İçeriğe Yönlendir

Sinyali Yeter :)

Servet Aydın

Recommended Posts

Adnan Çakır

Şimdi konuyu baştan sona okudum Forum Kuralları Gereği "hız felakettir" lütfen teşfik edici kışkırtıcı mesajlar yazmayın Servet bey :blush: Hem diğer arkadaşların da söylediği gibi o sinyal ters :yes: ama böylede güzel durmuş :good1: eline sağlık :fiuw:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

vay vay, altın gibi değerli desene :D

Emmi inşallah mındar etmez, baksana baya değerliymiş. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Amerikano parların yanlarıdamı aydınlatıyor ki olmaması lazım.

öğrolara gelince her bir tarafa 1 watt x5 led'den 10 adet koysak 40 usd yapar. Bir adet akrilik kapsüllü sprey vernik kullanacağım oda 15 tl olması lazım. ( lanet spreyi tek seferde kullanmak gerek yoksa içi donuyor ve çöpe gidiyor )Tam güçte kullanılmayacağı için sorun çıkarmaz.

Benim kullandığım ledleri farcı İlker bedelsiz vermişti.

2 sinyal 100 tl ye gelecek yani.İyiymiş valla :D az daha zorlasam bixenon far yaparım yahu :biggrin: Bu ledler farklı sanırım bu kadar pahalı olduklarına göre.normal led olmuyormu ki bunlara.Ucuz yollu olanlardan.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Emeğine sağlık Servet abi döktürmüşsün.Çok güzel olmuş.Çok şık duruyor.Güle güle kullan... :) :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Abi, sen ne ara gördün o mercekleri yav? Poşetten çıkarıp göstermek için bizden yüz görümlüğü bile aldı.! :)

Görmedim konuların birinde mevzuatını azıcık vermişti aklımda kalmış demekki ,ondan şey ettimdi. :biggrin:

Usta bunuda power ledli mercek hikayesine dödürmezsin umarım.En son ledin biri kayıptı. :D

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben beğendim Servet abi, güle güle kullan ama sen yinede bunlara güvenip fazla makaslama. :nazar:

Yok be ne makası bıçağı :) Yürümüyorki araç :D

Abi benim gördüğüm bi-xenondu ve kendinden adaptifti. Yani lens ile yansıtıcı birbirinden bağımsız dönebiliyordu.Bosch'un ürünüydü diye hatırlıyorum. Ve de Hella Intemo'dan daha dehşet duruyordu. :wub:

Şu başı kıçı oynayan mercekleri mi kullanacaksın Abi? :)

Sanırım :unsure2:

Adaptif bi-xenon ;)

Reis bize de yapsana böyle bişeyler be :):)

Servet abi süper olmuş be, ellerin dert görmesin. ;)

Çağlar abi'nin tükkan montaj tesisimiz :)

Şimdi konuyu baştan sona okudum Forum Kuralları Gereği "hız felakettir" lütfen teşfik edici kışkırtıcı mesajlar yazmayın Servet bey :blush: Hem diğer arkadaşların da söylediği gibi o sinyal ters :yes: ama böylede güzel durmuş :good1: eline sağlık :fiuw:

Abi sinyalin ok' yönü öne bakacak arkaya değil :yes:

Muhammed benden saklamış bunu. :D

:bomb:

Abi saklanmayacak birşey değil ki. Sehpaya koy, karşısına geç, saatlerce hayran hayran bakarsın bir çift merceğe, o derece yani. Ankara'da zor geri aldı elimizden.! :) "Valla başka yok, bir çiftini zor buldum zaten, yakarım, yıkarım, havaya uçururum bu binayı, cıngar çıkarırım" diye yükselen bir ses tonuyla saydırmaya başlamıştı Serkan Abi'nin evinin önünde. :D

Bulana kadar canımız çıktı, yar etmem kimseye sakınırım kıskanırımi şirretleşirim :D

Yapamaz yav... mercekleri de mındar der... .

:)

Göreceğiz efenim :)

vay vay, altın gibi değerli desene :D

Emmi inşallah mındar etmez, baksana baya değerliymiş. :)

Gıskanıyo abi :D

2 sinyal 100 tl ye gelecek yani.İyiymiş valla :D az daha zorlasam bixenon far yaparım yahu :biggrin: Bu ledler farklı sanırım bu kadar pahalı olduklarına göre.normal led olmuyormu ki bunlara.Ucuz yollu olanlardan.

