İçeriğe Yönlendir

Ruhun Gıdası (Türk Sanat Müziği)

Ruhan Sorgun

Recommended Posts

Ali Karadağ

Görmemişim Ali. Tahir'e iş çıktı yine :)

Ben taşıyim mi :p

822030.jpg

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
(düzenlendi)

herkes youtube dan bir link bulup koyuyor. bende kendi göbeğimi kendim keseyim, hem çalayım, hem söyleyeyim dedim ve aldım udumu elime. buyrun efendim, fordclubtr üyeleri için geliyor...bir demet yasemen. :flowers:

sağolsun, güzel oğlum beni kırmadı, kemanıyla eşlik etti amcaları... baba-oğul bir ud-keman resitali hazırladık sizler için...tabiki bu parça başta, oğlumunda öğretmeni olan kulüp üyemiz Hasan Bayraktar ve tüm fordclubtr için geliyor, elbet bir gün buluşacağız...

hazır oğlum Ayberk' i keman çalmaya ikna etmişken bir parça daha rica ettim, sağolsun yiğidim kırmadı. inşallah beğenirsiniz...ud-keman ile birlikte bir demet yasemen...Zeki Müren in anısına...

:bravo: :bravo: :bravo:

İnşallah canlı dinlemek de nasip olur hocam.

BU papaz karasının içine birinci tütününü doldurdum. (Güya malbra şarapla yıkanıyormuş falan ya :D bende yıkayacam) bir bardak papaz karasının içine bastım tütünü bir gün beklettim. sonra geri sarıp içtim. Ulen birinci bile yanında puro gibiydi. Hayatta içtiğim en berbat cıgaraydı :D

Var var, sende daha epeyce bi marifetler var. Gazocağından klima yapa adam daha neler yapmaz ki... :D

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...
Aydın Akdeniz
Unutulmayan Melodiler 1970-1980 "35 şarkılık playlist"

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...

Müzeyyen Senar

Şarap mahzende, aşkın kalbimde yıllanır...

Mikkemmel mezelik bir şarkı.. 

http://frame class="mynetVideoEmbed" src="http://www.mynet.com/video/video.embed/460484/" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen="true"></iframe>

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Özcan
On 15.12.2017 at 21:44, Mert Gülkokan yazdı:

Şarkıları hoşuma gitti arabada müzikte dinlemeyi sevince aldım bakalım yarın deneme yaparım ama müzik türüne hafif müzik demek daha doğru geldi

Güzel şarkılar benimde hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...