İçeriğe Yönlendir

Renault Kangoo Teyp Kodu

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Arkadaşlar işyerinde kullandığımız Renault Kangoo teyp kodu istiyor. Elimizde kitapçıkları yok sanırım kayıp. Nereden ve nasıl bulabilirim? Servisi aradık 50 tl diyor ayıptır.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Teybi sökebilirseniz seri numarasından kodu elde edilebiliyor.

Yorum bağlantısı
Emre Temizkan

İlkay Bey merhaba.,

Teybin üzerinde 3 haneli bir numara var, o numarayı bakıp bildirebilirseniz size teyb kodu ile ilgili dönüş yaparım.

Kolay gelsin.,

Yorum bağlantısı
Misafir

İlkay Bey merhaba.,

Teybin üzerinde 3 haneli bir numara var, o numarayı bakıp bildirebilirseniz size teyb kodu ile ilgili dönüş yaparım.

Kolay gelsin.,

Emre bey araba az önce çıktı. Geldiğinde bakıp dönücem hemen teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bir koda ulaştık ama teybe giremiyoruz. Wait 99 dan aşağı sayıyor bekliyoruz fakat 38 de takılı kalıyor.

Yorum bağlantısı
Emre Temizkan

İlkay Bey teybi çıkardıysanız yanında bir yerde 3 haneli bir sayı var, ilgi noyu bildirirseniz arkadaşım teyp kodunu bana bildirecek ben de size dönüş yapacağım.

Bilgileriniz rica.,

Yorum bağlantısı
Misafir

Emre bey teybi sökemiyorum takım yok. fakat şase numarasını verebilirim aarabanın.

VF1FC07CF34821644

Yorum bağlantısı
Emre Temizkan

İlkay Bey, " 38 de takılı kalıyor " konusu devam ediyor ise ltf akü kutup başını çıkaralım ve resetleme işlemini kolaydan yapalım, bu arada da

şase no'sunu iletirseniz sevinirim, kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Misafir

VF1FC07CF34821644

Kutup başı 5 dakikadır sökük.

İlginize çok teşekkür ederim bu arada.

Yorum bağlantısı
Emre Temizkan

" Wait 99 dan aşağı sayıyor bekliyoruz fakat 38 de takılı kalıyor " ilgi cümlenizden alıntı yaptım, bu nedenle resetleme yapmanızı istedim.

Şase no' sunu aldım ve ilettim, dönüş bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

" Wait 99 dan aşağı sayıyor bekliyoruz fakat 38 de takılı kalıyor " ilgi cümlenizden alıntı yaptım, bu nedenle resetleme yapmanızı istedim.

Şase no' sunu aldım ve ilettim, dönüş bekliyorum.

6-7 dakika sökük kaldı kutup başı. Taktım şimdi kontak açık teyp te açık Wait 99 dan başladı aşağı saymaya. Umarım tekrar takılmaz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Benim hiç başıma gelmedi bu durum. Kutup başını söktükten sonra bekleme yapmana gerek yok. Söktüğün Artı veya eksi kablosunu birbirine değdir, tüm araç içindeki hayali gerilim sıfıra iner. Öyle dene

Yorum bağlantısı
Emre Temizkan

Servet Bey ellerinize sağlık, tşk ler.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hala aynı neyse çok uğrastırdım sizi çok teşekkür ederim herkese. 38 de takılıp kalıyor. Servise gidecek sanırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...