İçeriğe Yönlendir

Okulda Sanal Tur Düzenledik

Halis Parlak

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Maşallah.. Çok güzel bir okul... Emeklerinize sağlık..

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Süha,bireysel haftada 3 gün 35 TL 10 kişilik gruplara 30 TL dir.

Bir gün de fordlar varken yaparız abi.

Elimizden geldiği kadar bulunduğumuz zaman ve mekan açısından en iyisini yapmaya çalışıyoruz gerek okul idaresi,gerek öğretmenlerimiz,yardımcı personelimiz ve okul aile birliğimizle birlikte...

Abi rakam biraz yüksek gibi ama çevreden ötürü herkes gelsin istememişsiniz anlaşılan ;)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak
(düzenlendi)

Abi rakam biraz yüksek gibi ama çevreden ötürü herkes gelsin istememişsiniz anlaşılan ;)

Sühacığım verdiğim fiyatlar aylık fiyatlar,haftalık gibi algıladın galiba benim yazımdan ötürü :)

Aylık Bireysel : 35 TL

Aylık Grup:30 TL

tarihinde Halis Parlak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Sühacığım verdiğim fiyatlar aylık fiyatlar,haftalık gibi algıladın galiba benim yazımdan ötürü :)

Aylık Bireysel : 35 TL

Aylık Grup:30 TL

evet abicim ben haftalık olarak anlamışım. Ayda 35LT güzel rakam hatta 1 aylık su parası :D Fitness hocası var mı abi ?

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

evet abicim ben haftalık olarak anlamışım. Ayda 35LT güzel rakam hatta 1 aylık su parası :D Fitness hocası var mı abi ?

Var Süha,resimlerde var tatlı yerken fotoğraf çekmişti Fatih Abi.

:bravo:

Şanslı öğrenciler vesselam..

Aynen öyle Emin,Bizim zamanımızda şimdiki imkanların hayalini bile kuramazdık :biggrin:

Şimdi bolluk var eğitimde ama bereket yok malesef. :i-ih:

Muhteşem olmuş,gurur duydum hemşehrimle.

Eyvallah sayın hemşehrim.

Halis hocam çok güzel heryer,özellikle fitness salonu harika.

Bir dahaki sefere daha hazırlıklı bekleriz spor yapma açısından :)

Maşallah.. Çok güzel bir okul... Emeklerinize sağlık..

Eyvallah abi eksik olmayasın.

Çok güzel olmuş, hocam. :bravo: Devlet okullarını beğenmeyenlere gelsin :good1:

Eskisi gibi özel ve devlet okulları arasında uçurum çok fazla yok.Hatta bazı devlet okulları özellerden çok çok daha ilerideler her yönden.Bizimkisi daha o seviyede değil :)

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş
Sanal Tur uygulamasıyla Beyoğlunda bir ilke imza atan Orbay İÖO'nun bazı bölümlerini sitemiz üzerinden gezebilirsiniz Halihazırda okuldaki mekanların bazı alanlarında bu uygulama yapıldı.Misafir okulumuz gittikten ve bazı mekanlarda düzenleme yapıldıktan sonra tüm okulda bu uygulama yapılacaktır.Büyük ihtimalle de 2013 sömestr tatilinde yapacağız.Gördüğünüz eksiklikleri paylaşırsanız memnun oluruz ki biz de ona göre bir düzenleme ve planlama yapalım nihayetin de bu iş için para ödüyoruz. .http://orbay.k12.tr/client/Panorax/index.html

Hocam okul süper bu arada.İnsanı kendi okulundan soğutuyorsunuz.Kaç puanla gelebiliriz acaba? :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Hocam okul süper bu arada.İnsanı kendi okulundan soğutuyorsunuz.Kaç puanla gelebiliriz acaba? :)

Hocam hepsi bizim okulumuz :) Daha zor okullardada çalıştım daha iyi okullarda da.Kısmetimiz neyse onu yaşıyoruz.

