İçeriğe Yönlendir

Aldığım En Ilginç Takas Teklifi

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik
Böyle bir markadan haberim bile yoktu. Olmasa da olurmuş.

Cok büyük nir eksiklik sayın hocam. Cocuklarımıza genclerimize bu genel kültürden bahsetmek lazım.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

:D :D Murat abi bende de bir casio var antika niyetine :D :D

Ehe, bende de. ;)

Cok büyük nir eksiklik sayın hocam. Cocuklarımıza genclerimize bu genel kültürden bahsetmek lazım.

Tamam, yarın okulda anlatırım. Belki gelişimlerine yardım eder. Nasılsa işi bilmiyoruz, ne anlatsak farketmez. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bende ayda 15000 dolar alsam bende severim.

15000 dolar maaş verdi de devlet su canım saati almadık mı?

Urfa da Oxford vardı da biz mı okumadık. :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
:D :D Murat abi bende de bir casio var antika niyetine :D :D

Sen ne istiyor antikana:) 20000 dolardan aşağı fiyatli saat bakmıyorum:)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ehe, bende de. ;)

Tamam, yarın okulda anlatırım. Belki gelişimlerine yardım eder. Nasılsa işi bilmiyoruz, ne anlatsak farketmez. ;)

Anlat tabi abi cocuklar feyz alsınlar.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

150.000 dolar maaş da alsam bu saati almam...:)

Lütfen, fırsat bir ilan kaçırmamak lazım bu fiyata. :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

1.000.000 lira paramda olsa bu saati alıp takarsam namerdim. bu saatin parasına kaç tane yetim sevindirilir.

Allah parayı alın saçın diye vermiyor.

İlandaki amcada saati çalmış gibi geldi bana 11.500 liralık saati var ama 50.000 liralık arabamı alacakmış.

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Vallaha saatin Takribi satış fiyatı 13.900 dolar olunca bence satış fiyatı Normal :)

Bende bu abininki kadar değerli Tek bir saat olmasada Yaklaşık 120 adet ve toplam değeri 60.000 TL değerinde saat kolleksiyonu var full kutulu sertifikalı faturalı olarak Takas düşünürsen EPA ile veririm abicim ;

Gündelik Kullandığım 6 Saatin soldan sağa dogru listesi

swiss Military, Kenneth Cole Newyork , porsche design ,Omega Seamaster , TAG heuer Link , QUANTUM TÜRK Hav.kuv.komutanlığı özel seri 1000 adet üretilmiş Saatin 921. si :)

3q4l7.jpg

Bentler eksik kalmış içlerinde. Bari takasa girip saati sana hediye edeyim de koleksiyonun tamamlansın.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Saka bir yana zevkler tartışılmaz ama bu kadar pahalı saat bana göre değil.

Zaten fazla da anlamam saat markalarından.

Düğünden önce rahmetli kayinpederim ( Nur icinde yatsın ) "sana düğünde takmak için saat alacağım ama istiyorum ki seninin beğendiğini alalım" dedi. Saatceri gezerken bir saat cok hoşuma gitti beğendin galiba alalım dedi esim. Saatciye kordonunu ayarlayın alalım dediler. Saatci tam kordonu ayarlıyordu ki fiyatının sene 2000 de 2 milyar tl olduğunu öğrendik. Tabi herkes buz kesti. ( 1999 model tipo slx'i 3 milyar 600 milyona almıştım. ) ben hemen müdahil olup yok icime sinmedi tam istediğim gibi değil deyip dükkandan çıkmıştık. Megerse rado imiş.

Yorum bağlantısı
Ahmet Alpaslan

abi sana yine iyi teklif sunmuş adam cidti cidti arsayla bile takas olur yazmış :D

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Ben o saate o kadar para verirsem saatin beni üzerine binip dağa çıkarması lazım bi yerden bi yere götürmesi lazım ne biliyim yeri gelince uçurmasıda lazım... :D :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

saatin pili değişmişse, en fazla 8000TL eder, senin focus da takas da 58bin TL ise, 50bin tL iste adam cdti ise

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Abi adam zaten saatin açıklamasında belirtmiş "ünlü iş admlarının kullandığı saat diye". Forum üyesi olup hem ünlü hem de iş adamı olan yok zaten .:D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Demekki sende bu işten Anlıyorsun abi :) Şaka bir yanada Edeni ediyor cidden Makinaları dünya para ve 200-300 TL lik saatle kesinlikle alakası yok en basit örnek swiss military nin arka kapağı açıldığında Çıkan saat tamamen elektronik işletim sisteminden oluşuyor ben öyle olduğunu görünce şok olmuştum Bir parçası bozuldu ve bu Yaz 110 Dolara değişti parçası 5 Yıl sorunsuz Çalıştı (Trabzon şantiyede Cebimden düşürdüm ve arızalandı)

Saat kolunda olsa bunlar olmayacakmış. Yazık olmuş saate. :D

abi sana yine iyi teklif sunmuş adam cidti cidti arsayla bile takas olur yazmış :D

Adam saatten kurtulmak için her yol mübah olayına girmiş.

Ben o saate o kadar para verirsem saatin beni üzerine binip dağa çıkarması lazım bi yerden bi yere götürmesi lazım ne biliyim yeri gelince uçurmasıda lazım... :D :D :D

Yok üzerine binemiyon ama zamanda yolculuğa çıkarıyormuş. :p

saatin pili değişmişse, en fazla 8000TL eder, senin focus da takas da 58bin TL ise, 50bin tL iste adam cdti ise

Saatte pil yok kiiii :p

Abi adam zaten saatin açıklamasında belirtmiş "ünlü iş admlarının kullandığı saat diye". Forum üyesi olup hem ünlü hem de iş adamı olan yok zaten . :D

Ben sakladım sizden aslında ben çok ünlü bir iş adamıyım. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

. Ne edeceniz zamanın hızlıca geçtiğini size hatırlatan bir şeyi üstelik bir de kolunuzda taşıyacaksınız... :p

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Çağlar Boyar beyefendilerden daha ünlü iş adamı mı var forumda :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Adam cidtiyete önem veren birisi belli ki.

İlanında da cidti olanların aramasını istemiş.

cdti olanları nasıl anlayacak,kompresyon testi yapar mı

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bence bu satıcıdan herşey beklenir.

Adam cidti neticede. Cdti de olabilir gidişata göre.

Rampada çekmez o zaman. :p:D

Saatin parasıda iyimiş kendiside,ama epa yı almaya yetmiyor işte. :)

Neticede EPA ya iyi para verilmesine rağmen kıyıp satamadım.

İleride pişman olacağımı bile bile. :unknw:

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Atilla Oğuz Tan

Biri bu insanlara saatin yatırım aracı olmadığını söylesin :D bin, iki bin lira falan yine bi derece de on üç bin lira...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...