İçeriğe Yönlendir

Otomobil Boyasi, Çizikler, Hareler Ve Çözümleri

Serkan Ekinci

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Mehmet Bey, bu tür çizikleri görebilmek için fotoğrafı güneşin doğrudan arabaya yansıdığı yeri ya da spot veya benzeri bir ışığın yansıdığı yeri çekmelisiniz. Yalnız bu fotoğraf bana iki şeyi anlatıyor. Birincisi araba maalesef hayli matlaşmış. İkincisi çok keyifli ve ağır bir oturuşla Mondeounun içini fazlasıyla iyi doldurmuşsunuz ki Mercedese de gayet iyi yakışırsınız.

1- Araç matlaşmadan daha ziyade orada araç bembeyaz tozdu :)http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/230756-22-nisan-adana-koyevi-toplanti-resimleri/page__view__findpost__p__1469463 buradan anlaşılır :)

2- Çizikleri yarın size çeker gösteririm.

3-Malasef mercedes e kasa hastasıyım eşim sevmiyor. (2001 üzeri kasaları çok seviyor ) Güzel bir yakıştırma olmuş teşekkür ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ekinci

Evet Mehmet Bey linke baktım oturuştaki keyfin ve ağırlığın sebebi belli oldu. Adana şişler pişmeden bile yeterince iyi görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Evet Mehmet Bey linke baktım oturuştaki keyfin ve ağırlığın sebebi belli oldu. Adana şişler pişmeden bile yeterince iyi görünüyor.

Biz mangal adamıyız. Daha bugün mangaldaydık :) 88 sabitledim cc gibi. kontrollü devam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...