İçeriğe Yönlendir

Turkcell Motorola Razr Kampanyası ( Android)

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Süha Demirtaş

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Motorola-Razr-Kampanyasi.aspx

Yukarda linkini verdiğim kampanyadaki telefon için ne diyorsunuz ?

• İşletim Sistemi Desteği: ANDROID OS, 2.3.5 olarak var acaba versiyon 4.0 lara upgrade edilebiilr mi ? Yada yükseltilmiyor diyelim herhangi bir adroid uygulaması 4.0 versiyonu veya daha üzeri bir versiyonda çalışıpta bu telefonun 2.3.5 versiyonunda çalışmamazlık yapar mı ?

inceleme oranı 8.3

http://www.gsmarena.com/motorola_razr_xt910-4273.php

galaxy s2 8.26

http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php

iphone 4s 7.73

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4s-4212.php

Yorum bağlantısı

GSm arenaya hayatta güvenmem, biçok bilgi eksik. benim wave 2 'e görüntülü konuşma yok diyo :p

Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

birde bu Sony Xperia S varmış daha mantıklı geldi

http://www.turkcell....Kampanyasi.aspx

telefon fiyatı abi ek olarak pakete ekleniyor.

Xperia s i bende inceledim biraz, gayet güzel. Ama ben samsung'un yeni atağını beklemekteyim. Artık ismi s3 mü olur, başka bişey mi bilmem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Telefon standardın üzerinde, çoğu kullanıcı için yeterli özelliklere sahip, 2.3.5 sürümüyle gelse de çok yakın zamanda resmi Android 4 güncellemesi gelecektir. Güncellemesen bile 2.3.5 de eksiksiz her işini görecektir. İnce ve şık bir telefon. Motorola isminin de android akıllı telefon pazarında tutunması gerektiğini bildiği için cihazdaki desteğinin sürekli olabileceğini düşündürüyor bana. 1080p desteği, Super Amoled ekranı, boyutları, tasarımı, hoş telefon.

Fiyat kısmına girmiyorum, kese senin hesap senin. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Pardon letsgomobile ile karıştırmışım :p

ufak tefek eksikler illaki olabilir ;)

Xperia s i bende inceledim biraz, gayet güzel. Ama ben samsung'un yeni atağını beklemekteyim. Artık ismi s3 mü olur, başka bişey mi bilmem :)

banada sony daha mantıklı geldi şimdi ;)

Telefon standardın üzerinde, çoğu kullanıcı için yeterli özelliklere sahip, 2.3.5 sürümüyle gelse de çok yakın zamanda resmi Android 4 güncellemesi gelecektir. Güncellemesen bile 2.3.5 de eksiksiz her işini görecektir. İnce ve şık bir telefon. Motorola isminin de android akıllı telefon pazarında tutunması gerektiğini bildiği için cihazdaki desteğinin sürekli olabileceğini düşündürüyor bana. 1080p desteği, Super Amoled ekranı, boyutları, tasarımı, hoş telefon.

Fiyat kısmına girmiyorum, kese senin hesap senin. ;)

Sony de ekran bildiğin 720* HD :) Motorla da radyo yokmuş kardeşim ya bölede acaiplik olmaz yani :shok: Benim için elenmesi adına büyük bir sebep birde pil tüketimi vasat deniyor.

Zikrim ve Fikrim Sony üzerine yöneldi diyebilirim ve teknik özelliklerinde androidd versiyonu 4.x lere yükseltilebilir deniyor.

Fiyat olarak ise Turkcell ile 24X49TL olarak almayı düşünüyorum ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Motorola bu, unutmuştur radyoyu, telefon bitince akıllarına gelmiştir :D Sony'yi ben yazarken eklemişsin, o da iyi. Aynı şeyler geçerli hatta işlemcisi 1,5 Ghz. Büyük ihtimalle kamerası da daha kalitelidir, 12,1 MP. Motorola'nın daha iyi diyebileceğimiz bir ekran farkı var, Super Amoled'e karşılık TFT ekran Sony'de. Sony'de SD kart slotu yok galiba, 32 GB dahili hafıza var?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Çok yakında motorola razor maxx geliyor. Aynı modelin 3300Mah bataryalısı.

