İçeriğe Yönlendir

Piranha Vista 6.0" Navigasyonu Nasıl Bilirsiniz?

Cihangir Elbasan

Recommended Posts

Cihangir Elbasan
(düzenlendi)

Daha önce Piranha Galileo 5' navigasyon cihazını kullanmıştım.Çokta memnundum.Beklemek istemeyen bir arkadaşıma cihazı uygun fiyattan sattım.Hazır satmışken 6'' ekranlı aynı özelliklere sahip bu cihaza bakayım dedim.Alma düşüncesindeyim.Siz bu cihazı nasıl bilirsiniz?

http://www.hepsibura...57643#Gorseller

Düzenleme: link eklendi. :)

tarihinde Cihangir Elbasan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gereksiz büyük buluyorum...

Sonuçta cama yapıştıracaksınız ve görüşünüzü bir şekilde kısıtlayacak..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

6'' nasıl olur bilemem ama ben 4.3'' in. kullanıyorum ekranı benim yeterli.Çok fazla büyük olmasının pek bir artısı olur mu bilmiyorum.Yinede tercih meselesi.Şimdiden hayırlı olsun....

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan
(düzenlendi)

Ben olsam bu kadar parayı piranhaya vermezdim. :i-ih:

Daha önce kullandığım için kaliteli bulmuştum.

Gereksiz büyük buluyorum...

Sonuçta cama yapıştıracaksınız ve görüşünüzü bir şekilde kısıtlayacak..

Ben cama yapıştırmıyorum.Yol bilgisayarının ön tarafına alttan yapıştırdım.

Aşağıdaki aparatı kullandım.Yolda da düşme sarsılma falan yapmıyor.Çok iyi tutunuyor.

4m3nc.jpg

tarihinde Cihangir Elbasan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bizdede Stinger modeli var şu ana kadar Ankara'da hiçbir yeri doğru düzgün bulamadı.

Tomtom'a bakın derim.

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

6'' nasıl olur bilemem ama ben 4.3'' in. kullanıyorum ekranı benim yeterli.Çok fazla büyük olmasının pek bir artısı olur mu bilmiyorum.Yinede tercih meselesi.Şimdiden hayırlı olsun....

Büyük ekran tercih etmemin sebebi videoları arkadakilerinde rahatça izleyebilmesi.(Hanımın dizilerini izlerken sürüşüme karışmasını engellemek) :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tomtom olmaz.. haritası uygun değil..

Cihazdan ziyade harita önemli..

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Piranha galileo nun haritası ile Amasya,Sivas,Tekirdağ,Balıkesir,Çanakkale'de Egede bir sorun yaşamadım.Ama Ankara büyük şehir tabi.Büyük şehirlerde tam detaylandıramamış olabilirler.

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Cihangir Hocam, ben de aşağıdakinden sipariş ettim. İnşallah yarın ya da öbür elimde olacak. Fiyatları aynı istersen bunu da bir incele.

http://www.hepsibura...tegoryId=257643

Ali hocam.Seçtiğin alet gerçekten güzel.Birçok özelliği ile diğerlerinden ayrılıyor.İyi bir seçim yapmışsın.Açıkçası benim de kafamı karıştırdı bu cihaz.Ama ben 6'' olsun istiyorum.6'' de pekte seçenek yok gibi.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ali hocam.Seçtiğin alet gerçekten güzel.Birçok özelliği ile diğerlerinden ayrılıyor.İyi bir seçim yapmışsın.Açıkçası benim de kafamı karıştırdı bu cihaz.Ama ben 6'' olsun istiyorum.6'' de pekte seçenek yok gibi.

Cihangir Hocam 5" ve üzeri olan cihazlarda ekranın parlamaması için çözünürlük çok önemli diyordu Emmi. 5 inçlerde bile ekran çözünürlüğü 800x480'nin altında olanlarda parlama oluyormuş.

Eğer acelen yoksa biraz bekle benim cihaz birkaç güne gelir. En kısa zamanda yorumlarımı yazarım.