Bizler bu okullarda birer yolcuyuz ve emanetçiyiz.Ben de zamanı gelince koltuğu teslim edip başka bir kuruma geçeceğim.Mahkeme kadıya mülk değil malum. :) Görevimizi yaparken bunu unutmamalıyız.Öğrenciler ve okullar bizlere birer emanettir.

Sınıf ise branş 1 açık var ona da il içinden gelirler hocam.Bu sene 14 kişi geldi il içi,il dışı,özür,ilk atama vs..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

halis hocam çok güzel bir uygulama olmuş. okul tanıtımı için mükemmel ellerinize sağlık.

benim hep aklımda takılan bir soru var. bazı özel ana okullarında olan net üzerinden veliye verilen şifre ile öğrencinin izlenme imkanı. bunu yapmak çok mu zor okullarda mesala öğrencinin okuduğu sınıfı derste iken görme imkanı olsa nasıl olur acaba belki vardır bilmiyorum ama olsa güzel olur gibi geliyor bana

bu arada kapıda duran siyah jetta reklamınıda gördüm lütfen site girişine yazalım. "bu programda ürün yerleştirme kullanılmıştır" diye

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

mis mis :bravo:

Ayda 80 lira spor salonuna veriyoruz, bu kadar alet yok.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

halis hocam çok güzel bir uygulama olmuş. okul tanıtımı için mükemmel ellerinize sağlık.

benim hep aklımda takılan bir soru var. bazı özel ana okullarında olan net üzerinden veliye verilen şifre ile öğrencinin izlenme imkanı. bunu yapmak çok mu zor okullarda mesala öğrencinin okuduğu sınıfı derste iken görme imkanı olsa nasıl olur acaba belki vardır bilmiyorum ama olsa güzel olur gibi geliyor bana

bu arada kapıda duran siyah jetta reklamınıda gördüm lütfen site girişine yazalım. "bu programda ürün yerleştirme kullanılmıştır" diye

Dediğin sınıfların izlenmesi olayı bir ara uygulandı ama her zamanki gibi amacı dışında kullanılıp su istimal edildi ve tamamen yasaklandı.Okul 32 kamera bir tanesi bile herhangi bir odayı veya sınıfta değildir,hepsi umuma açık yerdedir.

Abi sende ne göz var maşallak hangi arada gördün jettayı ben de ilk kez farkettim valla :)

Ayda 80 lira spor salonuna veriyoruz, bu kadar alet yok.

Evren hocam aynen kendi oturduğum yerde 90-100 TL arası.Bizim verdiğimiz ücret bedavadan biraz pahalı :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Hayırlı olsun Halis hocam.. :good1:

Ben bir eksik görmedim , gayet başarılı olmuş. :bravo:

Nasıl görmedin ? Biz yokuz ya . :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

tebrikler hocam, emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

tebrikler hocam, emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Eyvallah Lokman Abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet Hocam,Allah kolaylık versin.Benze sıkıntılar birçok okulda var malesef.Biz salonumuz sayesinde pek sıkıntı yaşamasakta nadiren de olsa maddi sıkıntı yaşıyoruz.

Öğretmenlere ve personele beleş ama pek kullanan yok.Ben de dahil uzakta olsa hepimiz gideriz,burnumuzun dibinde haftada 1-2 saat ancak kullanıyoruz. :)

Teşekkürler Halis hocam. Meslektaşlarım mı :) Eşimle birlikte nezih bir spor salonu arıyoruz. Maraş'ta bulamadık gitti. Sizin fitnes salonunu görünce hayran hayra baktım. Günül İstanbulda olmak isterdi :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Teşekkürler Halis hocam. Meslektaşlarım mı :) Eşimle birlikte nezih bir spor salonu arıyoruz. Maraş'ta bulamadık gitti. Sizin fitnes salonunu görünce hayran hayra baktım. Günül İstanbulda olmak isterdi :)

Bakanlık sizin ders saatlerini yükseltirse sizi hemen buraya ailece transfer edelim :) Gerçi bakanlığa kalırsa işimiz yaş :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...