İçeriğe Yönlendir

Bolu Gezimiz...

Doğan Özkan

Recommended Posts

Doğan Özkan
(düzenlendi)

Nasıl açıklasam bilmiyorum; resimler karışık yüklendi, copy-paste yapınca da ortalık karıştı...

İlk resimler; Mengende Gölet diye adlandırdıkları yer (2. resim hariç)

İlk mesajda son 2-3 resim ise otelden

ikinci mesaj ilk resim ve son iki resim Çepni köyü (Akmina Maden suyunun kaynağı, çeşmelerden maden suyu akıyor)

Sonraki resimler Karacasu tarafında kaldığımız otelin biraz ilerisinde bir göl

Sona doğru olan resimler ise Gölcük...

tarihinde Doğan Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bizim toplantı yaptığımız yer. O tahta merdivenlerin üstünde Süha ve Mert Can'la resmimiz vardı.

Muhteşem bi yer ama bu havada üşüdünüz mü acaba?

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

Bizim toplantı yaptığımız yer. O tahta merdivenlerin üstünde Süha ve Mert Can'la resmimiz vardı.

Muhteşem bi yer ama bu havada üşüdünüz mü acaba?

Sani gece dışında üşümedik, gece hava serindi...

Çok memnun kaldık,

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Maşallah güzel bir yermiş orda otelde falanmı kaldınız nasıl oldu maliyet falan?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Benim köyden geçmişsiniz..:) Mengen' de yaptığımız geçen seneki toplantı burada olmuştu...

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

Maşallah güzel bir yermiş orda otelde falanmı kaldınız nasıl oldu maliyet falan?

http://www.b-bcounty.com

bu otelde kaldık, çok güzeldi. karacasu tarafında bir otel. Arkadaş tavsiye etti, sahibini tanıyormuş, zorla bizi buraya gönderdi ama iyi ki göndermiş...

İsterseniz yardımcı olurum,

Biz Ailece gittik... Kızım 11, oğlum 5 yaşında. Çok beğendik, oğlum tatilin en çok otel kısmını beğenmiş...

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

http://www.b-bcounty.com

bu otelde kaldık, çok güzeldi. karacasu tarafında bir otel. Arkadaş tavsiye etti, sahibini tanıyormuş, zorla bizi buraya gönderdi ama iyi ki göndermiş...

İsterseniz yardımcı olurum,

Biz Ailece gittik... Kızım 11, oğlum 5 yaşında. Çok beğendik, oğlum tatilin en çok otel kısmını beğenmiş...

Doğan hocam çok beğendim annemi götürmeyi çok istedim şu anda..

Fiyat konusunda bilgi verebilirmisiniz rica etsem..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok güzel bir gezi olmuş anlaşılan. Ayaklarınıza sağlık.

img1555vl.th.jpg

Bu resme hayran kaldım. Büyük halini göremiyorum okuldan.

Ancak bu resim bana çok şey anlatıyor. Allah muhabbetinizi bozmasın. Herzaman bu şekilde olun. Biliriz babalar ve oğulları pek anlaşamaz ama devir değişiyor :)

Allah mutluluğunuzu bozmasın.

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

Çok güzel bir gezi olmuş anlaşılan. Ayaklarınıza sağlık.

Bu resme hayran kaldım. Büyük halini göremiyorum okuldan.

Ancak bu resim bana çok şey anlatıyor. Allah muhabbetinizi bozmasın. Herzaman bu şekilde olun. Biliriz babalar ve oğulları pek anlaşamaz ama devir değişiyor :)

Allah mutluluğunuzu bozmasın.

img1555vl.jpg

Amin kardeşim, darısı tüm babaların başına...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Özkan
(düzenlendi)

img1645nd.jpgimg1650b.jpg

Resimlerde suyun içerisinde gördüğünüz nokta nokta şeylerin hepsi kurbağa yavrusu, 2. resimde bardağın içindekilerde öyle... Çepni köyü civarı,

Bu arada 600 km yol yaptık, hala çeyrek depo dolu... :p

tarihinde Doğan Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
:nazar: Gölcük daha önce toplantı yaptığımız mekan,diğerlerini bilmiyorum,fotoğrafa yansıyan kısmı bile çok güzel :bravo:
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Resmin gerçeği çok daha güzel. Gerçekten duygulandım. Allah acılarını göstermesin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...