İçeriğe Yönlendir

Sigarasız 3 Gün

Harun Aydın

Recommended Posts

Evren Erakçora

Sigara içmediğim için anlayamıyorum, insan bile bile kendini nasıl zehirler .

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hükümetin sigara yasakları gerçekten çok iyi oldu. Neler çekmişiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben başaramıyorum bir türlü çünkü beynimde bitiremiyorum olayı, siz bence 3 gün içmeyerek önemli bir yol kat etmişsiniz, tebrik ederim.

Harun Aydın sizi tebrik ediyorum. İnşallah devamı gelir.

Ali hocam bak Forumdan İlkay bıraktı, Harun Aydın bıraktı ve Sadık abim bıraktı eh artık sende bırakırsın. Sen iradesi güçlü adamsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

iyi bir tercih olmuş.. :)

Bende 14 şubatta bıraktım.. Sürekli arabamda iş yerimde sigara ver çakmak bulundurdum içmeyeceğimi kendime kanıtlamak için. Nefes alışım koku alışım uykum değişti sanki. Dün çok özel bir sebepten dolayı bir tane içtim mentollü. Tadı agzımdan kokusu elimden gitmedi sanki. Koku almam güçlenmiş saatlerce hissettim o kokuyu :(

Babamda doktor ile birlikte benden 1 hafta önce bıraktı 30 yıldır günde 2 paket uzun parlement içerdi.

Dedemde 1 ay önce içerken durduk yere kaldırmış hepsini atmış ben bir daha içmeyeceğim demiş ve 45 senelik sigara alışkanlığını bıraktı.

Canımın çok istediği anlar oluyor ama içmiyorum.. Aklınıza getirmemeye çalışın..

Yorum bağlantısı

Harun Aydın sizi tebrik ediyorum. İnşallah devamı gelir.

Ali hocam bak Forumdan İlkay bıraktı, Harun Aydın bıraktı ve Sadık abim bıraktı eh artık sende bırakırsın. Sen iradesi güçlü adamsın.

15 nisanda bırakmıştım. Hala içmiyorum. İtiraf edeyim 5 yada 6. gündü sanırım depoda herkes içerken acayip canım çekti ve birinin sigarasından bir nefes aldım. Arkadan bir nefes daha körük dediklerinden hani. Başım döndü ve acayip bir pişmanlık duydum. Kimisi böyle s,gara bırakılmaz gitti artık dese de ben bıraktım. 15 nisandan bu güne 7 paket sigara içecektim oysa...

Yorum bağlantısı

Unutmadan ufak bir tavsiye, kendinize hiçbirzaman baskı yapmayın. "Bak artık sigara içemeyeceğim" vs gibi. İnsanın tahammül edemeyeceği tek şey baskıdır. Hizmet edeceği şey ise inançtır.

Sigarayı içememeyi keyif alamamak olarak değil, içmemeyi keyif almak olarak algılamalı...

Yorum bağlantısı
Altay Aydın Sever

evet kardeş ne durumdayız başlamadın deilmi merak ettim

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Başlamamıştır bence.İlkay hocam bitirdi bu işi.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mehmet Saat

yıllardır sigarayı bırakmaya çalışıyorum.. 3 ay içmedim sonra tekrar başladım.. tekrar bırakmaya çalışıyorum, elektronik sigaraları araştırdım.. alıp denemeyi düşünüyorum, elektronik sigaralarda sadece nikotoin olduğu yazıyor.. kullanan ve bilgisi olan varsa, sigarayı bırakmamda elektronik sigaraların faydası olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Sigarayı bırakıp ,sadece yılda tek dal sigara içen bir abim var daha önce bahsetmiştim..Kendini programlamış böyle ve beyni hala sigara kullandığını sanıyor :)

Konu açılmış madem 12.12.2012 güzel bir tarih sigara bırakmak için....Hadi bakalım sigarayı bırakıp ve yılda 1 adet bana yeter diyenler burada liste yapın..Örnek olsun diye ağalardan bir iki isim yazdım bile :fiuw:

0-Emmi

1-Lokman Ceritlioğlu

2-

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Çocuklugumda sigara özentisi aileden dolayı vardı.saman çöplerini yakardık arkadaşlarla.Görüştüklerim hala kullanıyor sayılır bıraktılar başladılar falan.Ben hiç kullanmadım dersem yalan olmaz.Askerde iken komutanımız ve arkadaşlarımızı kaybedince o ara üzüntü vesaire uzun samsun aldım ve 3-4 tane ya içtim ya içmedim sonra arkadaşıma verdim güya zai olmasın şimdi üzülüyorum keşke çöpe atsaydım diye.Yaşım 41 olacak ve rabbime çok şükür o sigaralar haricinde ne alkol nede sigara vücuduma benden ötürü girmedi.Sigara dumanı maalesef rahatca bunu yapıyor.Evime gelenler kim olursa olsun asla içirmedim balkona çıkarttım.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bende bırakıcamda şu akşam yemeğinden sonra içmenin tadı yokmu ah ah... :D

2 ay önce falandı yanlış hatırlamıyorsam bıraktım 1 haftada içmedim... Sonra gene başladım hiç bir şey değilde sokakta yürürken elim boş oldumu dayanamıyorum o zaman içiyorum normalde araba kullanırken sigara içmem arabam kokar diye saatlerce araba kullanıyim sigarayı aramam bile... Günde 1 paket içiyorum... Çoğu kişi '' Hadi len '' diyecek ama ben evlenince bırakıcam... :)

Herneyse ben gidip bi sigara içeyim... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat
(düzenlendi)

v15vs.jpg

18 saattir içmedim.. çok güzel görünüyorlar :biggrin:

tarihinde Mehmet Saat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

18 saattir içmedim.. çok güzel görünüyorlar :biggrin:

Akciğere saplanmak için sabırsızlanan, MG3 mermisi gibiler, harika görünüyorlar :biggrin:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin
(düzenlendi)

Sigara çaresizlik ve iradesizlikle alakalıdır bence çoçuğunuz aileniz ve en önemlisi kendiniz için bırakın kurtulun yoksa izi bırakır ki ozaman çok daha kötü olur. Herşy beyinde bitiyor.

Beyin bedava arkadaşım.

tarihinde Hüseyin Yergin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Tanır

20 -21 yıl günde 1 paket ortalama ( bir paketi 2-3 gün içmelerden günde 2-3 paketlere varan bir serüven :( :( :( ) sigarasız 4 yıl ...tek akşamda bıraktım :) oluyor bal gibi oluyor :) arabalarımıza gösterdiğimiz özen ilgi ve alakayı birde kendimize ve sağlığımıza göstersek !!!!!!

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...