İçeriğe Yönlendir

Denim Mavi Fiestam Ve Yaptıklarım :)

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

X-trail den inip fiesta daha iyi dedin ya Ali abi :sandalye:

İnip ferahlık acisindan farkli hissetmedim ikiside dar dedim aynı demedim betoncu kardeş, nasıl okudun yahu :)

Hüseyin abi sizin konu başlığı "üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun" olsa güzel olmaz mı? :biggrin:

Al abi yeti al :)

Zuhhah bende bu sahneye gulmustum :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ali abi şimdi fiesta yi satarken açıklamalara ne yazacak sin onu merak ediyorum "über fiesta"olur mu acep

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi şimdi fiesta yi satarken açıklamalara ne yazacak sin onu merak ediyorum "über fiesta"olur mu acep

Yorum bağlantısı
Misafir

Satılık über fiesta, acaip bakımlı, pazarliksiz fiyati..... Ha alan olmazsa ya 2. Araç olacak yada ne varsa sokup ayrı satıp aracida takasa vereceğim... Şeklinde bir ilan olacak sanırım :)

Ali abi ben alacağım o arabayı. Noterden çıkınca senin önünde yakıp dans edeceğim. :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi ben alacağım o arabayı. Noterden çıkınca senin önünde yakıp dans edeceğim. :D

Bana kurban edeceksin yani, kazanım değil kaybın olur, hemde büyük kayip :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...

Ali abi Ford mühendislerinin Fiestanı  incelemek için izin isteyip seninde izin vermediğin  doğrumu?(Hakan Erken söyledi :tongue: ) :biggrin: Abi ellerine ,kollarına ,emeğine, cebine zevkine sağlık. Eşsiz bir Fiesta  olmuş olmayada devam ediyor. Kocaman bir maşallah :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi Ford mühendislerinin Fiestanı  incelemek için izin isteyip seninde izin vermediğin  doğrumu?(Hakan Erken söyledi :tongue: ) :biggrin: Abi ellerine ,kollarına ,emeğine, cebine zevkine sağlık. Eşsiz bir Fiesta  olmuş olmayada devam ediyor. Kocaman bir maşallah :nazar:

:D  doğrudur, adamlara bu iş nasıl yapılır öğreteceğim sonunda  :D

30 kaat minimum, al da yak  :D   yakmaya kıyarsan helal olsun diyeceğim ama zor, bence binip kaçarsın  :D

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ahmet Özalp

Ahanda 80 sayfa okudum ya la iki buçuk saattir okuyorum :) abi maşallah güle güle kullan örnek alıyorum seni gerçekten fiestada profsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ali Cihangiroğlu

Ahanda K&N filtre geldi, hemen taktım, bakalım kirlenme durumu ne olacak, bizim arabanın filtre kutusu malum özürlü, üst kapak tam filtreyle bassin diye filtrenin altına ek parça koymuştum, bu biraz daha ince gibi, desteği arttırıp taktım, bakalım nasıl olacak [emoji4]2c270088c133439ea2a41eee807fbec9.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Abi anıtlar kurulundan aradılar senin araba için, kültür bakanlığı onayı olmadan değişiklik yapamazmışsın.

• Beğen 7
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ali abi hayirli olsun +4hp gelir mi nu arada senden ozendik renkdas olduk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D  vallahi tam anıtlık oldu, yalnız geçen servise gittiğimde satıcı "Abi arabayı bir yıkat gel, koyalım içeriye sıfır diye satarız..." dediydide sevindirik olduydum, mihrap yerinde yani :)

canım sıkıldı şantiyede, baktım arabaya,  bari dedim bunuda yapayım içimde kalmasın, deneyelim bakalım :)

+5 hp. verir bu  :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
48 dakika önce, Nihat Palolu yazdı:

Takma anında birkaç resim görseydik :)

çekeyim derken unuttum vallahi, yarın (saata bak hele  :) )..  yani bugün deneme yapıp açacağım, bakalım toz falan alıyormu, çekerim o zaman :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu arada dedim arabayı lifte alıp bir kontrol edeyim, hemen tanıdık servise uçtum,  bir baktım arka amortisörler yağ vermeye başlamış, tam bitmemisler söküp baktık ama yolcular, en güzeli değişelim, söküp attım, yerine Monroe lar geldi [emoji3]e7f60bd407af59945d2866214f64b77c.jpg3e306a83825b07f1583e31fe39feeaa3.jpg8a7954c3eaca78bba5940f786ac40995.jpgc54ab64bf096f29333095accaa230ed6.jpgfd88c601d2e7f1dc241c6b53434da2e0.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Bu arada dedim arabayı lifte alıp bir kontrol edeyim, hemen tanıdık servise uçtum,  bir baktım arka amortisörler yağ vermeye başlamış, tam bitmemisler söküp baktık ama yolcular, en güzeli değişelim, söküp attım, yerine Monroe lar geldi [emoji3]e7f60bd407af59945d2866214f64b77c.jpg3e306a83825b07f1583e31fe39feeaa3.jpg8a7954c3eaca78bba5940f786ac40995.jpgc54ab64bf096f29333095accaa230ed6.jpgfd88c601d2e7f1dc241c6b53434da2e0.jpg
Satilmaz bu araba artik.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hiç sorma :)  bu arada gittikçede değeri artıyor, hale bak :D  2. elde uçtu fiyatlar....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

coil yapılırdı atılmaz yazık

vesile ile yıkamacılara alttan da su tuturmalı altı pek kirli

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

son yağmurda böyle olduydu, neyse sorun olmaz, zaten bol bol wurth pütür spreylenmişti altı, yinede  bir ara lifte alır yıkarım, senimi kıracağım yani :)

coilmi, eski amortisörle neler yapılıyormuş öyle :)  

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
son yağmurda böyle olduydu, neyse sorun olmaz, zaten bol bol wurth pütür spreylenmişti altı, yinede  bir ara lifte alır yıkarım, senimi kıracağım yani [emoji4]

coilmi, eski amortisörle neler yapılıyormuş öyle [emoji4]  
Atilirni abi nimet açıp içini belli oranda sertleşti re çektik o zaman gör virajlarda [emoji23]
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

yahu şu uberi bi göremedim konu 65 sayfa, nerede fotoğrafları? :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
3 saat önce, Uğur Çınar yazdı:

Atilirni abi nimet açıp içini belli oranda sertleşti re çektik o zaman gör virajlarda emoji23.png

demek öyle ha, olaya bak hele, neyse canım, sertleşsede bana gelmez, araba zaten sert, birde bizim ailede biraz ağırlar var :rolleyes: daha sert ve üstelik birde daha alçaltırsak duman olur araba, boşa SUV da SUV demiyorum yani :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
demek öyle ha, olaya bak hele, neyse canım, sertleşsede bana gelmez, araba zaten sert, birde bizim ailede biraz ağırlar var :rolleyes: daha sert ve üstelik birde daha alçaltırsak duman olur araba, boşa SUV da SUV demiyorum yani [emoji4]
Abi düşündüğün gibi olmuyor normal devam gibi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
3 dakika önce, Uğur Çınar yazdı:
56 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:
demek öyle ha, olaya bak hele, neyse canım, sertleşsede bana gelmez, araba zaten sert, birde bizim ailede biraz ağırlar var :rolleyes: daha sert ve üstelik birde daha alçaltırsak duman olur araba, boşa SUV da SUV demiyorum yani emoji4.png

Abi düşündüğün gibi olmuyor normal devam gibi

daha sert oluyorsa olmaz o iş, zaten orjinalde sert olması biraz sıkıntı...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...