İçeriğe Yönlendir

Yeni Aldığım Araçla Ilgili Birkaç Soru

Mehmet Atak

Recommended Posts

Mehmet Atak

Dediğiniz gibi yaptım,daha öce ki araçlarımda çok söktüm ama bunu sökemedim.

Alttan hafif kaldırarak denedim olmadı,sonra vidayı 2 diş tutturup elimle alttan asıldım,üstten hafifçe vidaya tıkladım,milim oynamıyor.

Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu

Sileceği hafif kırıp birazda kuvvetle sağa- sola aşağı-yukarı yapın çıkacaktır.Olmadı papağan pense gibi bir takımla deneyin dişleri bozmadan.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Daha önce bende egr temizliği yaptırırken aracın başındaydım ve sizin belirttiğiniz fitil ve sileceklerde sökülmüştü benim araçta, sizin karşılaştığınız gibi söken ustamda baya uğraşmasına rağmen sökememişti silecekleri, sonuçta pas sökücü sprey sıktıktan sonra sökebilmişti. Würth'ün pas sökücü spreyini sıkarak 3-4 dk bekleyin ve tekrar sökmeyi deneyin sökülecektir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

Dün epey bir uğraştan sonra zorda olsa söktüm sileceklerl,çıkan lastiği yerine oturttum..

Bizim işbilr usta!!! birkaç geçmeli tırnağı yemiş sanırım,birara onlarıda alıp takmam lazım..

Yorum bağlantısı
Levent Köse

Arkadasim oncelikle hayirli olsun;)

Triger kayisini degistrmeni tavsiye ederim. Yag bakimi ise mobil formula 1 esp full sentetik 110 tl hava filtresi 30tl polen filtresi 30 tl

yag filtresi 20tl mazot filtresi (delphi) 65tl ya degistiriyorum ozel servis

te toplam 250 tl :)) 490tl yi biraz dusun derim. tiremeye gelince mazot filtresini degistir duzelir ;)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Atak

Rölantide motorda sallanma için ustaya aracımı ustaya götürdüm,usta motor takozlarının sağlam olduğunu olsa olsa enjektörlerden olabileceğini söyledi.

Sonra beraber enjektörcüye gittik,biraz kurcaladı ama kesin enjektördendir diyemedi,Söküp bakmamız lazım,sanki enjektör sıkıyor gibi bir laf etti.Yada yazılım la belki düzelir dedi.Araç çalıştıktan 5 sn sonra motorda sallanma başlıyor.

Fiyat ise 150 de olabilir 1000 de olabilir,sen 1000 lirayla gel,ne olur ne olmaz dedi:)

1- Yazılım olabilir mi?

'2-Ne çıkacağı belli olmayan bu tamirat uygun mu?

3-Bosch car servisi bu işi halledebilir mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...