İçeriğe Yönlendir

Şehitlerimiz Son Yolculuklarında

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

Gittikleri yer öyle bir mevkidir ki herkese nasip olmaz :( Yaradanım şahadetlerini kabul eyler inşaAllah.

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu gidişle forumdaki en uzun konulardan biri olacak. Yazık. Bunca yetişmiş insana, onların bu yaşa gelmesinde emeği geçen ailesi, çevresi, eşi-dostu, okuldaki öğretmenleri, büyükleri, ordudaki komutanları. Yazık bu insanlara.

Tek tesellimiz sahip oldukları ünvan, gittikleri yer. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. İnşallah bizden şikayetçi olmazlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

Bunlara her platformda sebep olanların iki cihanda da yerleri cehennem olsun.

Milyonlarca kere en yüksek sesle; AMİN.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Buna sebep olanları, gizli yada aleni destek verenleri, çanak tutanları gerek siyasi, gerek se sosyal anlamda bertaraf etmediğimiz sürece bu vebali malesef ödeyemeyeceğiz Mahmut,

Şahsen ben bu hesabı kendime bile veremiyorum şu an, gerisini sen düşün. :(

Sonuna kadar haklısın abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Başımız sağolsun. Mekanları cennet olsun.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hatay da 3 subayımız şehit olmuş,milletimizin başı sağolsun.

Oldukça da sağlam eğitimli subaylar...

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Hatay da 3 subayımız şehit olmuş,milletimizin başı sağolsun.

Allah rahmet eylesin.Şu mübarek cuma gününde şehitlerimizden fatihalarımızı eksik etmeyelim.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban
(düzenlendi)

-Yüksek dağların tepelerinde hem kuşa hem de yılana rastlanır. Biri uçarak, diğeri sürünerek buraya gelmiştir.

Allah rahmet eylesin ,yakınlarına sabır versin.Bu kahpe aşağılık mahlukları da kahretsin inşallah

tarihinde Abdurrahman Balaban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Ertemçöz

Mekanları Cennet olsun Allah ailelerine sabır versin.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
(düzenlendi)

Ne yazıkki günün en kötü ve en üzücü haberi geldi, :(

Hakkari Dağlıca bölgesinde çıkan çatışmada 8 askerimiz şehit oldu, Yeşiltaş bölgesinde de 15 asker yaralandı.

Teröristlerin Yeşiltaş, Derecik ve Dağlıca karakollarına baskın yaptığı kaydedildi.

Valiliğin yaptığı açıklamada bazı askerlerin ağır yaralı olduğu belirtildi.

Askeri helikopterler ve birlikler bölgeye sevkedildi.

Kaynak : Haber7

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nazım Velioğlu

Allah ıslah etsin vatan toprağına ihanet edeni :(

mekanınız cennet olsun şehit kardeşlerim.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Mekanları cennet olsun inşallah. Bu ülke evlatlarının böyle haince katledilmesi hangi kitaba sığar. Şehitlikte açık görüş olmuyor rutubetsiz duvar kağıdı olmuyor heleki ev hapsi hiç olmuyor değil mi :(

Yardım ve yatacakçılarının tez zamanda yok olması dileği ile terörü bir kez daha lanetliyorum

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Şimdi öyle şeyler yazacağım ki buraya. :angry: Böyle şerefsizlik böyle kalleşlik olmaz, Allah hepsinin belasını versin! Aziz şehitlerimizin mekanı cennet olsun! Ne desem bilemiyorum bir bir yitiyoruz kardeşlerimizi :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömür Özgün Yıldırım

2 gün, bilemediniz 3 gün veriyorum... sonra bu günde unutulcak yada unutturulacaktır....

ALLAH rahmet eylesin mekanları cennet olsun.. sevdiklerine sabırlar diliyorum :(

Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz

Okuyunca içimiz parçalanıyor, yeri geliyor ağlıyoruz ama mecburen normal hayata döndüğümüzde o üzüntüyü geride bırakıyoruz. Allah, evlat acısına rağmen vatan sağ olsun diyebilen o analara babalara sabır versin. Kolay değil, hiç kolay değil. pkk köpekleri için af olmamalı, yarının için stratejik kararlar alınacak diye, bugünün dünün acılı ana babasının tek dayanağı olan vatanı da onlara sırtını dönüp iyice kolunu kanadını kırmamalı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Birazdan açıklama gelir: "kınıyoruz" "bıçak kemiğe dayandı" "Terörle mücadelede ki kararlılığımız artarak devam edecektir" ya da "Misliyle karşılık bulacaklar" ya da "Bunlar örgütün son çırpınışları"...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Allah makamlarını Cennet eylesin...

Şahin'in Diyarbakır'da anlattığı pkk baskını aklıma geliyor. İtoğlu itler pusu kurmada, haince saldırıda iyiler. Bizim silahlı Kuvvetlerimiz niye daha sinsi planlarla yuvalarında vuramıyor, saklandıkları delikleri mezar edemiyor bu itleri ? Olduki vurdu gebertti, niye leşlerini dağda gübre olarak bırakmıyor ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Allah makamlarını Cennet eylesin...

Şahin'in Diyarbakır'da anlattığı pkk baskını aklıma geliyor. İtoğlu itler pusu kurmada, haince saldırıda iyiler. Bizim silahlı Kuvvetlerimiz niye daha sinsi planlarla yuvalarında vuramıyor, saklandıkları delikleri mezar edemiyor bu itleri ? Olduki vurdu gebertti, niye leşlerini dağda gübre olarak bırakmıyor ?

Gübrenin bile faydası var.... Bunların ona da faydası olmaz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...