Üzerindekiler normal led Akan :)

Görmedim konuların birinde mevzuatını azıcık vermişti aklımda kalmış demekki ,ondan şey ettimdi. :biggrin:

Usta bunuda power ledli mercek hikayesine dödürmezsin umarım.En son ledin biri kayıptı. :D

Mercekler, aks sensörleri, montaj parçaları kilitli kasada saklı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Anladım ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı desene :D

Adaptif bi-xenon neyle birşey olaki öyle oldu.Oldu olacak Fiatöverin koyduğu insignia farı gibi yap ta milledin dibi düşsün. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Anladım ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı desene :D

Adaptif bi-xenon neyle birşey olaki öyle oldu.Oldu olacak Fiatöverin koyduğu insignia farı gibi yap ta milledin dibi düşsün. :biggrin:

Adaptif iki senedir aklımdaydı ancak uygun merceği tedarik etmek zordu. Opel'in farını yapabilecek kapasitede olsam ohooo :)

Tedbir almışsın bu defa.Kolay gelsin ustam. :good1:

Sağ olasın Oktay.

Yorum bağlantısı

Ustam kapasite varda,mevcut donanım parçalar bu far cidden piyasada kullanılsın 4 yıl sonra gayet ideal fiyatlar ile zaten elinde olur neden yapılmasın ki?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Oktay daha yeni yeni bi-xenon fiyatları düştü, adaptiflerden eser yok. Led far için öngörüm 10 yıl sonrası..Şu an için Audi 4000 öğro fark istiyor led far'a

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Opelde olanlar sadece reklam mı yada extrem bir durum mu.4000 öğro :shok: ohşşşş O paraya araba alıyoruz yahu

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Opelde olanlar sadece reklam mı yada extrem bir durum mu.4000 öğro :shok: ohşşşş O paraya araba alıyoruz yahu

Opel epeydir far sistemeleri ile kafayı bozmuştu zaten. Yakın gelecekte donanım paketine dahil edecek.

160.000 öğroluk araçta 4000 öğro çokmu :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende onu diyorum zaten abi.Zaten 160.000 öğroya araba satıpta üstüne 4000 öğroda almayıver yahu.

Eşşek yüküyle para alıyorlar araçlar için hala ücretli extraları var.Geçen gezinirken panamaranın ilanına baktım.Ücretli ekipman içinde arka cam sileceği var oha dedim.O bile ücrete tabi.Bizde bizim aldığımız araçlarda o yok bu yok diye dert yanıyoruz. :biggrin:

Yorum bağlantısı

İnsignia şimdiki kullanılan merceğini canlı gördüm o an anlamadım ama geceuçuşunda Selçuk ustam açıklamış okudum anladım.değişik bişi yapmışlar.Senin uğraştıgında oldukca farklı begeniyorum.Umarım sorunsuz halledersin :good1:

Mercolarınki çok hoşuma gidiyor araç çalışır çalışmaz mercek her yöne oynuyor araç yönüne göre orada sabitleniyordu.Çok sevmiştim vayyy be demiştim yani.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İnsignia şimdiki kullanılan merceğini canlı gördüm o an anlamadım ama geceuçuşunda Selçuk ustam açıklamış okudum anladım.değişik bişi yapmışlar.Senin uğraştıgında oldukca farklı begeniyorum.Umarım sorunsuz halledersin :good1:

Mercolarınki çok hoşuma gidiyor araç çalışır çalışmaz mercek her yöne oynuyor araç yönüne göre orada sabitleniyordu.Çok sevmiştim vayyy be demiştim yani.

focus adaptif far da aynı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bende onu diyorum zaten abi.Zaten 160.000 öğroya araba satıpta üstüne 4000 öğroda almayıver yahu.

Eşşek yüküyle para alıyorlar araçlar için hala ücretli extraları var.Geçen gezinirken panamaranın ilanına baktım.Ücretli ekipman içinde arka cam sileceği var oha dedim.O bile ücrete tabi.Bizde bizim aldığımız araçlarda o yok bu yok diye dert yanıyoruz. :biggrin:

Diğer konuda donanıma boşamı para veriyoruz var. Üretici donanımı satarken aslında sıfır araçla birlikte yedek parça satıyor, parayı onlardan vuruyor

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Eline sağlık Abicim süper olmuş, bu Süperötesi VTEC motor bu sinyallerden sonra beni geçmene yardımcı olur inşallah :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet abi eline sağlık. Çok şık olmuş ;) Güle güle kullan.

Teşekkürler Zafer..

Eline sağlık Abicim süper olmuş, bu Süperötesi VTEC motor bu sinyallerden sonra beni geçmene yardımcı olur inşallah :D

Şu an itibari ile çok zor be ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...