Ben bu arada DEFY MINI aldım. acayip memnunum. Çünkü ufak, RAM yeterli (512). pil 1700mAh, ön VGA kamerası var, arka kamerada led flash var. İnanılmaz batarya ömrü var. Ve en önemlisi çizilmez toz almaz ve 1.5 metre suya 30 dk dayanan IP67 standardında gövdesi var. Üzerindeki yazılım çok temiz. Lüzumsuz nesneler yok. Varolanların hepsi yararlı ve kullanılan şeyler sadece. Bir de benim çok sevdiğim üzerinde bir led var, şarj azalınca kırmızı, mesaj ve bildiri gelince mavi, şarja bağlayınca turuncu yanıyor, dolunca maviye dönüyor. böylece ikide birde ekranı açmaya gerek kalmıyor. Gece modu var otomatik siz uyurken senkronizasyonu kapatıyor isterseniz. Pusulası vs de var. Ve ucuz. 470 lira ve kredi kartına biryerlerde kampanyası vardı 50 lira da bonus veriyordu.

Telefona 500 liradan fazla vermek istemeyenlere ve tüm fonksiyonları sağlayan, pili çok giden telefon isteyenlere tavsiye ederim. Bir yamuğu yok. gayet kaliteli duruşu var. Radyosu da var.

Galaxy ace ya da plus ya da htc explorer neden değil derseniz ben onlardan bıktım biraz eski sevdiğim markayı giyeyim. Limon Company, Barış Küce :) Ama pil olayı ve sağlamlık su geçirmezlik bence farklılık yaratıyor. Ayrıca çekiminden de memnunum.

edit: RAzor a elbette 4.0 geliyor. Ben listesine baktım basın bülteni sayfasında listesi var motorolanın. Atrix e bile geliyor(ama atrix in ne zaman belli değil, razor q3 diyordu galiba yani hazıran).

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Çok yakında motorola razor maxx geliyor. Aynı modelin 3300Mah bataryalısı.

Doğru olan Maxx modelini almak. Ancak turkcell normal modelini oldukça pahalı bir fiyattan piyasaya sürdü. Xperia S ile düşünüldüğünde Xperia'nın ekran çözünürlüğü yüksek olmasına karşın, Razor'un Samoled ekran ile geliyor olması Motorola açısından avantaj. Şu anda en yüksek çözünürlüklü Samoled ekran Nexus'ta. O'da fiyatı ile oldukça yükseklerde. SAmoled ekranların düşük çözünürlüklerde bile oldukça başarılı oldukları düşünülürse Motorola daha avantajlı gözükebilir. Xperia S'i biraz daha estetik düşüncesli ön planda olanlar tercih edebilirler. Bu telefon biraz kibar ve narin. Sony-Ericsson'dan Sony'e miras kalan bu estetik algının en kötü yönü telefonların nazik olması.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Onur Çam

1-Ne zaman bu kampanya taahhüt işine girdiysem pişman oldum, artık girmiyorum. :)

2-2010 ortasında desire aldım. O zamanın en iyi telefonuydu. Hala kullanıyorum, gayet memnunum. Şimdi 2000 liralık android alsam da bana bir artı sağlamayacak psikolojiden başka. Telefon alırken ihtiyaçları iyi değerlendirmek lazım.

aynı zamanda aynı telefonu almışız :D bende çok memnunum telefon canavar fakat artık biraz telefonumu programla doldurmak istiyorum desire modelinde bu imkan yok hafızası cücük kadar facebook ve twitterdan başka program yükleyince sapıtıyor hafıza doluyor o yüzden bu aralar ya samsung s2 ya da iphone 4s almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yorumlar için teşekkürler. Dün gidemedim turkcell bayisine bugün gidip inceleyeceğim inşallah tek tek.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Turkcell bayilerinde anladığım kadarı ile coca cola'nın fast food ları bağlaması gibi bir samsung ve blackberry hegemonyası mevcut. Diğer telefonlar yok, maketi bile yok. İStediğinde yine yok deniyor. Kendi T20 leri bile yok. Tahmin ederim maket standlarını üretici firma kendi getiriyor ve başka marka koyamazsın gelir kontrol eder geri alırım gibi şeyler söylüyor.

Ayrıca bu maket işine acayip kıl olmaktayım. Hangimiz telefonu kasası için alıyoruz? neyine bakılacak maketin? Kapasınlar o zaman dükkanları mail order alalım herşeyi. Bari boşla iştigal edilmemiş olur.

Modern gıdgıdı alışverii merkezi dükkanlarına bu nedenle karşıyım bu yönleri ile. Dükkanda bir sürü eleman. Bekleşiyorlar. Yaklaşıyorsun bakınıyorsun "ne bakmıştınız beyefendi". Bakınıyorum belki telefon alacağım diyorsun, adam hangi modeli alacaktınız diyor. Ben karar vermeye gelmiş adamım, ona göre yaklaşsana be adam. Neyse modeli söylüyorum, yok tabi. 32Gb sd kart diyorum yok. o yok bu yok. Kontör satarak geçiniyor herhalde.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...