İçeriğe Yönlendir

4 Nisan 1997

Ali ÇAKIR

Recommended Posts

• 11 ay sonra...
O.Yücel Çetin

''İçimizde Tanrı Dağından taşıdığımız Ergenekon seddini eriten ateş, gönlümüzde, zihnimizde Hira Dağından doğan güneşin ışığı var. Biz Müslüman Türkün öz nizamını, milli nizamı temsil eden milli hareketiz. ''

Başbuğ Alparslan Türkeş.

Mekanı cennet olsun...

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mekanın cennet olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Cennet mekan Başbuğ'umuz Alparslan Türkeş'i vefatının 17. yılında rahmet ve özlemle anıyoruz..

Ruhu şad, mekanı Cennet olsun..

Gönderilen Resim

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Eren
(düzenlendi)

Başbuğ Alparslan Türkeş'in vefatının 17. yıl dönümünde onu rahmetle anıyoruz.

Bir ışık:

"Türklük şuuruna erişmiş, samimi olarak "Ben Türk'üm" diyen herkes Türk'tür. Türkçülük ve Türk'ün tayininde, sapık ölçülere, özellikle mezhepçiliğe, coğrafyacılığa, laboratuvar ırkçılığına inanmıyorum. Başka milletleri küçük gören, Dünya barışını tehlikeye sokan antropolojik ırkçılık, Türk Milliyetçilik ülküsünün dışındadır."  Alparslan Türkeş

tarihinde Mehmet Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Allah rahmet eylesin.

Başbuğ Alparslan Türkeş'in vefatının 17. yıl dönümünde onu rahmetle anıyoruz.

Bir ışık:

"Türklük şuuruna erişmiş, samimi olarak "Ben Türk'üm" diyen herkes Türk'tür. Türkçülük ve Türk'ün tayininde, sapık ölçülere, özellikle mezhepçiliğe, coğrafyacılığa, laboratuvar ırkçılığına inanmıyorum. Başka milletleri küçük gören, Dünya barışını tehlikeye sokan antropolojik ırkçılık, Türk Milliyetçilik ülküsünün dışındadır."  Alparslan Türkeş

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Allah gani gani rahmet eylesin.

Gidenin yerine yokmudur izinden gelen? Cevabı belli sorular....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Mekanın cennet olsun Başbuğum.Kim ne derse desin biz hala Türkeşciyiz.

Seni ve fikirlerini unutmadık,unutmayacağız,unutturmayacağız Başbuğum.Başda Başbuğumuz ve tüm ülkücü şehitlerimize Allah rahmet eylesin,mekanları cennet  olsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allah'ın rahmeti üzerine olsun. Mekanı cennetti Allah'ın izniyle. Yine değeri öldükten sonra anlaşılan çok önemli liderlerden biri. "Türk'üm" diyemeyenler, dedirtmemeye çalışanlar utansın biraz arları varsa. Buradan sonrasını sildim, sustum.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Başbuğ'um mekanın cennet olsun. Ağlayarak uyandığımız hiç konuşmadığımız o günün üzerinden 17 yıl geçmiş ama acın sanki ilk günkü gibi yüreğimizde, hatta fazlasıyla. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Mekanı Cennet, ruhu şad olsun...... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mert Yeldan
(düzenlendi)

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Yüce Allah rahmet etsin. Türk Milleti yıllar gectikce yoklugunu daha cok hissediyor.

Saygilarımla.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Allah rahmet eylesin. Her gün daha çok özlüyoruz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...