İçeriğe Yönlendir

Focus-2008-2011 Hb Almak Istiyorum.

Çetin Akar

Recommended Posts

Çetin Akar

hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın

teşekkür ederim. iyi günler

Yorum bağlantısı
Yücel Solak_1

kazasız,belasız güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Çetin Akar

kazasız,belasız güle güle kullanın...

teşekkür ederim. bi sorum olacaktı arkadaşlar. Ben aracın satışını aldım. Şimdi Lpg projeve faturası ile sızdırmazlığını alıp muayene yaptıracağım. Araçta cam filmi var. Cam filmi muayeneden geçiyor mu? teşekkürler

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.evet cam filmi geçiyor tüv'den sadece poliçenizde (hafif kusur) diye yazıcak,ama bu sıralar çok sıkı denetim var,muayeneden geçseniz bile cam filminden dolayı,trafik polisinden ceza yemiyeceğiniz anlamına gelmez.

Yorum bağlantısı
Çetin Akar

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.evet cam filmi geçiyor tüv'den sadece poliçenizde (hafif kusur) diye yazıcak,ama bu sıralar çok sıkı denetim var,muayeneden geçseniz bile cam filminden dolayı,trafik polisinden ceza yemiyeceğiniz anlamına gelmez.

evet, ben tercih etmezdim cam filmini, ancak araç fiyat ve özellik olarak çok uygundu. gerekirse çıkartırız. Açıkçası bazı konularda araç içi izolasyon konusunda olumsuz yorumlara rastlamıştım. Ancak şu an için ses konusunda hiç bir sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Yücel Solak_1

cam filminiz koyu değilse Ankara'da pek sorun olmuyor.en açık tonun kullanımına birşey demiyorlar.koyu cam filmlerine 1.yakalanmada para cezası 2.yakalanmada aracı parka çekiyorlar.bu yasa aslında hep vardı ama uygulamaya yeni başladılar.

araç içi izalasyonu 4 yıldır focus kullanıcısı olarak söylüyorum,şehir içinde sıkıntı yok.şehirlerarası yolda sadece asvalt sesini biraz fazla duyacaksınız...

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Bende aracımı satabilirim.Forumda resimleri mevcut.2010 model titanium BRC lpg var simit tanklı.20500 km'de.Fiyat 37000 TL.

Yorum bağlantısı
Çetin Akar

evet, ben tercih etmezdim cam filmini, ancak araç fiyat ve özellik olarak çok uygundu. gerekirse çıkartırız. Açıkçası bazı konularda araç içi izolasyon konusunda olumsuz yorumlara rastlamıştım. Ancak şu an için ses konusunda hiç bir sıkıntı yok.

ARkadaşlar araç içine yol sesi gelmesi konusunda daha önce yazdıklarımı geri alıyorum. Araç asfalt sesini gayet duyulur ve hissedilir şekilde içeri alıyor. Diğer aracıma göre kıyaslıyorum.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

motor sesini daha az aldığı için lastik sesi daha fazla geliyor, volümü arttırıp yola devam :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çetin Akar

motor sesini daha az aldığı için lastik sesi daha fazla geliyor, volümü arttırıp yola devam :biggrin:

evet aynen dediğiniz gibi. motor sesi nerdeyse yok. sadece lastik sesi var. Bu da hiç sıkıntı değil.

Kaskoyu araştırıyorum. ancak piyasada özellikle şirketlerde çok sayıda ford focus araç olduğu için, kaskosu biraz daha pahalı.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

evet aynen dediğiniz gibi. motor sesi nerdeyse yok. sadece lastik sesi var. Bu da hiç sıkıntı değil.

Kaskoyu araştırıyorum. ancak piyasada özellikle şirketlerde çok sayıda ford focus araç olduğu için, kaskosu biraz daha pahalı.

imzadaki aracın kaskosuna 535 TL verdim

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ben bunu anlamadım.ne alakası var çok focus olmasıyla.her aracın belirlenmiş bir kasko bedeli vardır bunun üzerinden + satın almak istediğiniz teminatlar fiyatı belirler.(hasarsızlık vb.indirimler de ayrıca yapılır tabi)

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

ben bunu anlamadım.ne alakası var çok focus olmasıyla.her aracın belirlenmiş bir kasko bedeli vardır bunun üzerinden + satın almak istediğiniz teminatlar fiyatı belirler.(hasarsızlık vb.indirimler de ayrıca yapılır tabi)

katılıyorum, ayrıca ben en çok clio görüyorum pazarlamacı aracı...markayla ilgisi yok, ne için kullandığınızla ilgisi var, birde kullanıcının bildirdiği hasarla ilgisi var. kara listeye düşerseniz prim artıyor.

Yorum bağlantısı
Çetin Akar

İki kaskocuya gittim, ikisi de böyle söyledi. ben de söylediğiniz cevapları verdim. Bir konuda şu araç muayene için hazırlanan Ek-1 belgesi...

Tam bir muamma. Alınıyor yok alınmıyor. Ben bu belgenin artık istenmediğini biliyorum. Muayenede isterlerse yazdırırım.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Memduh Dağdeviren

Kit MTM brc den üstün bir kit tir ayrıca enjektörleri khein prince le aynı. pahalı da bir kit.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...