İçeriğe Yönlendir

Ruhun Gıdası (Rock)

Engin Deniz

Recommended Posts

Serhat Çitak
(düzenlendi)

Öncelikle arkadaş sağolsun şok ses kaydı yazmış hiç tasvip etmedim düzeltilecek Daha küçük iken sevgili barış abi sahne almadan önce beni sahneye sürerler bende çocukluk halim ile şarkısını söylerdim kulisten çıkar küçük barış yine söyleyecek şey bırakmadı diyerek takılırdı rahmetli :) Özlemle yad ediyorum içimdeki küçük barış büyüdü ve bunu siz barış severlere sunuyorum kusurum oldu ise affola sevgilerimle... tarihinde Serhat Çitak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Bu şarkı bir başka, çok derinlere işliyor aşk acısı overdose u :biggrin: Steelheart'ın çok iyi olmayan hiçbir şarkısı yoktur...

keşke diyorum bu dönemlerde doğabilseyim çünkü var olanı keşfediyoruz biz sadece yeni çıkanın heycanını tadamıyoruzz..

En son whitesnake albümünü merakla beklemiştim ve gerçekten değmişti :) forevermore albümü :) kadro baya değişti ama WS sounda aynı kaldı :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Barış Kalkan

Murat niye ordan alıp birde kargo parası veresinki kadıköyde bir sürü mağaza var birde yakınlarında D&R varsa oralada bakabilirsin.

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Tek başıma bir yere gitmeye alışkın değilim :)

pazar günü işim olmasa götürürdüm seni murat plan aptık eski bi dosta misafir, nasıl bir tele ihtiyacın var ben temin edeyim sana

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

ne gerek var 15 tl tele vericen 7tl kargoya hesabı iyi yap ama bizdede tel yok şimdik en iyisi kadıköyden almak

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Güvenç Terzierol

paylaşınlar bomba yalnız :)) :seytan:

genelde bu şarkılarda km başına düşen yakıt 2 katı oluyor :)) :D:fiuw:

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Kickstart my heart en fenasıdır :biggrin: Bunu görmüş müydün? :)

http://www.youtube.com/watch?v=Vnbm_x8bL7Q

Kickstart my heart en fenasıdır :biggrin: Bunu görmüş müydün? :)

http://www.youtube.com/watch?v=Vnbm_x8bL7Q

bilmem mi ya :D ama bu reklamı ilk defa gördüm büyük şeyler kaçırmışımm :s ahh o melekler :/ beni benden alıyorlar adriana :%

ende whitesnake'in yeri ayrıdır. Bir bonjoviyi param yoktu gidemedim. whitesnake geldi onda da vaktim hiç uygun değildi gidemedim en büyük pişmanlığım hoş allah daha kötü pişmanlık yaşatmasın :)
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Muhtemelen bu şarkının en başarılı canlı versiyonu. Strat ve JOHN FRUSCIANTE farkı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

farkındayım, ama farklı ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Karadağ

Askere gitmeden önce birçok kez dinlediğim o muhteşem parça, şimdi arşivlerimden çıkıp ortaya beni çok mutlu etti.. Dinlediğimde hep bi tuhaf olmuşumdur.

Archive - Again

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Güzelmiş Ali. Senin yüzünden tuhaf oldum şuan.

Bir kaç bu tarz favorim var, ara ara paylaşayım..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
Güvenç Terzierol

popçu katy perry'nin keşke rock söylese derken böyle bir aranjmanıyla karşılaştım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...