İçeriğe Yönlendir

Kapı Kilitleri Nasil Sökülüyor Acaba

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

6 senenin pisliğinden dolayı arada tutukluk yapıyo kitlemiyo bi kilitleri söküp temizliğim dedim ama netten bulamadım nasil yapıldığını kilitciye gittsem iyi para ister elimizden az çok geliyo kendim yapıyım dedim ama bi türlü sökemedim :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bizim F1 gibi ise kolay gelsin Valla her yerinden vida çıkıyor :s

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

kilitlerin üzerinde 4 tane civata var ama söküyon nafile cikmiyo yerinden ne yaptıysam sökemedim :D nerelere ne var acaba :D

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

kilitlerin üzerinde 4 tane civata var ama söküyon nafile cikmiyo yerinden ne yaptıysam sökemedim :D nerelere ne var acaba :D

Çok uğraştırır bence..Golf te swic arızası nedeniyle söktürmüştüm izledim ama hiçbişey anlamadım.Eminim ford da kolay değildir

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

uğraşmak sorun değilde sökebilsem keşke nette şu fiyati görünce korktum sökmeye :D :D

http://bu firman?n reklam?na izin vermiyoruz..com.tr/connect-kapi-kilidi-on-sag-2002-pid-12518.html

Yorum bağlantısı
Misafir

Çok uğraştırır bence..Golf te swic arızası nedeniyle söktürmüştüm izledim ama hiçbişey anlamadım.Eminim ford da kolay değildir

Dükkanda passat kapı swich için uğraştık yok böyle bişi dagıtmasıda toplamasıda beceri ve sabır istiyor.

Kilitler ters yüzeyden vidalanıyor ve ciden biraz uğraştırıyor bence gerçekten deneyimli biri uğraşmalı.Dağıtmak sorun değilde toplama işleminde sabır beceri çok önemli.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

oktay abi teşekkurler denemen istiyorumdum ama kilit fiyatini görünce biraz korktum acıksası deneyeceğiz bakalım :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Sökmene hiç gerek yok wd40 sorunu büyük oranda çözecektir.Yeni bir wd40 al basıncı iyi olur o yüzden,kilitte buldugun delik kısımlardan içine püskürt 15 saniye kadar bekle ve kapıyı 5 6 defa kapa aç kilidin pamuk gibi açıldıgını anında göreceksin.Diğer kapılarada uygula. :good1:

Sonrada bulabilirsen kilit dilinin kenarlarından ince tornavida ile orjinal gresleri var onların ondan sür yne uzun yıllar kullanılır hale gelir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

deniyeyim oktay abi teşekkurler bügün ilk fırsatta vakit bulursam yapacağım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...