İçeriğe Yönlendir

Aracınızın Etrafında Bir Tam Tur Atmadan Marşa Basmayın!

Ruhan Sorgun

Recommended Posts

Erhan Doruk

Bence herkes park sensörü taktırmalı. belki park ederken insanı tembelliğe alıştırıyor ancak sizin göremediğiniz engeller için uyarılıyorsunuz.Çocuk, köpeki mantar, kapı v.s.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi sen frene basınca kasadakilere ne oldu?

Her biri bir ayrı köşede homurdanıyordu :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Her biri bir ayrı köşede homurdanıyordu :D

Frenden sonra hala arkadalarsa sorun yok da senin önüne geçen olduysa vay hallerine

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ehliyet alacağım.. direksiyon imtihanındayım, Altımda D1210 Ford...

Direksiyondayım, bir köye girdik, sınav sorumlusu görevli, panikle, yola top fırladı dedi.. Aniden durdum, adam kafayı cama vurmaktan zor kurtuldu...

Niye durdun böyle aniden dedi..

Yola top fırladı dediniz ya dedi.. Arkasından çocuk da fırlar diye durdum dedim..

Tebrik ederim, beni düşürdün ama sınavı da kazandın, geç kasaya bin, ordan birisi gelsin dedi.. Hiç unutmam bunu.. :)

Vaay, demek zamanında sınav sorusuymuş işte :)

Bana da babam anlatırdı küçükken, aman dikkat derdi. Kaç defada başıma geldi, o yüzden çok temkinliyim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Arka park sensörü benim aracımda da yok ama takacağım ucuz yollu birşeyler.Park etmesine yardım dan daha çok sırf arkada çoluk çocuk görmediğim bir duruma karşı uyarsın diye

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
Aracı garaja kilitlediğim için sadece lastikleri kontrol ediyorum, Garajdan çıkarken çocuklar etrafıma üşüşüyor, Bir bağırtı tüm çocuklar evlerine kadar varıyor. fırça yemeleri aracın altında kalmalarından iyidir. Mahalleye girdiğimde tüm çocuklar evlerinde olmaları gereken saati geçtilerse, gözüme gözükmeden kaçarlar. Akşam 18:00'den sonra sokakta çocuk görünce direk evlerine gitmelerini söylerim, gitmeyeni de evine kadar kovalarım.

Akşam saat 18:00'den sonra sokakta kalmamak, kendi çocukluğumdan hatıradır ve olması gereken budur diyorum, çocuğunu o saatten sonra sokakta bırakanlaran da feci gıcık alıyorum.

Akşam hava kararınca yerlere mühür vurulurmuş, çocuklar dışarıda olmaz derlerdi bizim zamanımızda. Sanırım aynı sebeplerden dolayı anlatmak istediklerin değil mi kardeş....

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Mehmet abi Allah korumuş. Her ikinizin yaptığı gibi bende sürekli etrafı gözetlerim çocuk gördüysem.

Ayrıca yola top fırlarsa hemen duracak kadar yavaşlarım, hatta trafiğe göre durabilirimde. Zira her kaçan topun arkasından bi çocuk illa koşuyor...

altın kural:top gelirse, çocukda gelir.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Ehliyet alacağım.. direksiyon imtihanındayım, Altımda D1210 Ford...

Direksiyondayım, bir köye girdik, sınav sorumlusu görevli, panikle, yola top fırladı dedi.. Aniden durdum, adam kafayı cama vurmaktan zor kurtuldu...

Niye durdun böyle aniden dedi..

Yola top fırladı dediniz ya dedi.. Arkasından çocuk da fırlar diye durdum dedim..

Tebrik ederim, beni düşürdün ama sınavı da kazandın, geç kasaya bin, ordan birisi gelsin dedi.. Hiç unutmam bunu.. :)

Bir arkadaşım 80 li yıllarda Almanyada kamyon ehliyeti alırken Alman görevli dur ve geri geri yürü bakalım diyor,

Arkadaş tamam deyip geri vitese taktığı anda Alman, sınavı geçemedin in aşağıya diyor,

Arkadaş neden diye sorduğunda, kullandığın kamyon sen şoförsün ben muavinim beni kontrol etmem için arkaya göndermen gerekirdi diyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...