İçeriğe Yönlendir

Crossover De Hyundai Kia Kapışması

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Arkadaşım az önce 2012 sportage 1,6 Gdi araç satın almış.

Teslimat çarşambaya olacakmış.

Hayırlı olsun.

Kullansın bakalım memnuniyet ya da sıkıntıları buradan paylaşırız.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Otomatik park ve start stop özellikli araç sigorta dahil 61000

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

60bin Tl verecem, 1.6 atmosferik, 2 çeker, yerden yüksek arabaya binecem, düp takılması da sıkıntıılı, yanımda fiesta S 1.6 tdci dumanalr ata ata geçecek gidecek, bana uymadı.

tam da aklımdan geçenleri dillendirmişsin Çağlar abi. artık bana söylecek laf bırakmamışsın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sen değil miydin daha cumartesi günü benzinli atmosferik al daha ne diyen? :p:D

Vallaha bilgi tamamen kulaktan duyma.

O hıza çabuk ulaşıyorda yokuşiçin denemek lazım bieşey diyemem.

Sportage'ı Kartal dan otoban girişine kadar denedik rampada 6 ncı vitesten düşmedi.

Ama mahalle arasında ne yapar bilemem.

nerde rampa? rampa mı var?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

tam da aklımdan geçenleri dillendirmişsin Çağlar abi. artık bana söylecek laf bırakmamışsın.

Yahu adam zaten atmosferik benzinli araba alacak.

Aynı paraya binek almak varken bunu alıyor.

Bence çok mantıklı.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...

Ev almaktan vazgeçtiğimizde yeni cmax dizel yada nissan Qq bakarken bende bu arabalara daldım. Seneye yazın kesinlikle ix35 veya sportage alıcam inşallah. 1 aydır didik didik inceliyorum. Hatta dün bandırmada küçük bi oto fuar var tüm arabaları inceleme fırsatım oldu. Qq, hyundai ve kia'ya göre çok basit geldi. Tamda tercihimi ix35 ten yana kullanacakken google'dan rastgele bu konuyu buldum. Ve Murat abinin sportage demesi kafamı karıştırdı. ix35 in arka koltuk otuma mesafesi daha yüksek gibi ve deri koltuk var. Araba zaten aynı firma üretimi olduğundan birbirine çok benziyo. Murat abi arkadaşından yada sizden kia sportage izlenimlerini detaylı olarak alabilirmiyiz.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Nasıl Audi-VW-Seat-Skoda kapışması doğalarına ters ise Kia-Hyundai için de aynı durum sözkonusudur... İstesenizde kapıştıramazsınız :) Ama bu segmentte ihmal edilen bi müşteri grubu için omuz omuza verip ses getirecek kadar iyi çalıştılar... :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bence tamamen zevk mesesi adamın hoşuna gider ve alır.Sportage da çok güzel bi araba.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bi daa dikkatli olayım yolda, mondeo ile giderken, hep fark etmedenkaçırıyorum şu meşhur virajı :dance3:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ev almaktan vazgeçtiğimizde yeni cmax dizel yada nissan Qq bakarken bende bu arabalara daldım. Seneye yazın kesinlikle ix35 veya sportage alıcam inşallah. 1 aydır didik didik inceliyorum. Hatta dün bandırmada küçük bi oto fuar var tüm arabaları inceleme fırsatım oldu. Qq, hyundai ve kia'ya göre çok basit geldi. Tamda tercihimi ix35 ten yana kullanacakken google'dan rastgele bu konuyu buldum. Ve Murat abinin sportage demesi kafamı karıştırdı. ix35 in arka koltuk otuma mesafesi daha yüksek gibi ve deri koltuk var. Araba zaten aynı firma üretimi olduğundan birbirine çok benziyo. Murat abi arkadaşından yada sizden kia sportage izlenimlerini detaylı olarak alabilirmiyiz.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/235688-beyaz-kanaryamiz/

:yes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...