İçeriğe Yönlendir

Tüm Musıki Çalışmalarım

Ruhan Sorgun

Recommended Posts

Ali Eren

Ruhan Hocam harikasın. Yüreğine sağlık. :bravo: :bravo: :bravo:

Benim de çeşitli dinletilerde seslendirdiğim şiirler var ama youtube yüklemeyi bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bravo Abi. Ağzına sağlık...

Nisan ayı Karadeniz servis planım :

Samsun'a ayak basılacak, Hasan abi aranıp, Ruhan abi'nin kapısına dayanılacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hocam ağzınıza sağlık, harikaydı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

bu arada anmadan geçemeyeceğim, bende büyük emeği olan bu konserdeki şefim, ud hocam, Sayın Selahattin Sağlam, geçen yıl hakkın rahmetine kavuştu...Allah taksiratını affetsin, mekanını cennet eylesin, rahmet eylesin, hakkım varsa helal olsun...

Allah rahmet eylesin.

Video için ayrıca teşekkürler, tebrikler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

"Bu kadar yürekten çağırma beni, bir gece ansızın gelebilirim." dilinize sağlık. :bravo: :bravo: :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

10 parmakta on marifet. Yüreğinize sağlık hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Bravo Abi. Ağzına sağlık...

Nisan ayı Karadeniz servis planım :

Samsun'a ayak basılacak, Hasan abi aranıp, Ruhan abi'nin kapısına dayanılacak.

haydi bakalım, bekliyoruz, makul bir süre önce haberimiz olsun.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

İnsanın bir müzik aleti çalması gerçekten güzel birşey.. İnsanın canı sıkıldığında alıyor eline bütün derdini müziğe vuruyor..

Ağzınıza yüreğinize sağlık Ruhan hocam :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Bende org çalarım getireyim bari.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Hocam yürekten tebrikler.. :bravo:

Samsun'da görüşmek dileğiyle.. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
:nazar: Maşallah nefesinize sağlık.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O ud buraya gelecek.... !

Bu vesile ile araban iç anadoluda ne kadar yakıyor onu da test etmiş olursun :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

sesinize emeğinize sağlık hocam. Umarım bir gün canlı olarak dinlemek nasip olur karşınızda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

O ud buraya gelecek.... !

Bu vesile ile araban iç anadoluda ne kadar yakıyor onu da test etmiş olursun :D

bagajdaki ud, yakıt tüketimini nasıl etkiliyor onu test ederiz di mi? :tongue:

Yorum bağlantısı
Misafir

Çok güzel bir çalışma olmuş. Siz sanırım kendini her zaman amatör gören profesyonellerdensiniz.:) Sahne heyecanını kaybetmemek için güzel bir felsefe. Şaka bir yana elinize, sesinize sağlık.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Maaşallah hocam. Hiç öyle kırkından sonra falan demeyin. Sizin yaptığınız hayata sarılmak, kendini yenilemek. İşten eve, evden işe, akşamları televizyon karşısında pineklemekten, boş vakitte kahveye, lokale gitmek daha mı iyi?

Sizi kutluyorum. Umarım yaşım ilerlediğinde, ben de kendimde sizdeki enerjiyi bulabilirim.

Elinize, dilinize sağlık.

Bu arada çalışmalarınızı tek bir başlık altında toplasak mı hocam?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Çok güzel bir çalışma olmuş. Siz sanırım kendini her zaman amatör gören profesyonellerdensiniz. :) Sahne heyecanını kaybetmemek için güzel bir felsefe. Şaka bir yana elinize, sesinize sağlık.

Saygılarımla.

Çok teşekkür ederim, ama gerçekten şu koyduğum videoda bile bir sürü hatalarım var. sıfır hata ile çalmak söylemek çok zor.

Maaşallah hocam. Hiç öyle kırkından sonra falan demeyin. Sizin yaptığınız hayata sarılmak, kendini yenilemek. İşten eve, evden işe, akşamları televizyon karşısında pineklemekten, boş vakitte kahveye, lokale gitmek daha mı iyi?

Sizi kutluyorum. Umarım yaşım ilerlediğinde, ben de kendimde sizdeki enerjiyi bulabilirim.

Elinize, dilinize sağlık.

Bu arada çalışmalarınızı tek bir başlık altında toplasak mı hocam?

Teşekkür ederim Zafer bey...Bu tek bir başlık altında derken, yani tek bir konu olsun, ben videoları hep aynı konuya mı gireyim? doğru anladıysam, siz gereğini yaparsanız çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok teşekkür ederim, ama gerçekten şu koyduğum videoda bile bir sürü hatalarım var. sıfır hata ile çalmak söylemek çok zor.

Teşekkür ederim Zafer bey...Bu tek bir başlık altında derken, yani tek bir konu olsun, ben videoları hep aynı konuya mı gireyim? doğru anladıysam, siz gereğini yaparsanız çok sevinirim.

Evet, tek konuda birleştirelim çalışmalarınızı, ben gerekli düzenlemeyi yapayım, siz sonrakileri de o konuya eklersiniz. Daha düzenli olur. Size bilgi vereceğim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...