İçeriğe Yönlendir

Sony Ericsson Xperia S & Apple Iphone 4 S 16 Gb

Samet Karabulut

Recommended Posts

Samet Karabulut

Samet okul ne bölüm ne?

anadolu lisesindeyim sözel okuyorum

kardeşim hala neyi sorguluyosun? sen bilgi almak istiyosun farkındayım ama daha dur bak neler denecek sana,yok ip'a o para verilir mi? yazık ,günah, android varken o alınır mı? ip zaten müşteriyi kazıklıyor vs. neler gelecek başına.. senin paranı sen değilde buradaki arkadaşlar kazanıpta sana harçlık vermişler gibi yorumlar bile göreceksin.. iki telefonuda al eline hangisi hoşuna gitti içine sindiyse onu al..

tercih sormuşsun benim sana söyleyeceğim ip4s varken diğeri alınmaz..

teşekkür ederim abicim, böyle hitap etmemin mahsuru yoktur umarım. doğru yönlendirme budur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

anadolu lisesindeyim sözel okuyorum

teşekkür ederim abicim, böyle hitap etmemin mahsuru yoktur umarım. doğru yönlendirme budur :)

Telefonu boşver o zaman. O parayla biraz üst baş al, gerisi ile birkaç fakiri sevindir, özel ders al vs vs.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

4s kullanan biri olarak kesinlikle diğerlerinden uzak dur diyebilirim.

android çok fazla (bedava) uygulama varmış gibi görünse de cihazınızın özelliklerine uygun uygulama-oyun vs bulmak çok daha zor.

bir arkadaş kırdırmaktan söz etmiş. jailbreak işleminden söz ediyor. ben yaptım. güncel sürüm için yayınlanmadı henüz, yakında çıkar.

kullanım açısından çok daha geniş özellikler ve bazı uygulamaları bedava yüklemenize olanak sunuyor.

şahsen extra özellikler için yaptım bu işlemi, 5 oyun beğenseniz 1dolardan 5dolar yapar, satın almanızı öneririm.

detaylı bilgiyi internetten bulabilirsiniz.

4 yaşındaki kızım neredeyse benim kadar biliyor özelliklerini, dolayısıyla bu telefon için erken yorumlarına katılmıyorum.

aksine hakkını vererek kullanacaksan ve tabi maddi gücün varsa, durma al derim :)

derslerini de ihmal etme tabi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Ben soz hakkimi kullandim,buyuk dusunurumuz,abimiz Ali Cihangiroglu konuyu gorurse cevaplayacaktir,bu zevki ona birakiyorum:P

:D :D :D

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
Sani bi dakka ben bunu alırım da. Bu nasıl sıfır oluyor? Konserve mi? Güvenilir mi? Dükkanları varsa gider alırım da. 270 lira da bu zevke çöpe atılabilir, 1 sene başka telefon kullanmam. şarj bitti yok.

gerçekten nasıl sıfır oluyor bu cihaz. zamanında çok beğendiğim bir telefondu. almak kısmet olmadı o zaman.

güvenilirse ben de alırım bir tane :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

gerçekten nasıl sıfır oluyor bu cihaz. zamanında çok beğendiğim bir telefondu. almak kısmet olmadı o zaman.

güvenilirse ben de alırım bir tane :)

Bu adamlar mersin'de. Kaçakçılar muhtemelen. Ve muhtemelen klavyede arapça harfler olacak.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Refurbished yada kasası uydurulmuş çakmalardandır... Dendiği gibi orjinal açılmamış ambalajında deniyorsa başka ihtimal zor...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Refurbished olması problem olmaz, yine de 2 sene üreticinin garantisi altında olur. Kasa uydurulmuşsa sıkıntı tabi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Adamlardan yanıt geldi. Siyah, arapça harf gibi birşey yok. Orijinal diyor. Tabi nasıl diyor ayrı konu hangi mantıkla. Düşünüp taşınıp karar vermek lazım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...