İçeriğe Yönlendir

Tavla Almak Istiyorum?

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar abilerim, kardeşlerim en büyük boy sedef kaplamalı bir tavla düşünüyorum. İnternette link vermekten ziyade ürünü kullanıp şu marka iyidir şeklinde tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum. Bütçem 30-50 arası sembolik olarak belirledim, bu değer üzerinden +-%10 olabilir. :D

Yorum bağlantısı

Abi fiyatı önemli değilde buralarda bildiğim usta yok, yoksa hand made ürünün yerini hiç bir fabrikasyon tutmaz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Ben Diyarbakır da el yapımı almıştım.75 TL verdim.İki yıldır kullanıyorum.Çok memnunum.Böyle zamanlarda bence kaliteli birşey almak daha mantıklı diye düşünüyorum.Ucuz bir şey hemen deforme oluyor.O yüzden bir kere kaliteli birşey almak daha iyi.Sizde el yapımı sağlam birşey bulabilirseniz daha iyi olur.Şimdiden iyi oyunlar...

Yorum bağlantısı

Sizin aldığınız yer adres vs. var mı ? Ahmet abiiii duy sesimi bir Diyarbakır'lı üyemiz alsa yollasa iyi de olur. Ya da büyük toplantıda ben ondan alır getirebilirim. Zaten ömürlük birşey istediğimden ince eleyip sık dokuyorum yoksa sorun değil.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Arkadaşlar abilerim, kardeşlerim en büyük boy sedef kaplamalı bir tavla düşünüyorum. İnternette link vermekten ziyade ürünü kullanıp şu marka iyidir şeklinde tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum. Bütçem 30-50 arası sembolik olarak belirledim, bu değer üzerinden +-%10 olabilir. :D

hemşerim ben bagajda taşıyodum bi ara tavlamı :D umarım istediğin gibi bişey bulursun.

Yorum bağlantısı

Abi ayıp ettin şimdi ama büyük toplantı yok mu ? Ben daha gelicem boşuna mı SLR makine aldık fotoğraf çekicem bahaneyle, sonra i-adei ziyaret için baskı yapıcam. :D

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Van taraflarındada güzel vardı ,geçen sene almıştım.Buraya dönünce nedir piyasa ne aleme dönmüştür bilemem ama araştırayım.70 tl civarı olması lazım el yapımı mı değil mi orasını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...