İçeriğe Yönlendir

İnsanlık?

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ali Gürsoy

Yuh yani , bu sapıklık ve caniliktir . Bence bu davranışlar içinde olanları ömrünün sonuna kadar hücreden çıkarmamalılar :angry: :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Gücü çocuğa ve kadına yeten haysiyetsiz insanların allah cezasını versin... :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bahsettiğiniz olayın içinde küçük çocuktan başka insan göremiyorum ki insanlık arayasınız.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Maalesef böyle insan silüetindeki varlıklarda var.Bu tip olaylarda çok ağır yaptırımlar uygulamak gerekiyor.Aynı durum kadın cinayetleri içinde olmalı tabiki.Kısa dönem içinde çok fazla olay oldu hatırlarsanız

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10 dakkalığına sanayiye yollasalar ya bu yaratığı :jedi: stre atsak.....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Benim burada var,

vidalı tip, 315 KW ( 430 HP )

20 bar civarında besleyebilirim o işkembeyi.

saaalam mış, ucak boyanır bunula

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İşin aslı ne acaba..Bu işin arkasından başka işler çıkacak gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Şerefsiz Oscar Çarli........ :bambam3:

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Allah müstahaklarını versin. İnsanların bir kısmı çocuk sahibi olabilmek için her şeylerini feda etmeye hazırken, bir kısmının da reva gördüğüne bak. Yazık!

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Caydırıcı cezalar verilmedikçe devamı gelecektir benzeri olayların. :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

Her türlü insana sahibiz.

eğitim şart.

Rabbim yapanları ıslah etsin.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Benzer olduğu için buradan devam edelim; Allah bu insanları bildiği gibi yapsın, bazen diyorum da kısasa kısas mı olsa acaba? :angry:

http://www.hurriyet....em/20435041.asp

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Benzer olduğu için buradan devam edelim; Allah bu insanları bildiği gibi yapsın, bazen diyorum da kısasa kısas mı olsa acaba? :angry:

Dün ki cuma hutbesinin konusu özetle hayvanlara iyi davranmak, eziyet etmemek ile alakalı idi, bakımında olan bir hayvanı aç bırakıp ölümüne sebep olmak kişinin cehennemlik olmasına bile sebep olabiliyordu.

Şimdi bu mukaddes BABA kavramına bürünmüş yaratığı sanırım cehennem bile kabul etmez...

Kimisi bir çocuğu olsun olabilsin diye dünyaları verir, kimiside sahip olduğu o hazineyi hiç eder. Allah ıslah etsin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dün babama baktım, ağlıyordu... Ne oldu baba dedim.. Bu haberi izlemiş, Vicdansız, 2 yaşında çocuğu döverek öldürmüş dedi...

Biri ağlarken birisi öldürüyor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben de fena oldum çok. Cehalet toplumda aldı yürüdü. Her türlü sapıklık da var ama bunlar pek su yüzüne çıkmıyor.

Öncelikle insan sevgisi, hayvan sevgisi, çevre sevgisi vb konularda ilkokulda çok iyi yetiştirmek lazım insanları.

Ceza ile olmaz bunlar. Yapan ille yapar. O tip adamları baştan üretmemek lazım.

Şimdi çocuğuna tokat atan hayvandır diye yazıvereyim şuraya bakın nasıl yorumlar gelir. Bırak insana, hayvana bile fiziksel baskı ile iş yaptırılmaz. Bacak kadar çocuğunu sokakta döven, kulağını çeken anneleri babaları bir gün elimden bir kaza çıkarak kötü birşey yapacağım. Bazılarını sertçe uyarırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Kadına şiddet arttı yasa çıktı sonuç; çözüm yok...

Hekime şiddet arttı yasa çıkacak, sonuç; çözüm olmayacak..

Çocuğa şiddet arttı yasa çıkacak, sonuç; çözüm olmayacak...

Öğretmene şiddet arttı yasa çıkacak, sonuç; çözüm olmayacak..

.......

Bu böyle artar gider sonuç asla değişmez; neden mi bu kadar karamsarım çünkü işin içindeyim, bunlar sizin gördükleriniz, ya görmedikleriniz? TBMM'yi topla, güzel cümlelerle yasayı yaz, çıkar, ne fayda? Her şey eğitimden geçer...

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir

Çocuk sahibi olmak isteyen onca insan varken, böyle yaratıkların çocuk sahibi olup da kıymetini bilememeleri ne acı...

Kadına şiddet arttı yasa çıktı sonuç; çözüm yok...

Hekime şiddet arttı yasa çıkacak, sonuç; çözüm olmayacak..

Çocuğa şiddet arttı yasa çıkacak, sonuç; çözüm olmayacak...

Öğretmene şiddet arttı yasa çıkacak, sonuç; çözüm olmayacak..

.......

Bu böyle artar gider sonuç asla değişmez; neden mi bu kadar karamsarım çünkü işin içindeyim, bunlar sizin gördükleriniz, ya görmedikleriniz? TBMM'yi topla, güzel cümlelerle yasayı yaz, çıkar, ne fayda? Her şey eğitimden geçer...

Eğitim şart ama şu anki eğitim sistemi ile değil...Cahil anne babanın, cahil çocukları, yanlış erkek çocuğu eğitimi...Sonuç ortada...
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Çocuk sahibi olmak isteyen onca insan varken, böyle yaratıkların çocuk sahibi olup da kıymetini bilememeleri ne acı...

Eğitim şart ama şu anki eğitim sistemi ile değil...Cahil anne babanın, cahil çocukları, yanlış erkek çocuğu eğitimi...Sonuç ortada...

Sonuna kadar katılıyorum...Toplum acayip bir hal aldı, yazık hem de çok yazık...Pire kadar olan ancak deve haline getirilen sorunlarla meşgul olmaktan büyük ama esaslı sorunlarımız araya kaynıyor vahim olan tarafı eskiden kangren parmaktaysa şimdi bütün kola yayılmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Tecavüzcüler genelde hapishanede temizleniyor bir sabah kendini! ranzaya asmış bulunuyor tabi öncesinde sık sık ranzadan düşüyor !! Umarım bu da bol bol ranzan düşer sonrada bir sabah kendini ! asmış olarak bulunur.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...