İçeriğe Yönlendir

Mondi Ve Ufak Dokunuşlar

Mehmet Ali Pinaz

Recommended Posts

Mehmet Ali Pinaz

Farlara mercek takın içinide simsiyah boyatın alın size güzellik.Film kaplamadan çok daha güzel.

Film ile zaten aydınlamayan önünüzü kaptıp sonra xenon ile aydınlanıyım derken farklı bir hata ile yine çok aydınlanmayıp bu defa karsıdakine ışık pozlaması yapılıyor. :i-ih:

Far karartmayla ilgili olarak bir düşüncem vardı ama başka araçlarda görünce gri renk arabaya pek yakıştıramadım. Hiç bir zaman fara film çekme gibi bir düşüncenin öncülüğünü yapmadım. Bence yanlış birşey. Bu açıklamayı neden yapma gereksinimi duyduğunuzu anlamadım. Yinede teşekkürler.

Maşallah, Rabbim nazarlardan saklasın

Amin Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet Ali Pinaz
(düzenlendi)

Merhaba;

Aracım üzerinde ufak değişiklikler yaparak hala binmeye devam ediyoruz. Güncel halinin Fotoğraflarını paylaşıp fikirlenizi almak istedim.

20120902175050.jpg20120902175100.jpg

20120902175119.jpg

20120902175144.jpg

20120902175157.jpg

20120902175209.jpg

20120902175353.jpg

tarihinde Mehmet Ali Pinaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Bayram

Jantlar bence çok yakışmış...far karartma da öyle. :good1:

2006-2007 stop taksanız,bir de yan sinyalleri beyaz modelle değiştirseniz nefis olur. ;)

Haa bu arada,araba egsoz istiyor...(çift taraflı)

Bir de son olarak siyah tampon korumaları araç rengine boyatmayı düşünür müsünüz.

Koltukları da temizleseniz iyi olur. :tongue:

Yorum bağlantısı
Ertan Erdoğan

Çok güzel duruyor maşallah allah nazarlardan saklasın

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Pinaz

Jantlar bence çok yakışmış...far karartma da öyle. :good1:

2006-2007 stop taksanız,bir de yan sinyalleri beyaz modelle değiştirseniz nefis olur. ;)

Haa bu arada,araba egsoz istiyor...(çift taraflı)

Bir de son olarak siyah tampon korumaları araç rengine boyatmayı düşünür müsünüz.

Koltukları da temizleseniz iyi olur. :tongue:

Makyajlı kasa stopları aklımda var sinyalleri ben turuncu aldım böyle daha renkli olduğunu düşünerekten.

Çıtaları boyatmayı düşünmüyorum boyatırsam çok boğar gibime geliyor. Bu şekilde siyah gri uyumu yakalamaya çalıştım.

Egzost Sistemine gelince aracın üzerinde headers ve düz boru mevcut o yüzden egzost ucu koyarak dahada dikkat çekmek istemiyorum.

Aracın koltuklarına gelince artık bir oto kuaföre verme zamanı geldi o büyük bir gerçek :)

Düşünceleriniz için teşekkürler. Sağolun.

Çok güzel duruyor maşallah allah nazarlardan saklasın

Çok teşekkürler sağolun.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Jantlar güzel olmuş.. Makyajlı stoplar konusunda zaten öneriler gelmiş..

Benim diyeceğim bagaj üstü anotomik spoyler bu jantlarla birlikte çok yakışacağına eminim..Kazasız, hatasız sürüşler :)

MOD_otm810038_458.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bencede süper, jantlar cuk oturmuş, koltuk temizliği hariç teybinde acilen değişmesi lazım yalnız. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Muhammet Arslan

Bu spoiler isterse 2 ayda bir çatlasın boyar boyar yenilerim, oldukça değiştiriyor arkadan görünümü:

oto3z.jpg

Bu spoiler'den aldım, boyattım. Sıra geldi montajına. İçerisinden çıkan kılavuza göre bagaj kapağına üstten 2 delik açmak gerekiyormuş. Bu delikleri açtırmadan takmanın bir yolu var mıdır? Silikon ve çift taraflı bant iş görmez mi acaba?

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Siyah silikon...

Teşekkürler.

Tek başına yeterli olur mu? Dyson marka uygun mudur?

Bir de sormak istediğim şu: Bu spoilerin orta kısmında su birikmesi falan oluyor mu?

Ortadan bir yerden boşluk bıraksak, silikonsuz bir boşluk açık kalsa su akar mı aşağı?

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Spoiler ı ne

Teşekkürler.

Tek başına yeterli olur mu? Dyson marka uygun mudur?

Bir de sormak istediğim şu: Bu spoilerin orta kısmında su birikmesi falan oluyor mu?

Ortadan bir yerden boşluk bıraksak, silikonsuz bir boşluk açık kalsa su akar mı aşağı?

Hocam spoiler 'ı ne kadara aldığınız sorabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Siyah silikon bu camcıların kullandıkları siyah silikon iş görür diye düşünüyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Siyah silikon bu camcıların kullandıkları siyah silikon iş görür diye düşünüyorum...

Ama bunu yaptıktan sonra camcıların kullandı bantla bir süre sabit birşekilde orada iyice gerdirerek bantlanması lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Ama bunu yaptıktan sonra camcıların kullandı bantla bir süre sabit birşekilde orada iyice gerdirerek bantlanması lazım.

Aynen kesinlikle katılıyorum....Yanlış donmasın...

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Hocam spoiler 'ı ne kadara aldığınız sorabilir miyim?

Buluşmada aradı gözlerimiz sizi.

100 TL'ye aldım, boyatması var bir de. Siyah silikon ile yapıştırdık.

Şimdilik sorun yok. Yüksek hızlara dayandı.

Sadece sağlamlığını test amaçlı yani :D

Yardımcı olanlara, yol gösterenlere teşekkür ederim.

İlan buydu, süresi dolmuş ama kullanıcıya mesaj atarsanız dönüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-mondeo-00-07-arka-spoiler-57730414/pasif-ilan/#classifiedTitle

Arabayı görmek isterseniz yanınıza uğrayayım bir ara. Askere gidiyorum, belki önerileriniz de olur :)

Yorum bağlantısı
Serkan Danış
(düzenlendi)

Buluşmada aradı gözlerimiz sizi.

100 TL'ye aldım, boyatması var bir de. Siyah silikon ile yapıştırdık.

Şimdilik sorun yok. Yüksek hızlara dayandı.

Sadece sağlamlığını test amaçlı yani :D

Yardımcı olanlara, yol gösterenlere teşekkür ederim.

İlan buydu, süresi dolmuş ama kullanıcıya mesaj atarsanız dönüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-mondeo-00-07-arka-spoiler-57730414/pasif-ilan/#classifiedTitle

Arabayı görmek isterseniz yanınıza uğrayayım bir ara. Askere gidiyorum, belki önerileriniz de olur :)

Sormayın ben de katılamadığım için çok üzüldüm. Ailecek bir yere davetliydik, planlı gelemedim

o yüzden. Inşallah bir dahaki sefere... Her zaman beklerim aslında yakından görmek daha iyi olur.

Yarından itibaren yeni dönem acemiler gelmeye başlıyor. Ben her zaman musaitim. Alaya beklerim. Özelden cebimi gondereyim.öncesinde ararsan daha iyi olur;-)

tarihinde Serkan Danış tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...