İçeriğe Yönlendir

Güne Patlatılmış Cam İle Başlamak...

Halis Parlak

Recommended Posts

Halis Parlak

Sabah 07.05 te okula giderken gördümki kaldırım tarafındaki ön camı patlatmışlar.Akşam 23.00' e doğru eve geldim.Sokakta sadece bir parklık yer vardı oraya girdim.Navigasyona zorlama yok,kolçakta canon foto makinesi vardı yaklaşık 600 TL değerinde hiç dokunulmamış.

Sokakta park sıkıntısı var.Parkettiğim yere haftada 2-3 kez parkediyorum,yeniden inşa edileceği için boş durumda.Muhtemelen benim akşam girdiğim yere bir parketmişti o gelene kadar ben girdim ona mı takıldı şerefsizin biri acaba diye düşünüyorum.Çevrede yeni olduğumuz için kimseyi tanımıyorum ama akşama araştıracağım bir şekilde.

Şurada 10 güne kadar da park ve dar yol sorunun hiç olmadığı eski evimize taşınacaktık.

3w65z.jpg3w65r.jpg

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kötü bir durum tabi güne böyle başlamak. Geçmiş olsun hocam, ya biri size kızdı. Ya da sarhoş berduş birinin işi de olabilir. Allah beterinden saklasın. Kaskodan yaptırırsınız.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Geçmiş olsun Abi kaskodan cam halledilir ama can sıkıntısı ayrı bir mesele tabi.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Halis abicim geçmiş olsun, kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm. GErçi bu zamana kadar çok başımıza geldi arka camı patlatıp hoparlörleri çaldıkları zamanlar bile oldu hemde ön silecekleri kırıp onlar ile vurarak. ARacın içinde taş veya bunun gibi bir madde yok ise normal vatandaş değildir bence. Hırsız olabilir camı kırıp kapıyı açmaya çalışacaktı malum senin araçtada çift kilitleme olunca içeri giremedi veya camı kırdı tam oradan girecek birileri geldi kaçtı!!!

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Halis hocam çok geçmiş olsun. Dediğiniz gibi gıcıklığına yapılmış. Çok can sıkıcı bir durum. Tekrar geçmiş olsun :(

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun..Belkide araç içini karıştırmaya fırsat bulamamış bir hırsızdır.Yada umduğundan fazla ses çıktı kaçtı..Ben park yeri yüzünden cam kıranı hiç görmedim..Silecekler kaldırılır,lastik indirilir falan ama cam kırana denk gelmedim.

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Halis hocam çok geçmiş olsun.Cansıkıcı bir durum.Ama yapacak birşey yok malesef böyle insan müsfetteleriyle birlikte yaşamak zorundayız.

Hırsız bunu yapsa dersinki hırsız girmiş navigasyonu yada fotoğraf makinasını almış,belki bukadar insanın canı sıkılmaz.Ama mahallende hergün seni yada arabanın gören belkide sende bu kişiyi görüp yanından geçiyorsundur,esas sinir edici nokta bu bence...

Allah daha beterlerinden korusun.Tekrar geçmiş olsun. :angry:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Geçmiş olsun hocam , bir şekilde halledilir cam . Ama dikkat etmen gereken husus cam kırıklarını temizleme durumudur bence , havalandırma kanallarının içini iyicene çekmek lazım . Cam kırıkları veya tozu havada uçabilir ileride .

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Çok geçmiş olsun.Üzücü bir durum ama en azından eşyalarınız duruyor.Onlarda gitseydi daha kötü olurdu.

Yorum bağlantısı
Erol KABADAYI

Geçmiş olsun hocam, eğer bi hırsızlık söz konusu değilse bunda bi kasıt vardır diye düşünüyorum ama Allah cc. beterinden saklasın. :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

geçmiş olsun hocam. valla benim bile canım sıkıldı.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok geçmiş olsun. Belki hırsızlık için patlattı ama fırsat bulamadı ya da size kızdığından veya çekemediğinden patlattı. Maalesef her ikisini de yapacak o kadar insan var ki.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Geçmiş olsun hocam;

Park için olduğu sanmıyorum, evimin garajının önüne göz göre göre park eden ve acil bir işim çıktığı halde garajdan çıkamamama sebep olan aracın bile en fazla sileceklerini kaldırıp "Okuma yazma bilmiyorsanız araba kullanmayın" notunu bırakmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Hocam çok geçmiş olsun. Az daha sabredin, 10 gün sonra tüm sorunlardan kurtulacaksınız....

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Hocam çok geçmiş olsun. Az daha sabredin, 10 gün sonra tüm sorunlardan kurtulacaksınız....

Merakımı hoş görürseniz söyleyebilir misiniz 10 gün sonra ne olacak ki?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Merakımı hoş görürseniz söyleyebilir misiniz 10 gün sonra ne olacak ki?

Park sorunu olmayan bir eve taşınacak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...