İçeriğe Yönlendir

Yeni Aracımla İlk Kazamı Yaptım.

A.Kadir Özmen

Recommended Posts

Fikret Karaca
(düzenlendi)

Sevgili Kadir kazanın iyisi olmaz ama Plastik aksamda olmuş olması en azından daha iyi. Yalnız Outoking işi halledecektir. Hasarın çok büyük değil. Ben diyordum bu makineleri zaptetmek kolay değil diye. Sensör farkedene kadar olan olmuş. Neyseki en büyük kazan bu olsun. Nazarlık takılmış. Öyle düşün.

tarihinde Fikret Karaca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
A.Kadir Özmen

Teşekkür edrerim arkadaşlar Allah hiç kimseye kaza vermesin.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Geçmiş olsun bence bir kendiniz tamponun arkasından bastırın ,bakalım düzelecek mi?Şimdi önce auto kinge gidilecek bakacaklar,yaparız derlerse randevu verecekler,arabanız bir gün orda kalacak.Hele kar kış çok oldu.Bir sürü sıra vardır orda.Bence biraz havalar ısınsın.

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen
(düzenlendi)

geçmiş olsun....

auto king mi koca bir bannn... :kafa:

tarihinde Selçuk Özmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
A.Kadir Özmen

Bugün Aracımın Autoking de mini onarımı yapıldı. Araç tamam dediler aracı çalıştırdım ekranda '' Park Yardımı Arızalı Servis Gerekli'' diya uyarı verdi. Tamponu çarptığım yerdeki sensör arızalı değildi. Tamponu sökünce sensörleri düzgün takmamışsınızdır dedim. Onlarda aracı servise götürün aracı bilgisayara bağlarlar hatayı silerler dediler. Bende onların yanında servisi aradım bilgisayardan hata silinmez sensörlerden bir tanesi bile bozuk olsa hata verir dediler. Autoking de bizim yapacağımız birşey yok ama aracı bırakın servise götürürüz yaptırırız dediler. Bende iki gün araçsız kalmamak için aracı teslim aldım. Birkaç gün içinde servise götüreceğim basit birşeyse kendim yaptıracağım masraflı bir durum çıkarsa aracı Autoking e bırakıp bu aracı siz yaptırın diyeceğim.Arıza verdiği için şu an ön ve arka hiçbir sensör çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
Kamil Özyurt

sensörün fişini takmayı dahi unutmuş olabilirler.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Çok geçmiş olsun.En azından hasar tamponda.Plastik aksamda olması sevindirici.Düzeltilmesi daha kolay...

Yorum bağlantısı
A.Kadir Özmen

Aynen öyle yapmışlar düzgin takmamışlar. Bugün serviste yapıldı sensör sorunsuz çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Autoking'in teknik bilgi eksiğini gösteriyor bu durum. Onarım bilgisine sahip olabilirler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...