İçeriğe Yönlendir

Sayın Moderatörüm Araç Kontrolü Yaptı....

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Dün gece saat 12 sıralarında Ahmet kıyak kardeşim benim arabayı baştan aşağı kontrol etti......

jvmZL.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Herşey tamamda o eldeki telsiz ne abi... :) Onunla mı kontrol etti yoksa Ahmet abi... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

önce motoru kontrol etti bişey bulamadı....Bir kulp takacak ya.....arıyor şu anda... :p

8sWFl.jpg

sonra direksiyona geçti......

zPOlw.jpg

sonra kapıyı kapatıp hadi görüşürüz dedi.... :rolleyes:

o0COZ.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ben eleştrileri beklerken bir anda Bende bundan istiyorum dedi...... :p

CQZMC.jpg

Ehliyet ruhsat istemedimi :)

İstedi ama vermedim...... :p :p :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Herşey tamamda o eldeki telsiz ne abi... :) Onunla mı kontrol etti yoksa Ahmet abi... :D

Erkut telsiz olmasa durmazdım zaten telsizi görünce tırstım..... :police:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

bomba mı arıyor? :D

Yok toz toprak camlarda su lekesi izi arıyor ama nafile bulamaz :tongue2:

Teybi çok kalitesiz görünüyor :p

Falla öyle emmi yaaa.Baba büyüksün sevindir şu garibanı..... :bravo:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şahin abi,

Pembeli'deki göbişin hesabını sorsaydın sende :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Şahin yönetici olmak kolay değil, tabi kontrol edecekki, yolda filan kalma diye. :)

öyle değilmi Ahmet. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Şahin abi,

Pembeli'deki göbişin hesabını sorsaydın sende :)

Lem pembe tşörtünle ünlü ettin bizi dedim.Abi hiç sorma yaa... dedi ama gelecek sefer fıstık yeşili giyecekmiş.... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Lem pembe tşörtünle ünlü ettin bizi dedim.Abi hiç sorma yaa... dedi ama gelecek sefer fıstık yeşili giyecekmiş.... :D :D :D

Oooooo, tamamdır o zaman :D

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Şahin yönetici olmak kolay değil, tabi kontrol edecekki, yolda filan kalma diye. :)

öyle değilmi Ahmet. :)

Abi aramızda 30 metre var ben hergün temizleyip uğraşınca delleniyor.En sonunda dayanamadı ama otomatik vitesi çok beğendiğini söyledi....Önceleri otomatik vites konusunda karamsardım ancak şimdi neden daha önce almamışım demekten kendimi alamıyorum.Sağolun abi sayenizde iyi bir araba bulabildim.... :flowers:

bu araba'da da iyi ceset taşınır genişce ha :D

Lem harun neden tavanında pot bag olan araba aldım zannediyorsun..... ;)

Kaputun üçünde bile leke bulamadı .......heh heh heeee.... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Abi aramızda 30 metre var ben hergün temizleyip uğraşınca delleniyor.En sonunda dayanamadı ama otomatik vitesi çok beğendiğini söyledi....Önceleri otomatik vites konusunda karamsardım ancak şimdi neden daha önce almamışım demekten kendimi alamıyorum.Sağolun abi sayenizde iyi bir araba bulabildim.... :flowers:

Önceden otomatik vites arabamı ya,manuel olacakki araba kullandığını hissedeceksin diye düşünürdüm ama artık düz vites araba aldıramaz kimse bana,otomatik vites candır :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Teftiş iyi geçmiş.Notun yükselmiştir hanende. :biggrin::tongue:

Ahmet göbek bağlamışsın?Resimlere bakarken birden Mahzun Kırmızıgül gördüm sanki. :unsure2:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Önceden otomatik vites arabamı ya,manuel olacakki araba kullandığını hissedeceksin diye düşünürdüm ama artık düz vites araba aldıramaz kimse bana,otomatik vites candır :D

Gerçekten harikaymış.Şimdi hız sabitleme işine başlayacağım......Onuda hallettimmi harika olacak.... :wub:

Sani nediyo lem bunlar.....Türkçesi yokmuydu..... :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani nediyo lem bunlar.....Türkçesi yokmuydu..... :p

"Anlat bakalım" filmini izlemediysen; robert de niro ünlü bir mafya babasıdır. resmi iş yapmak ister ve araç satışına geçer. Orada arabayı tanıtırken "bagaja bakın, 3 ceset dahi sığdırabilirsiniz" der. Sonra müşteriler almayınca videoda izleyebileceğin gibi, küfür eder, "patron"u konuşturur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ford, böyle ufak bir model de üretmiş mi diye inceliyordur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

iyiki yabancı dil biliyon :p :p

estafurullah kosmerim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...