İçeriğe Yönlendir

01 Bfm 50 2006 Mondeo Ghia Tdci, Hem De Lacivert...

Ahmet Kiriş

Recommended Posts

Ahmet Kiriş

Arkadaşlar,

Çoğunuz arabanın alınış hikayesini zaten biliyorsunuz, Geçenler de emmi ile konuşurken, emmim farlarını değiştiğini söylemişti. Ben de farlarımdan memnun olduğumu, görüşümün iyi olduğunu filan söylemiştim.

Aslında görmediğimi iddia eden emminin ne demek istediğini son Ankaraya geldiğimizde geri dönüş yolunda anladık, Karşıdan gelen herhangi bir aracın farlarının içinde bizim ışıklar yokoluyor ve o ara kör gidiyordum.

Neyseki bugün arabanın bu sorununu ortadan kaldırdık, Muhammed Andı kardeşimizin ellerine sağlık, İstanbuldan gelen farlarımın montajını bir güzel yaptı sağolsun, Artık Serkan Toker'in de tabiriyle, uzunları yaktığım zaman önümdeki adamın kulak arkalarını bile görüyorum. Beyin tomoğrafisi çekecek kadar güzel uzunlarım oldu. Ama yakmıyorum öndekine acıdığımdan o ayrı.

Tabi şimdi resimler nerde diyeceksiniz, Araba leş gibi kirliydi bugün. Sabah iç dış bir giriştikten sonra fotoğraflarını da çekeyim, farların arasındaki farkı rahatlıkla görebileceksiniz.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Bu arabayı yakından gördüm. Hatta Hakan Abi ile dumanından baya bi kokladık. :D Kazasız cezasız Abi. :nazar:

Konunun açılış saati muhteşem. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:nazar: , bence öndeki seni görse, O'nun hakkında daha hayırlı olurdu....
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ama yakmıyorum öndekine acıdığımdan o ayrı.

Utanıyom desene len.. Bana öyle demiştin :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Hayırlı olsun bi-xenon süperdir :)

Üzerinden çıkanlar da kendisini zaten bi-xenon sanıyordu Süha. :D

Utanıyom desene len.. Bana öyle demiştin :D

Şşşşt, Karıştırma emmi yav, Hakikaten ayıp ama yav, adamlara söver gibi yanıyor. :blush:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

:blush: Valla ben de utanıyom Abi. Mimkin deel, kolay kolay sellektör yapmam, yapamam. :D

Ayrı bir zevktir.. Zevk almaya bakın :D

Şşşşt, Karıştırma emmi yav, Hakikaten ayıp ama yav, adamlara söver gibi yanıyor. :blush:

Kibar olacaksın Ahmet. kolu çekip bırakacaksın..

O an önündeki, şimşek çaktı zannedecek.. O bulutlara bakarken sen sıvışacaksın... :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Güzel oldu güzel. Alacağım arabayı modifiye etmeye başladım. Birkaç eksiğini daha hallettik mi tamamdır, alabilirim artık o arabayı senden.! :p:D

Ahkahkahkihkohkohkohkoh, Muhammed kardeşim şaka yaptı, Ama seni de mondilendirmek az biraz zaman sonra farz olacak gibi,

Mondeo SW TDCI bulabilir miyiz Türkiyede?

Şaka bir yana ellerin dert görmesin usta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Kapısı boyalı bunun, tırt. :p

Sadece kapısı olsa iyi, bir de ayriyeten gomple boyamışlar. :D

Ama Maaşallah, harika bir aydınlatması var bu merceğin yahu. Benimkiler yeni nesil valeo ama yanında resmen mum gibi kalıyor ya bunların, hiç iyi olmadı bu montaj işi benim için, takıldım kaldım merceğe. :) Kaçarı yok, yazın mutlaka operasyona çıkmam lazım benim.! :biggrin:

Mercek işi kolay, sen beğendiğin merceğin takılı olduğu araç ve modellerini söyle, 15 güne düşer 1 takım. :D

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hayırlı olsun Ahmet abi. Güle güle kullan. Bekliyoruz fotoğrafları.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Rabbim bundan geri koymasın.

Valla büyük dua...

Bi-xenondan sonra ölü halojenler ile geçirilmiş 3.5 yılın acısı çok ağır oluyor...

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hiç mi foto yok şimdi :unsure2: Hayırlı olsun.Ahmet bunlarda Romeo ilker işi mi? :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şu kadar söyleyim...

O farlarla yolculuk yapabilmek için, eve gidişi kasıtlı olarak geciktiriyorum.. Havanın kararmasını bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Misafir

İyi günlerde yıllarca kazasız,cezasız,arızasız,zevk ile binmeni diliyorum.Bi-xenon hayırlı olsun.Yakışır ikinizede(Mondi ve sen) :good1::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Mondiyi canlı gördüm resimlere gerek yok :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ahmet Kiriş

Arabanın farları değişti, Kapısı boyandı, Renk tutturuldu, Pasta Cila çekildi, İç temizlik için de haftasonu planlarım var ama hala bir tek resim çekip koyabilmiş değilim. :good1:

Yakında aforoz edecekler resimsiz konu açmaktan. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Hayırlı olsun Ahmet abi.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Arabanın farları değişti, Kapısı boyandı, Renk tutturuldu, Pasta Cila çekildi, İç temizlik için de haftasonu planlarım var ama hala bir tek resim çekip koyabilmiş değilim. :good1:

Feyk :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Hayırlı olsun Ahmet Bey :nazar:

Valla ben de mustaribim aslında bu mondeonun farlarından, şu sizin resimleri ekleyin de bi görelim iştahımız iyice kabarsın :dribble:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sonunda renk tutturdunmu Ahmet. Hayırlı uğurlu olsun. Aklımızda bulunsunda. Araçta bir sorun olursa gelip orda boyatalım.

Birde farları değiştirirsem süper olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...