İçeriğe Yönlendir

Güne Patlatılmış Cam İle Başlamak...

Halis Parlak

Recommended Posts

Ayhan Sırtıkara

Halis hocam çok geçmiş olsun, kameranın çalınmamış olması sevindirici. Basınç farkından patlamış olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Değerli arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.

Bence bu kişi arabaya giremedi.Süha'nın dediği gibi çift kilitleme var her akşam muhakkak aktif ediyorum.Arabaya girerken birine yakalandı bağırdı veya gördü vs..

Kapı açılmadı,şayet açsa idi aracı kurcalayabilir veya karıştırabilirdi.Araç vw uzay'da takriben 200 TL lik bir masrafı olmuş birazdan almaya gideceğim.Havalandırmalara girme noktasında umarım dikkat etmişlerdir.

Allah başka kaza bela vermesin.Adam da öyle bir nefret ve zihniyet var ki bırakın cam kırmayı aracı yakıyorlar.Allah ıslah etsin ne diyeyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Geçmiş olsun Halis hocam.. Can sıkıcı durum ama hırsızlık olmaması işin iyi tarafı olmuş.. Allah beterlerinden korusun

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Çok geçmiş olsun. Tatsız bir durum.

Yorum bağlantısı
Serkan Önder

çok geçmiş olsun..can sıkıcı bir durum .bi ihtimal ama kendini bilmez gençlerden biri yapmış olabilir

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
(düzenlendi)

Çok geçmiş olsun Halis Hocam, Allah beterinden saklasın :( gerçekten kendi aracıma yapılmış kadar sinirlendim :angry: maalesef böyle bir ülkede yaşıyoruz, şu duruma bakar mısınız ya :angry: bu ülkede Mercedes'in olsa ne Focus'un olsa ne işte, hepimiz kapının önüne bırakıp çıkıyoruz araçlarımızı mecburen ve çözümü de yok sanırım bu gibi durumların :(

tarihinde Mustafa Kestel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Cok cok gecmis olsun. Gercekten cok cok uzuldum. Gecen sene bizim mondeo'nun camini kirmislardi oyle arka koltukta armani poseti vardi onu almak icin kirmis. Allahtan pantolon terzideydi bos poset icin kirmis serefsiz. Camlar aylar sonra bile sagdan soldan cikti ufak ufak.

Polis buldu kirani ama ben gostermedim kendimi tekrar dadanir felan diye. Cok hirpalamislardi elemani.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hocam biraz geç oldu ama geçmiş olsun.Zeytinburnunda corollamın camını kırmışlardı.Anlaıyorum durumunu neyse cana gelmesin gerisi önemli değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...