İçeriğe Yönlendir

Piranha Couger 7.0 Inç Görüntü Sistemi Ford Fiestaya Uyarmı

Yücel Kahraman

Recommended Posts

Yücel Kahraman
(düzenlendi)

Bu sitede buldugum piranha marka görüntü sistemini alıp 2005 model ford fiestama taktırmak istiyorum.Yanında arka görüş kamerasıda hediyemiş.Fiyatıda gayet uygun. Ne dersiniz ustalar uyarma eski teyp'in yerine

tarihinde Yücel KAHRAMAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yücel Kahraman

Aldım bakalım ama çerçeve almadım cihaz gelsin ona göre bişeyler yapacam

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlı olsun fiyata göre çok güzel. Hayırlı olsun, montajdan sonra artı ve eksilerini paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Çağın Özdemir

Hayırlı olsun fiyatı gayet iyimiş yanındaki hediyesiyle beraber :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Hayırlı olsun. Geldikten sonra yorumları 4 gözle bekliyorum. Tıra bi gps şart. Tabi tırın hakkını vermesi için böyle büyük olmalı :D

Yorum bağlantısı
Yücel Kahraman

Cihaz bu akşam elime geçti ama yarın taktıracam. Taktırdıktan sonra resim ve video yayınlarım

Yorum bağlantısı
Yücel Kahraman

Sabah sorun yoktu sonra yola çıktıgımda navigasyon çalışmadı application mobilenavigator.exe encountered a serious error and must shut down hatası vermeye başladı deli olcam arıyom bulamıyorum sorunu bilenler yardımcı olabilirmi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

komple çözüm için bence güzel seçim, hata muhtemelen yazılımsal, veya içindeki bellek kartı ile ilgili :(

Yorum bağlantısı
Yücel Kahraman

Bellek kartını yedekleyip formatladım aynı dosyaları usb'ye attım dosya yolunu usb olarak gösterdim ama yine aynı hatayı verdi 2 gün olmadı cihaz böyle yapınca çok üzdü beni

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

ömür boyu ücetsiz güncelleme diyor... tekrar haritayı indirip hafıza kartına yükleseniz düzelebilrmi.... karttaki dosyaların birtanesine problem olmuş oabilir..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

navigasyon sd karttanmı çalışıyor, cihazın kendi içindemi kurulu, muhtemelen cd vermiş olmaları lazım, cd. den tekrar yükleyince sorunun çözülmesi lazım.

Yorum bağlantısı
Yücel Kahraman

Tekrar haritayı nerden indirecem ?

Navigasyon sd kartan çalışıyor ama yanında cd gelmedi cihazın.

Yorum bağlantısı
Yücel Kahraman

Cihaza reset attım düzeldi. Bu tür cihaz alacaklara tavsiyemdir. Herşey var makinada tv'si okadar kaliteli degil nede olsa analog tv. Bluetoth özelligi ile cep telefonumla eşleştirip müzik dinleyip araç içinde telefon görüşmesi yapabiliyorum. Geri görüş kamerasına daha alışamadım kamerasız daha iyi park ediyordum. Ben begendim daha kalitelileri vardır elbet ama bu özelliklerde bu fiyata en iyisi bu bence.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Deniz CEBECİOĞLU

Öncelikle hayırlı olsun çok güzel olmuş ve sorunu çözmene de sevindim..

Montaj için çerçeve gerekiyomu bide direksiyon kumandasını kullanabiliyomusun..

Yorum bağlantısı
Ahmet Akgül

bende soruyım kumanda aktifmi focusa takan varmı acaba ya =) begendim ben cihazı fiyatta cok iyi

Yorum bağlantısı
Yücel Kahraman

bende soruyım kumanda aktifmi focusa takan varmı acaba ya =) begendim ben cihazı fiyatta cok iyi

Kumanda çalışmıyor bende

Öncelikle hayırlı olsun çok güzel olmuş ve sorunu çözmene de sevindim..

Montaj için çerçeve gerekiyomu bide direksiyon kumandasını kullanabiliyomusun..

Evet çerceve gerekiyor ama direksiyon kumandası çalışmıyor. Çokta gerekli degil bence bende önceden kafama taktım kumandasız nasıl yapcam diye bir süre sonra ellerim tuşların yerlerine ezberliyor bakmadan basıyorum.
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlı olsun.Bence de güzel olmuş.Ancak kumanda dan kullanıma alışınca çok zor oluyor.Ben eskiden kumanda da neymiş ya saçmalık diyordum ama gerçekten büyük kolaylık sağlıyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet Akgül
(düzenlendi)

baska bi forumda görmustum piranha yı focusa takıp kumanda kullanan vardı bi arastırın bence

tarihinde Ahmet Akgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Musa Kuru

Merhaba arkadaşlar.

Orjinal teybimden yeterli verimi alamadığım için Piranha Couger 7.0 almayı düşünüyorum. veya bu özelliklerde başka tavsiye double ekranlarınız varsa onlarıda değerlendirmek istiyorum...

Buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz bahsettiğim modeli.

http://urun.gittigid...gasyon-62205917

(Başka bir yerden sıfırını 490TL Ye buldum.. işte burası)

Piranha Couger 7.0 Bu double hakkında bilgisi olanlar paylaşırlarsa iyimi kötümü tavsiy edermisiniz vs paylaşırsanız çok sevinirim.

Veya tv özelliği de olan başka double tavsiyeleriniz olursa onlarıda yazarsanız çok sevinirim..

Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum..

saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Navigasyon için üretilmiş bir üründen ne kadar ses kalitesi beklenebilir ki? :)

Ekstra özelliği ses bu cihazın. Ana özelliği ses olan bir cihaz bakın derim kendinize...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...