardımcı personelimiz ve okul aile birliğimizle birlikte...

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Halis hocam okuldaki internet desteklemiyor. Akşam evde bakacağım. Arkadaşlar hayran kaldığına göre çok güzel bir çalışma olmuş. Ancak devlet okullarında birşeyleri başarmak için veli ve okul veya okul esnaf ilişkisi güçlü olacak. Burada sizlerin emeği yürekliliği ortaya çıkıyor.

Bizim okul minikler halkoyunları ekibi il birincisi oldu ve il dışına gidilecek kara kara düşünüyoruz. nerde baksanız 20 kişi var gidiş geliş barınma ücreti hepsi okulun bünyesinde. (belli miktar ödeme olacak ama oda 3-4 ay sonra).

Bu şartlarda okula bir çivi çakılıyorsa idarecilere ve öğretmenlere çok iş düşüyor ve sizi canı gönülden tebrik ediyorum Halis Hocam.

Saygılarımla.

Mehmet Hocam,Allah kolaylık versin.Benze sıkıntılar birçok okulda var malesef.Biz salonumuz sayesinde pek sıkıntı yaşamasakta nadiren de olsa maddi sıkıntı yaşıyoruz.

Böyle kaliteli bir salon için bedava fiyat desem hiç abartmamış olurum.

Sizin şanslı öğretmenlere beleş mi? :)

İçim gitti Halis Hoca eridim,eridim :D

Öğretmenlere ve personele beleş ama pek kullanan yok.Ben de dahil uzakta olsa hepimiz gideriz,burnumuzun dibinde haftada 1-2 saat ancak kullanıyoruz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...