İçeriğe Yönlendir

Şehitlerimiz Son Yolculuklarında

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Oğuzhan Deniz

En son Urfa'da biir cezaevinde yangın çıkmıştı dün, ben o yangından sonra babama söyledim baba dedim çok yakın zamanda terör saldırısı olucak diye dün dedim bugün oldu. Kime neyin cezasını verdiğini zannediyorsunuz soysuz sopsuzlar! Bu kansızlara şerefsizlere söylenecek o kadar çok şey var ki içimiz yanıyor, yanıyor, susuyoruz ama patlamamız çok büyük olucak inşallah... Vatan sağolsun olsun da yazık değil mi bu askerlerimize analarına babalarına kardeşlerine?? Bunların hesabını nasıl verecekler?

Yorum bağlantısı
Mustafa Ülgen

Rabbim mekanlarını cennet eylesin, geride kalanlarına sabırlar versin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Her gün bir eve ateş düşüyor... :( Onların 10 u 20 si ölmüş ne fayda kendi canın gittikten sonra... :( Allah mekanlarını cennet etsin şahadetlerini kabul etsin... :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin şahadetlerini kabul etsin umarım bizlere haklarını helal ederler.

Diğer köpeklere ve bunlara sebep olan her kim varsa hepsinin taaa +^&%/(&()'/)/)=+/()/^()&'/(&^_?=+?()+=(^)=/()'/&()^/()'&/(^+&+/(&(/^&('()/^)=(/'^()/^()/()/()!/()'/()/')=/(^)/^)+/&&&&&&&+(^/&)='/()=^+=^/+)/='^)('(+=+(+^?=?>=)>^=(+^)+()^/+^(/+)'(+()&')&)'(&^)'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İşte bazı yorumlar:

"Ne yapmadık bu vatan için. Kimimiz öldük, kimimiz nutuk attık"

"Dua etsinlerki bu millet asıl sorumlunun kim olduğunu anlamıyor"

"Sayıca fazlaydılar, ve silahları vardı..."

"Türkiye terörle mücadele ediyor, bu ne ilkti, ne de son olacak."

Biri bunu diyen malum şahsa Kurtuluş Savaşını anlatan bir kitap hediye etsin !İlköğretim seviyesi de olur orada başlıyorlar nasılsa bunu öğretmeye !

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Başımız sağolsun mekanları cennet olsun.Şemdinli'de görev yapmış biri olarak Derecik denilen kısımdaki vatandaşlar ile görüşmelerimde (çoğukorucu devlet yanlısı ) sınırda sayılan bir yerdir.Oraya yapılan gözlem kulelerini yaptırtmamak için yapılan Irak'tan gelen bir saldırı ve Irak'taki peşmergenin yardımı (Siyasi dostumuz gözüküp Ankara'da ağırlarız kendilerini) ile yapılan saldırıdır.Operasyonun yasak,her öldürdüğün pkklı için teslim olabilirdi diye açılan dava.Askeri korucuyu zor durumda bırakıyor.Bahar geldi artık kar kalktı rahat hareket edebiliyorlar allah Türk askerine güç versin ve itlerin rahatlarını bozdurtsun..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Birazdan açıklama gelir: "kınıyoruz" "bıçak kemiğe dayandı" "Terörle mücadelede ki kararlılığımız artarak devam edecektir" ya da "Misliyle karşılık bulacaklar" ya da "Bunlar örgütün son çırpınışları"...

http://siyaset.milliyet.com.tr/basbakan-erdogan-er-ya-da-gec-bu-isi-basaracagiz-/siyaset/siyasetdetay/19.06.2012/1555892/default.htm

Yorum bağlantısı

Yine bağrımızdan kopardılar gencecik fidanları. Yüce Allah bile verdiği canı almak için Azrail'e görev vermişken, cana kıyabilen hainleri lanetliyorum. Şehitlerimizin yattırkları yer Nûr, mekânları cennet olsun.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Bu gün bütün gün bu başlığa girip çıktım. Bir şeyler toparlayıp da yazamadım.

kime kızacağımı, küfredeceğimi, lanet okuyacağımı bilemedim.

Rabbim bu hayinleri Kahhar ismi şerifi ile kahretsin.....

15 gün önce bir gazetecei çıkıyor büyük bir saldırı olacak diyor.

büyük bir saldırı oluyor

gazetelerde manşet manşet Şehid haberleri, senaryolar, bir kaç gün öncesinden haber verildi (her zamanki terrane) başlıkları,

Şehit lerimin kanı üzerinden reyting yapmaya çalışan tüm gazete ve gazeteleri de lanetliyorum.

Rabbim o şehidlere yakın eylesin bizi.....

http://gundem.milliyet.com.tr/daglica-daki-saldirinin-ardindan-hakkari-yuksekova-da-4-bin-askerin-katildigi-operasyon/gundem/gundemdetay/19.06.2012/1555918/default.htm

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Benim diyecek birşeyim yok. Ben artık duygularımı kelimelere dökemiyorum. İçimde çok şeyler var söylenecek ama yetersiz kalıyor.

Ruhları şad olsun. Mekanları cennet olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...