İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta Mk7 Monster Is Back!

İsrafil Önal2

Recommended Posts

İsrafil Önal2

Harika olmuş çok beğendim..

Özellikle arka difizör süper.. Bende bir an egsoz ucunu çok küçük koymuşum gibi hissettim sizinkini görünce.

Süperchips in verdiği değer denir normalde 90 bg den sonra?

Bir hata ettik, ve Superchips'ten önce bir Dyno'ya ( güç olçüm cihazı ) aracı sokmadık. Yine de en az 25 beygir veriyor. Superchips ki bunu da ıspatlıyor her dyno denemesinde.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bendede Fiesta S var 1.6 90 bg aynı sizinki gibide, bende yazılım yapacağım bu aralar oyüzden sordum.. Benimde downpipe ve eksoz altyapım hazır şuanda..

Bu arada sizin eksoz sesini çok merak ediyorum..

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

Sert bir sesi var. Olabildiğince tok tutmaya çalıştık. Yükletebilirsem önünmüzdeki günlerde paylaşırım.

Mutlaka kutu içi filtre KN den veya J1'in hava emiş sistemi var onu kullanabilirsiniz. Remap yaptııgınızda ( Yazılım ) mutlaka, Downpipe'i ve hava filtresini belirtin. Faydası olur.Yapılacak ayarlar mutlaka değişimler göz önünde bulundurulark yapılır.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Evet evet kesin soyleyecegimm zaten.. :)

Ben bir video cektim kendi eksozumdan ileteyim size bir sekilde bir yorum yapinn :)

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

Evet evet kesin soyleyecegimm zaten.. :)

Ben bir video cektim kendi eksozumdan ileteyim size bir sekilde bir yorum yapinn :)

Bekliyorum. Neyle çekip yüklediniz? :)

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

Simdi bır yerlere kaçıyorum, medeniyete dönünce mutlaka eklemeyi bende deneyeceğim. :)

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

Merhaba;

Tabi yaz geldi. Araçlar yerlere yaklaşıyor, jantlar parlatılıyor. bunları zaten yapanlarda farklı arayışlara giriyor :) Herneyse, daha önce de Forumda bir Fiesta'da gördük RS tamponun fiestaya uyarlamasını.

Aslına bakarsanız, orjinal ek karlığın tam karşıdan görüntüsü hiç bir zaman tatmin etmedi. Cupspoiler'lı hali bile. Çözümü RS tamponu Fiesta'ya uyarlayarak bulmaya çalıştık.Karşınızda RS tamponlu Ford Fiesta...

Saygılarımla

İsrafil

http://imageshack.us/photo/my-images/215/img0846gt.jpg/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

PS çalışma olarak mı yaptınız?

Ben bugun RS tamponlu bir Fiesta gördümm gerçekten harikaydı.. Sahibide bizim forum üyelerimizden.. Ard arda arabalarla gezdik güzel bir gündü.

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

Hayır fotoğraf orjinal :) bende simdilik memnunum... Çok ilgi çeken bir hale geldi araç..

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

eski halini bozmak istemedim. Rs arka tampon aşırı şişik ve uzun duruyor. uygulamak istemdim. arabamdaki tek sıkıntı ön taraftaki karlığın yeteri kadar yere yakın olmamasıydı. sadece bunu gidermek istedik :D görev tamamdır eğer beğenildiyse :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

Merhaba;

Tabi yaz geldi. Araçlar yerlere yaklaşıyor, jantlar parlatılıyor. bunları zaten yapanlarda farklı arayışlara giriyor :) Herneyse, daha önce de Forumda bir Fiesta'da gördük RS tamponun fiestaya uyarlamasını.

Aslına bakarsanız, orjinal ek karlığın tam karşıdan görüntüsü hiç bir zaman tatmin etmedi. Cupspoiler'lı hali bile. Çözümü RS tamponu Fiesta'ya uyarlayarak bulmaya çalıştık.Karşınızda RS tamponlu Ford Fiesta...

Saygılarımla

İsrafil

http://imageshack.us.../img0846gt.jpg/

cupspoiler ne durumda abi ben ona talip olsam ;)

Yorum bağlantısı
Onur Efe

5 door Forddan temin edilebilir kısmını anlayamadım. Hangi ford dan?

Bir de ABS mi fiber mi body kit aksamı.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Çok haşin olmuş.Mavi şeritler biraz daha mı gelmeliydi sanki öne doğru.Aynı sitil ama biraz daha önde bitse sanki daha güzel olur gibi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Araba süper olmuş, bu arada mercekli far var, ama yıkama ve oto ayar yok, bu durumda benim bi-xenonlara bir şekilde halojen uydurabilirsem muayeneden geçerim sanırım.

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

5 door Forddan temin edilebilir kısmını anlayamadım. Hangi ford dan?

Bir de ABS mi fiber mi body kit aksamı.

5 kapılı body kit modelini Ford'un kendi servisinden aldım. Spider diye geciyor aslında. Bir de yurt dısından ithal gelenler var onlar ABS plastik. fiyatı da 3000 tl ye cıkıyor. Elbette Spider olanlar Fiber. Yine de sıkıntı degil. O kadar kırılgan seyler degiller :)

Araba süper olmuş, bu arada mercekli far var, ama yıkama ve oto ayar yok, bu durumda benim bi-xenonlara bir şekilde halojen uydurabilirsem muayeneden geçerim sanırım.

Teşekkür ederim... bugüne kadar olan her yoruma çok teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İsrafil Önal2

Video ne oldu merakla bekleniyor :)

Patron, bu aralar bir kaç projem var araçla ilgili. Onları bir tamamlayalım. Bitmiş halini yükleyeyim... :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

ohooo çok beklicez desene :) öyle olsun bakalım...

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

Yok, çok değil, 2 haftaya biter sanırım projemiz...

Yorum bağlantısı
İsrafil Önal2

Seslerrrr..... Sesler duyuyorum :)

Dün akşam biraz kayıt yaptım;

Saygılarımla

İsrafil

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...