İçeriğe Yönlendir

Avrupa Yakasında Tavsiye Edeceğiniz,Kaporta-Boyacı Var mı?

Salih Arslan2

Recommended Posts

Salih Arslan2
(düzenlendi)

merhabalar,

istanbul avrupa yakasında focus aracım için tavsiye edeceğiniz işini temiz yapan titiz kaporta boyacı varmıdır

tarihinde Onur Berktaş tarafından düzenlendi
KONU BAŞLIĞI,KONU İÇERİĞİNİ ANLATIR ŞEKİLDE OLMALI...
Yorum bağlantısı
Cem Işık

MAslak Atatürk oto sanayi sitesi, 2. Kısım, Çağlar bayur beye müracaat :)

Yorum bağlantısı
Salih Arslan2

ohh tam aradığım kişi:) ancak bilmiyordum Çağlar beyin bu işi yaptını..

gerçi biraz geç kaldık:( geçen hafta aracımı teslim aldım sanaya mahallesinde tavsiye edilen bir yere götürdüm tek beyanla aracımın sağ tarafını ve on arka tamponlarımı boyattım. ama memnun olmadım 2 yerde göçük kaldı tamponu doğru takamamışlar arka tamponun sağ tarafı hafif aşağıya düşük:( sonra aracımı yapan yere memnun olmadımı kaskodan gelicek paranın belli kısmını yatırmıcamı o parayla başka yerde yapılan yanlış işleri düzelteceğimi söyledim..

şimdi ben bu işlemi netleştirip en kısa zamanda çağlar bey size müracaat edeceğim;) bu arada çok sevindim buna

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

ohh tam aradığım kişi:) ancak bilmiyordum Çağlar beyin bu işi yaptını..

gerçi biraz geç kaldık:( geçen hafta aracımı teslim aldım sanaya mahallesinde tavsiye edilen bir yere götürdüm tek beyanla aracımın sağ tarafını ve on arka tamponlarımı boyattım. ama memnun olmadım 2 yerde göçük kaldı tamponu doğru takamamışlar arka tamponun sağ tarafı hafif aşağıya düşük:( sonra aracımı yapan yere memnun olmadımı kaskodan gelicek paranın belli kısmını yatırmıcamı o parayla başka yerde yapılan yanlış işleri düzelteceğimi söyledim..

şimdi ben bu işlemi netleştirip en kısa zamanda çağlar bey size müracaat edeceğim;) bu arada çok sevindim buna

Sanayi mahallesindemi oturuyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Arabamın biri Çağlar abide yarın işi bitecek diğerini bırakacağım kesinlikle memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Arabamın biri Çağlar abide yarın işi bitecek diğerini bırakacağım kesinlikle memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Varya senden çok merak ediyorum yarın 3 ten sonra muhtemelen sanayideyim :)

Yorum bağlantısı
Salih Arslan2

o konuda güveniyorum bencede memnun kalırım ama keşke bir hafta önceden aracımı boyatmadan önce bu konuda siz değerli forum üyelerinden yavsiye alsaydım:(

şimdi adamlarla kavga ettim tekrar getirin dediler dedim size gelmem bundansonra işim olmaz.. kasko acentası 1-2 gün içinde kendi hesabıma para yatırcak ve ben o paranın bir kısmını bu adamlara göndermicem umarım kan gövdeyi götürmez:) sonrasında direk çağlar beyin yanına varacağım:)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
(düzenlendi)

Varya senden çok merak ediyorum yarın 3 ten sonra muhtemelen sanayideyim :)

Ali yalnız şu anda orada olan araç punto.Mondeo yu yarın bırakacağım onada önümüzdeki hafta sonu bakarız.

tarihinde Fatih Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Ali yalnız şu anda orada olan araç punto.Mondeo yu yarın bırakacağım onada önümüzdeki hafta sonu bakarız.

Hadiya :) Neyse abi , genede 3 ten sonra gelirsem orda olursan görüşürüz ;)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Punto :shok:

Hızına yetişemiyoruz :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...