İçeriğe Yönlendir

3M Mi, Ziebart Mı Veya Başka Hangisi

Rıdvan Ergün

Recommended Posts

Rıdvan Ergün

Aracıma detaylı iç temizlik- deri, vinil koruma, boya bakım ve koruma ile cam filmi yaptırmak istiyorum.

3M ve Ziebart arasında kalmış gibiyim. Ziebart biraz daha pahalı. Ama önceki araçlarımda Ziebart'tan genel bir memnuniyetim var.

Son zamanlarda da 3M 'nin daha çok tavsiye edildiğine şahit oldum.

Forumdaşların da fikrini allmak istedim.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bu tarz bir uygulama hiçbir aracıma yaptırmadım ama 3M e daha sıcak bakıyorum.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

Arada ciddi fiyat farkı var. Ziebart fiyat inmiyor. 3M şu fiyat dediğimde, olabilir, pazarlık edin daha da inebilirler gibi bir cevap veriyorlar.

Onlar neden kendiyerine bu kadar güveniyor, ötekiler neden daha ucuz, şaşırdrım. :umnik2: 

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Cam filmini bilmem ama diğer uygulamalar için Meguiar's tan şaşmam

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İlginç olanı, 3M in açtığı kurduğu bir bayilik sistemi yok. Yapılacak araç nedir? kaç model, boyası ne durumda?

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

İç temizlik uygulamalarında genel olarak marka değil de işlemi yapan istasyon daha önemlidir. Kimi Ziebart istasyonlarında kullanılan malzemenin kaliteli olmasına rağmen yapılan işçilik çok kötü olabiliyor. Aynı istasyondan farklı zamanlarda yapılan iç temizlik uygulamalarında bile fark vardır ancak müşteri memnuniyeti açısından Ziebart diğer markalara göre bir adım öndedir...

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

İlginç olanı, 3M in açtığı kurduğu bir bayilik sistemi yok. Yapılacak araç nedir? kaç model, boyası ne durumda?

2011 AUDI A6 Çağlar Bey. Kış şartlarında oluşan ufak tefek atıklar, iç kısımda oluşan kirler vs den arınıp, aynı zamanda güneşli yaz günleri için cam filmi yaptırmak istiyorum.

Çoğu yerde 3M 'nin en iyi olduğunu okudum. Fakat Zibart'ın yüksek fiyatı ve bu fiyat farkında (750/1220) diretiyor olması kalite farkı konusunda beni şüpheye düşürdü.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

3M 'de yaptırdım. Çok güzel oldu. Herkese tavsiye ederim :)

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

3M 'de yaptırdım. Çok güzel oldu. Herkese tavsiye ederim :)

Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Uygulamayı yapan ekibin başı 14 yıl Ziebart'ta çalışmış. Sonra 3M bayii olmuş.

Uygulamadan oldukça memnun kaldım. Fiyat da dediğim gibi 750 - 1.220 gibi oldukça farklı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

3M yaptır, zıbart ı geç, fiyatı şişik, isim yaptınmı böyle olur, tıpkı malum telefon gibi boş hava atarsın :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet ikiside fazlaca şişirilmiş, elbette tercihimiz diğerleri olacaktır :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...