İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

O.Yücel Çetin

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Bu konu güncel arkadaşlar daha önceden aldığım makine tırt çıktı :D

philips maraton tavsiyem.

Müthiş bir makine.

4 ailede var. kullanıyoruz çok memnunuz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Rowenta RO8221 Silence Force Extreme Cyclonic aldım mümemmel bir makine kaskoyla beraber 900 liraya aldık kesinlikle tavsiyemdir sessiz hepa 13 filtreli 500 watt emiş gücüne 900 watt elektrik tüketimi ayrıca turbo başlığı vs...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Lg nasıl? çeşitlerini inceleyin, hafif-sessiz-sağlam-iyi emiş gücü-filtre ömür boyu-çıkar yıka ve tak, tozu sıkıştırır ve kalıp halinde çöpe atarsınız, tozutma yok, yıkama yok....

http://www.lg.com/tr/elektrik-supurgesi/lg-VK7920NHAQY

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Nilfisk demiştim gibi hatırlıyorum :) Neyse demediysem de kesinlikle nilfisk ;)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bu konu güncel arkadaşlar daha önceden aldığım makine tırt çıktı :D

Dyson diyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dyson diyorum.

Fiyat ölümcül diyorum :D  filtreye toz sızması ve temizliği dert diyorlar, doğrumudur acep?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dyson, tek geçerim. Nihat hayatımı kurtardı, her ev temizliğinde dua alıyorum :)

Fiyat ölümcül diyorum :D filtreye toz sızması ve temizliği dert diyorlar, doğrumudur acep?

iki yıldır aynı filtre, yıka temizle devam et. Polende aynı. Mekanik ömrü 10 yılı geçiyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Fiyat ölümcül diyorum :D  filtreye toz sızması ve temizliği dert diyorlar, doğrumudur acep?

Parasını kesinlikle fazlasıyla çıkarıyor. Filtreye toz sızması diye bir şeyi ilk defa duydum.

Motor öncesi filtre dediğimiz filtre var, motora toz kaçmasını engelliyor o filtrenin tozlanmasından bahsetmişler herhalde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bizde de philips marathon var yikamali felan. Kendimi bildim bileli var. Üstünde büyüdüm biner gezerdim. Maşallah kaç senelik makine daha 1 kere dahi sorun çıkarmadı çekiş gücü düşmedi. Rahat 16 senesi var galiba.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Dyson, tek geçerim. Nihat hayatımı kurtardı, her ev temizliğinde dua alıyorum :)

iki yıldır aynı filtre, yıka temizle devam et. Polende aynı. Mekanik ömrü 10 yılı geçiyor

Servet abi dükkandayım, resmi şimdi çektim.

Bak abi etikete nerede üretilmiş. Bu motor 1994 yılında üretilen bir modele ait.

Hala yedek parçası sıkıntısız tedarik ediliyor.

UZePi1z.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Nihat, iki yılı geçti galiba

Muhtemelen abi, problem çıkarmaz, tepe tepe kullan.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Merdivenden yuvarlanıncada bisey olmuyormuş, yeni öğrendik :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Servet abi dükkandayım, resmi şimdi çektim.

Bak abi etikete nerede üretilmiş. Bu motor 1994 yılında üretilen bir modele ait.

Hala yedek parçası sıkıntısız tedarik ediliyor.

Aaa capan, çakmaymış desene  :D  :tongue:

Şaka maka harbi alet hakkaten, bende bundan alayım bari, biliyorsunuz ben, Ali Eniyisinialıroğlu yum   :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Nihatı takip et o vakit Ali ;)

Dyson antiallerjik,çok pahalı ama ömürlük.

Bosch relaxx var sessizlikte üstüne yok.

Pilipis var o da deli gibi güçlü.

Dyson sesli ama çok zalim temizliyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kazak erkeğimiz ne çokmuş yahu :D

Nerde benim zigonuuuuum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Philips maraton aldım süpürge tamir etmekten kurtuldum, geçen gün otoparka indiripi arabayı bile süpürdüm..O kadar yani... :D  Alırken çok nazlandım ama şimdi heyt be iyi süpürge almışım diyorum...

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

philips maraton tavsiyem.

Müthiş bir makine.

4 ailede var. kullanıyoruz çok memnunuz.

philips maraton al, arkana bakma. :)

Philips maraton aldım süpürge tamir etmekten kurtuldum, geçen gün otoparka indiripi arabayı bile süpürdüm..O kadar yani... :D  Alırken çok nazlandım ama şimdi heyt be iyi süpürge almışım diyorum...

Marathonun hangi modeli alınmalı?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arkasında tas gibi bir kap var, üstünde de bir tuş var..İş bitince basıyorsun garıl gurul bir ses geliyor içerideki tozu pisliği tam toz haline getiriyor çöpe döküyorsun..  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Serkan Karadağ
Tahir İlter

Nilfiks ;) Burada arkadaşım bayisi acayip bir çekiş gücü var ve bir o kadar da sessiz. 3 metreden attılar gözümün önünde sadece cizildi o kadar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Nilfiks ;) Burada arkadaşım bayisi acayip bir çekiş gücü var ve bir o kadar da sessiz. 3 metreden attılar gözümün önünde sadece cizildi o kadar. 

Teşekkürler Abi.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Ben torbasız süpürge olarak Dyson diyorum. Torbalı veya su filtreli ise Karcher.

Uygun fiyatlı torbalı süpürge isterseniz, elimde son iki adet Nilfisk var.

Biri extreme eco, diğeri coupe neo.

Heri iki Nilfisk modelinin fiyatlarını araştırın, bulduğunuz en düşük fiyatın 50 TL aşağısına ücretsiz kargo ile gönderirim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...