Yorum bağlantısı
Ozan Akkaya
(düzenlendi)

Tomtom olmaz.. haritası uygun değil..

Cihazdan ziyade harita önemli..

Mehmet abinin dediği gibi harita önemli. Bende piranha cirrus var. Piranha'nın harita yazılımını sildim. Şu anda piranha içerisinde igo primo yazılımını kullanıyorum. Navigasyonu açınca Primo1.2 veya Primo2 haritalarından istediğimi seçebiliyorum.

tarihinde Ozan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Cihangir Hocam 5" ve üzeri olan cihazlarda ekranın parlamaması için çözünürlük çok önemli diyordu Emmi. 5 inçlerde bile ekran çözünürlüğü 800x480'nin altında olanlarda parlama oluyormuş.

Eğer acelen yoksa biraz bekle benim cihaz birkaç güne gelir. En kısa zamanda yorumlarımı yazarım.

hepsi burada da 200tl ya 30 tl bonus var.Onunla da bebeye don alıcam. :D Onu kaçırmayayım diyorum.Şu an navigasyon cihazları içerisinde kaybolmuş durumdayım.

Yorum bağlantısı
Yildirim Karaca

merhabalar arkadaşım benimde size tavsiyem haritası başarsoft olsun cihaz o kadar önemli değil daha önceki haritam abuk subuk yerlere götürüyordu sonra bu haritayla değiştirdim şimde kapıya teslim yapıyor hele bide laz uşağı seslendirmesini kullan tadından yenmez

Yorum bağlantısı

merhabalar arkadaşım benimde size tavsiyem haritası başarsoft olsun cihaz o kadar önemli değil daha önceki haritam abuk subuk yerlere götürüyordu sonra bu haritayla değiştirdim şimde kapıya teslim yapıyor hele bide laz uşağı seslendirmesini kullan tadından yenmez

Cidden varmı laz uşağı ses tonu ?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Cidden varmı laz uşağı ses tonu ?

Var var :D komik ama bir süre sonra sıkıyor ..

Yorum bağlantısı

Var var :D komik ama bir süre sonra sıkıyor ..

Ben internette filan videolarını izlemiştim ama gerçek olduğunu bilmiyordum :) Karadenizliler çok memnunlar bu durumda desenize.O halde bende orta anadolu şivesi olan bir navigasyon araştırim :) (İkinci sağdan dön gadasını aldımın.) :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mehmet abinin dediği gibi harita önemli. Bende piranha cirrus var. Piranha'nın harita yazılımını sildim. Şu anda piranha içerisinde igo primo yazılımını kullanıyorum. Navigasyonu açınca Primo1.2 veya Primo2 haritalarından istediğimi seçebiliyorum.

Nasıl yaptığınızı anlatırmısınız ?

Zira navigasyonu atıp kırmama az kaldı.

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Ali hocam senin navigasyondan alıcam galiba.Yalnız bunda ömür boyu ücretsiz güncelleme var değil mi? Sınırsız ve ücretsiz diyor.Eğer öyle ise hemen sipariş vericem.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ali hocam senin navigasyondan alıcam galiba.Yalnız bunda ömür boyu ücretsiz güncelleme var değil mi? Sınırsız ve ücretsiz diyor.Eğer öyle ise hemen sipariş vericem.

Evet Cihangir Hocam, sınırsız ve ücretsiz güncelleme var. Daha önce next'in güncellemesi 3 yıl sınırlıymış İki üç ay önce bütün cihazlarında sınırsız ve ücretsiz güncellemeye geçmiş. Aşağıdaki bağlantıya da bir bakuver. http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=641164

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Bir forumda 3 yıl diyordu.Emin olmak istedim hocam sağol.Bu cihaz alınır şimdi. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Piranha aldıktan sonra 30tl'ye ekstra 3 sene garantisini almayı unutmayın.

Aldıktan sonra 3 iş gününüz var uzatmak için.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...