İçeriğe Yönlendir

Şöför Tarafında Paspasın Altı Ara Ara Nemleniyor

Yusuf Sancar

Recommended Posts

Yusuf Sancar

Arkadaşlar mrb,arabayı temizlerken dikkat ettim şöför tarafının paspas altı çok nemli ıslak gibi bunun nedeni ne olabilir?bu arada kaloriferim motor sıcakken bile çok ılık üflüyor,petekle ilgili bir sorun olabilirmi acaba?birde araba motor freni yaparken birden stop ediyor,araç bakımdan yeni çıktı 270 tl masraf ettim malesef bu sorun arasıra gene devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Kalmaz

Benim petekler tıkanmıştı. Hiç sıcak hava gelmiyordu. Ustama gittim radyötör haznesi giriş hortumundan porçöz döktü 10 dk çalıştı düzeldi. Kazanın tıkalıysa yenisi çok pahalı en iyisi bu yöntem galiba.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Su mu, hidrolik mi, antifriz mi. ?

Hidrolik seviyeniz tam mı ? motor suyu seviyeniz tam mı ?

Aracınız klimalı mı ?

Yorum bağlantısı
Yusuf Sancar

Su mu, hidrolik mi, antifriz mi. ?

Hidrolik seviyeniz tam mı ? motor suyu seviyeniz tam mı ?

Aracınız klimalı mı ?

Mehmet bey;şuan tekrar baktım ıslaklık kesinlikle su,zaten mersinde yaşadıgım için antifiriz kullanmıyorum havalar sıcak,motor suyuda normal,hidrolik biraz azalmış,evet aracım klimalı

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bana kalırsa kalorifer peteğinde bir sorun var.Zaten kendiniz de söylemişsiniz iyi ısıtmadığını.Yalnız stop etme durumu bununla ilgili değildir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Klima tahliyesi tıkalı olabilir.. nemli bir günde klimayı uzun süre (en az yarım saat) çalıştırıp aşağıya tahliyeden su akıyor mu bakmalısınız..

Yorum bağlantısı
Serkan Önder

yusuf bey antifriz kullanımı hava koşullarına bağlı deildir antfirizin tek özelliği donmayı önlemesi deil sistemin pas ve kireç tutmasınıda önler kaloriferin ılk üflemesinin nedeni bu ıslaklığa gelince akü bölmesinin tam karşısını kontrol edin yağmur gideri tıkalı olabilir aynı yerde abs beyin montaj saplamalarına bakın kenarlarından su sızabilir ayrıca aracın altınıda gözden geçirin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...