İçeriğe Yönlendir

"Telefonunu Kapat Dolandırılıyorsun"

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Abi işyerine gitmek hiçmi akıllarına gelmemiş :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hala mı insanlar inanıyor böyle şeylere anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

bu ne ki...adam telefon kulakta, bankamatikten parayı havale ederken polis geliyor, diyorki sakın parayı havale etme dolandırılıyorsun, kapat telefonu. adam diyor ki, hayır onlar gerçek polis asıl siz dolandırıcısınız. ve parayı gönderiyor. adam ancak polis merkezine götürüldüğünde anladı olayı. her zaman diyorum, oksijeni gereksiz tüketen çok insan var.

bu ne ki...adam telefon kulakta, bankamatikten parayı havale ederken polis geliyor, diyorki sakın parayı havale etme dolandırılıyorsun, kapat telefonu. adam diyor ki, hayır onlar gerçek polis asıl siz dolandırıcısınız. ve parayı gönderiyor. adam ancak polis merkezine götürüldüğünde anladı olayı. her zaman diyorum, oksijeni gereksiz tüketen çok insan var.

geçende de samsun da adam telefonu hiç kapatmadan, dolandırıcı ile kontak halinde aracını galeriye 3-5 bin lira zararla satıp bankadan parayı havale ederken, konuşmaları dinleyen banka görevlisi uyanık çıkıp polise haber verdi adam ancak ikna oldu. işin değişik tarafı, birde bu adamlar oy kullanıyor, işin birde bu yanından bakar mısınız :tongue:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen
(düzenlendi)

Ya bunları her yerde okuyoruz dinliyoruz nasıl hala aynı oyuna kanabiliyor insanlar

tarihinde Mahmut Türkmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

bu işlere şaşırmamak lazım. hırsızlıkla fahişelik hem en eski mesleklerdendir hemde hiç bitmeyecek mesleklerdendirler.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Ya bunları her yerde okuyoruz dinliyoruz nasıl hala aynı oyuna kanabiliyor insanlar

biz okuyoruz, biz dinliyoruz...

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Okuyan toplum olsaydık keşke demek geldi içimden.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hala bunlardan hiç haberi olmayan binlerce kişi var.Yadırgamadım..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bizim nakliye işlerini yapan milliyetçi bir kişiyi de aramışlar. "Senin gibi milliyetçi biri nasıl olur da teröristlere yardım eder" diye damardan girmişler. Adam inanmış, neredeyse dolandırılacakmış ama yanında astsubay yeğeni varmış, önce onu dinlememiş, telefonu kapatmamış ve konuşmaya devam etmiş. Ama yeğeni dayanamayıp elinden zorla telefonu almış da dolandırılmaktan kurtulmuş.

Hala inananlar var ne yazık ki.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...