İçeriğe Yönlendir

Anahtarı Bagajda Unutsam.

Tayfun Doğan

Recommended Posts

Turkay Enez

Sadece bagajı açmanın mantığı nedir acaba? Bagaj açma düğmesini neden koyarlar ki kumandaya? Normal kapıları açma tuşuna basmak daha mantıklı değil mi? Hiç bir kapanma riski de yok...

evet Turkay bey "tüm kapıların kilitli olduğu hallerde" aynen öyle. ancak kumandadan yanlışlıkla bagaj kapısını açıpta, açık kalmaması için bagaj kapıları ancak Çift basmayla açlıyor. kilitlemek içinse kapıyı kapatmak yeterli, tekrar kumandaya basmaya gerek kalmıyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Aynen dediğiniz gibi ben kaldım :) Market alışverişi yaptım arka bagajı açtım poşetlerle beraber anahtarıda bagaja atmışım , bagajı kapatır kapatmaz , kapılar açılmadığı için araç tekrar kendini kilitledi.Tam akşam karanlığı ortada kaldım.Çilingiri aradım gece tarifesinden para istedi :) Bir motorcu arkadaş vardı onu aradım hemen geldi sağolsun , aracın altına yattı uzun bir tornavide ile kaputun kilidini açtı alttan.Akü kutup başını söktü bir kaç defa kutup başını değdirip çekti kilitler '' şak'' açıldı.

Ama o arabam polo classic idi.Focusun kaputunu açamazlar herhelde.Açabilirlerse aynı yöntem işe yarayabilir.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Sadece bagajın kilidini açtınız ve çantayı aldınız . Anahtar içeride kapattınız bagajı. Bagaj kilidi zaten açık kalırki

işte sorunda burada...biraz sonra kilitleniyor sadece bagajı açtıysanız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

..Akü kutup başını söktü bir kaç defa kutup başını değdirip çekti kilitler '' şak'' açıldı.

Ama o arabam polo classic idi.Focusun kaputunu açamazlar herhelde.Açabilirlerse aynı yöntem işe yarayabilir.

Çok fena tehlikeli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...