İçeriğe Yönlendir

Deforme Olan Plakayı Değiştirmek İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Salih Arslan2

Recommended Posts

Salih Arslan2

merhabalar,

aracımın ön tamponunu boyattım ön taraftaki plakamda çizikler eğrilikler deforme yerler var.

plakamı yeniletmek istiyorum bunun için ne yapmalıyım? gayrattepe trafik şubeye gitmemi söylediler ama tam bilgi yok:(

böyle bir işlem yapmış veya bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Değerli kardeşim.

Trafik şube müdürlüğüne gidip bir dilekçe ile müracatta bulunacaksınız.Size verilen belge ile plakanızı bastırıp trafik şubeye tekrar gideceksiniz.Burada sizden eski hasarlı plakanızı isteyecekler.Eski plakanızı alıp yeni plakanızı mühürleyip size teslim edecekler.... :flowers:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Salih Arslan2
(düzenlendi)

peki bu işlem ne kadar sürer sabah gitsem öğlene yetişirmi?

birde çiziklerden dolayı birazda keyfe keder değiştireceğim arıza çıkarırlarmı? yoksa plakayı iyice pert edip öylemi götürsem?

son olarak nekadar tutar bu işlem?

tşkler.

tarihinde Salih Arslan2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

abi bana sorarsan fırsat bu fırsat yaptır app'yi koy plakaları bagaja soran olursa da gösterirsin deforme olan plakalarını

Yorum bağlantısı
Ali ÇAKIR

keyfe keder değişecekse tanıdık yoksa sıkıntı olabilir kendiniz biraz deforme edin ancak kasıtlı olarak deforme edilmiş oldugu anlaşılmasın :)

Yorum bağlantısı
Salih Arslan2

app plaka yasak olduğundan düşünmüyorum.

peki kayboldu desem sorun olurmu? plakanın tekini götürsem

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Şahin Abinin dediklerini yapmanız yeterli. Bir arkadaşım daha yeni o şekilde plaka çıkarttı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Teki düşmüş diyeceksiniz yada yazıları biraz kazıyıp okunmasını engelleyeceksiniz.Hiç sıkıntı olmadan değiştirirler.Sadece app lerde sıkıntı yaratıyorlar.

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

app plaka yasak olduğundan düşünmüyorum.

peki kayboldu desem sorun olurmu? plakanın tekini götürsem

Kayboldu derseniz aracınızın bilgisayar kayıtlarına plaka zayi bilgisi eklenir , aracınız polis tarafından durdurulup her sorgulanışında bazı sorulara muhattap olabilirsiniz :police:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...