İçeriğe Yönlendir

Çok Önemli "Yardımlaşma Derneği Nasıl Kapattırılır?"

Hasan Tahsin Şipit

Recommended Posts

Tahir İlter

Babam emekli olmadan önce derneklerle ilgileniyordu 2000 yılında emekli oldu son değişiklikleri hali ile bilmiyor ama onunda tavsiyesi valiliğe imza destekli dilekçe vermen yönünde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Babam emekli olmadan önce derneklerle ilgileniyordu 2000 yılında emekli oldu son değişiklikleri hali ile bilmiyor ama onunda tavsiyesi valiliğe imza destekli dilekçe vermen yönünde.

Tamam Abi. Düzgün bir çıktı alıp imza işine başvurayım.

İlginiz için çok çok teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Tamam Abi. Düzgün bir çıktı alıp imza işine başvurayım.

Kapattır hacı Isparta' lılar dernek açmak için yer arıyorlar ondan ilgileniyorum :D Isparta lı toplantı severler derneği kuracağız orada :p:D Nasılsa toplanamıyoruz sıkıntı olmaz gerçi biz toplanıcı değil toplantı seviciyiz :D :D

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Kapattır hacı Isparta' lılar dernek açmak için yer arıyorlar ondan ilgileniyorum :D Isparta lı toplantı severler derneği kuracağız orada :p:D Nasılsa toplanamıyoruz sıkıntı olmaz gerçi biz toplanıcı değil toplantı seviciyiz :D :D

Abi süper olur. :) .gelin size tutalım burayı. :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Valilik İl Dernekler Müdürlüğüne gidilmesi lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Valilik İl Dernekler Müdürlüğüne gidilmesi lazım.

Tamam Abi. Güzel bir de dilekçe yazdım mı bu iş tamam.

İlgilendiğiniz için çok çok teşekkür ederim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hasan Tahsin Şipit

Dilekçe dün verildi. Gelişmeleri buradan aktarırım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Vay be sen masum yardımlaşma derneğini kapattırmaya çalış bir de gelişmeleri buradan aktar o kadar yardımsız kalan tüyü bitmemiş yetim ne olacak :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Vay be sen masum yardımlaşma derneğini kapattırmaya çalış bir de gelişmeleri buradan aktar o kadar yardımsız kalan tüyü bitmemiş yetim ne olacak :p

Hişşşş çaktırma. :seytan:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İnternet üzerinden de şikayet mercileri olabilir.Bazen mailleri falan dikkate alıyorlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

İnternet üzerinden de şikayet mercileri olabilir.Bazen mailleri falan dikkate alıyorlar.

Farklı bir dilekçe yazıp mail de atayım madem. :) Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Katılıyorum. Akmasa mı beyaz masa mı neyse, onlar şikayeti acaip takip ediyorlar.

Abi o masa belediyelerde oluyor galiba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Katılıyorum. Akmasa mı beyaz masa mı neyse, onlar şikayeti acaip takip ediyorlar.

Bir araştırayım Abi. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İki adet profil köşebent al, bir kaynak makinası ve bir spiral. Pazar günleri demir sehpa yapmayı öğren balkonun önünde. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

İki adet profil köşebent al, bir kaynak makinası ve bir spiral. Pazar günleri demir sehpa yapmayı öğren balkonun önünde. :)

Teşekkür ederim Hocam. :)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Teşekkür ederim Hocam. Bunlardan bütün apartman rahatsız fakat sesini çıkartan birkaç kişi. Bütün pazarımızı mahvediyorlar.

Hasan kardeşim,,

İlk olarak çok zor bir durumda kalmışsın.Allah yardımcın olsun.

Sana bazı tavsiyelerde bulunacağım.İlk olarak dernek adı altında kullanılan bu bölgede yapılan faaliyetlere bir bakmak lazım, sigara içiliyormu, kağıt oynanıyormu, alkol alınıyormu.Bu ve bunun gibi benzeri faaliyetleri fotoğraflaman gerekecek.Bunları belgelemenin yanında oraya gelen polisleride şikayet edebilirsin.İşlerini doğru dürüst yapsınlar...Bu delillerle birlikte , apartman sakınlerinden imza alınırsa dahada harika olur,valiliğe müracatta bulunup bahse konu dernek hakkında işlem yaptırabilirsiniz.... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hasan kardeşim,,

İlk olarak çok zor bir durumda kalmışsın.Allah yardımcın olsun.

Sana bazı tavsiyelerde bulunacağım.İlk olarak dernek adı altında kullanılan bu bölgede yapılan faaliyetlere bir bakmak lazım, sigara içiliyormu, kağıt oynanıyormu, alkol alınıyormu.Bu ve bunun gibi benzeri faaliyetleri fotoğraflaman gerekecek.Bunları belgelemenin yanında oraya gelen polisleride şikayet edebilirsin.İşlerini doğru dürüst yapsınlar...Bu delillerle birlikte , apartman sakınlerinden imza alınırsa dahada harika olur,valiliğe müracatta bulunup bahse konu dernek hakkında işlem yaptırabilirsiniz.... :)

Abi çok çok teşekkür ederim. Dilekçe verdik. Bir tane daha yazarız. Bunlar bizim huzurumuzu kaçırdılar. Yanlarına bırakmayacağım. Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim. :wub:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Apartman yönetimi bu işe izin vermiş olsa bile üyler tarafından imzalanmış karar defteri olması gerekir, kimse kendi kafasına veya şifaen karar alamaz, yöneticinizi bu şekilde tehtit edin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Apartman yönetimi bu işe izin vermiş olsa bile üyler tarafından imzalanmış karar defteri olması gerekir, kimse kendi kafasına veya şifaen karar alamaz, yöneticinizi bu şekilde tehtit edin.

Abi o zamanki yönetici değişti. Bu yönetici de durumdan pek memnun değil fakat birşey yaptığı yok. :(

Hasan en iyisi video kaydı yaparsan ilgili dernekle..

bi tv kanalı ile paylaşırsan "yardım derneğinin içler acısı durumu" veya "yardım derneğinde neler oluyor" gibi bir başlıkla duyurdular mı işlem başlar..

artık resmiyet değil, medya en önemli ses duyurma yoludur.

zaten medyada haberi duyan resmi kanallar da normal de yapması gerekenleri yapacaktır ;)

Teşekkür ederim. Bakalım bu hafta bizi neler bekliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Bugün şimdilik derneği açmadılar. Evdeki pc de word yok. Yarın iş yerinde tekrar dilekçe yazacağım. Valilikten beyaz masasına kadar göndereceğim. Hadi hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Allah Kolaylık versin Umarım En kısa sürede çözüm bulunur Kardeşim ;)

Amin Abi teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Tahsin Şipit

Dernekler başkanlığından bir belge gelmiş. Şikayet dilekçemizin işleme alındığına dair. :) Hadi hayırlısı. :)

Dernek sanırım okullar tatil olduğu için yaklaşık 5-6 haftadır açmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

İnşallah amacına ulaşırsın abi..

Baktın olmadı mı, seneye ki FCTR şenliğini o dernekte yaparız bizde kardeş kardeş.. :blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...