İçeriğe Yönlendir

Toshıba Laptop Ekran Ihtiyacı

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Arkadaşlar birkaç gündür foruma giremiyorum çünkü sahibi bulunduğum 2008 model siyah renkli değişeni ve boyası olmayan Toshiba marka lap tobumun masadan aşağıya intahara teşebbüs etmesi dolayısıyla ekranı kırılmıştır.Bilgisayarın ekranını nerden bulacağız nasıl ayarlayacağız yardımcı olursanız sevinirim. :flowers:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Zafer in parça aldığı bir site vardı abi istersen ona bir ulaş.Geçmiş olsun bu arada.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar birkaç gündür foruma giremiyorum çünkü sahibi bulunduğum 2008 model siyah renkli değişeni ve boyası olmayan Toshiba marka lap tobumun masadan aşağıya intahara teşebbüs etmesi dolayısıyla ekranı kırılmıştır.Bilgisayarın ekranını nerden bulacağız nasıl ayarlayacağız yardımcı olursanız sevinirim. :flowers:

Modeli nedir abicim?

Bana kargolayabilirsen hallederiz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Varol Güner
(düzenlendi)

benim toshiba laptop umun anakartı bozuldu bende bir köşeye attım duruyor.ekranı sağlam duruyor. a200 1 bp.

tarihinde Varol Güner tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Modeli nedir abicim?

Bana kargolayabilirsen hallederiz :)

Sani nerde yazıyor bunun marka modeli,,,Şasi numarası... :unsure2::kafa:

benim toshiba laptop umun anakartı bozuldu bende bir köşeye attım duruyor.ekranı sağlam duruyor. a200 1 bp.

model uyarsa ne kadar güzel olurdu... :flowers:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şu sitede kesin vardır Şahin abi. Site sağlam, Ahmet abi de bilir :p Mesela DELL, Toshiba vs. içinmiş bu; http://www.gemwon.com/sp14302Laptopun marka model numarasıyla ararsan çıkar diye düşünüyorum.

Zafer in parça aldığı bir site vardı abi istersen ona bir ulaş.Geçmiş olsun bu arada.

Yorum bağlantısı
Varol Güner

şahin bey bi araştırın uyarsa seve seve veririm.bomboş duruyor bir arkadaşın işine yarasın bari.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

şahin bey bi araştırın uyarsa seve seve veririm.bomboş duruyor bir arkadaşın işine yarasın bari.

Varol Abi işine yaramıyorsa ve klavye tuşları duruyorsa onlarıda ben istesem. Bende bazı harfler kırıldı malesef.

Yorum bağlantısı
Varol Güner

:bravo:

Ancak sağından solundan biraz makaslamak gerek ekranı. :) Çünkü maalesef sizdeki 15.4", Şahin Abi'ninki 14.1" ekran. :( Acaba soğuk suya yatırsak çeker mi ki? :D

evet benimki 15.4.

Varol Abi işine yaramıyorsa ve klavye tuşları duruyorsa onlarıda ben istesem. Bende bazı harfler kırıldı malesef.

mert kardeşim benim anakart klavye nin üstüne kola döktüm diye bozuldu.şu an iğrenç bir hali var:)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Az önce aradım Şahin abi'yi, tam numara çekiyordum ki, anında tanıdı beni ya :D

Kriminal adamın hali bir başka oluyor yahu :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Az önce aradım Şahin abi'yi, tam numara çekiyordum ki, anında tanıdı beni ya :D

Kriminal adamın hali bir başka oluyor yahu :)

Sonuç var mı Sani ekran yüzünden foruma giremiyor galiba.Canlı ve cansız varlıklarda uzmanla muhatap oluyorsun boru mu bu :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ahanda geldim....Ne çekiştiriyorsunuz beni bakem :p

Sani sağol kardeşim.Kasanın ekranına lap tobu bağladım.Acayip garışık bişeyler oldu..... :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sani sağol kardeşim.Kasanın ekranına lap tobu bağladım.Acayip garışık bişeyler oldu..... :D

Ben yapmadım Sani yaptı amirim ben sadece yazıcıyım :D:p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi çözünürlükle alakalı sıkıntı var mı?

Yani ekranda boşta kalmış siyah alanlar veya çok büyüymüş yazılar falan?

Eğerki varsa, masaüstünde boş bir yere sağ tuş ile tıkla, "özellikler" den "ekran ayarları" olması gerekliydi, oradan doğru çözünürlüğü bulana kadar deneme yapabilirsin.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Sağolsun muhammet kardeşim parçayı bulmuş.Yarın laptobu ona göndereceğim.Hazır göndermişken muhammet komple pasta cila atacakmış.... :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sağolsun muhammet kardeşim parçayı bulmuş.Yarın laptobu ona göndereceğim.Hazır göndermişken muhammet komple pasta cila atacakmış.... :D

km yide düşüttür abi satarken rahat olur :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

En iyisi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

sani ben cesetçiyim ne anlarım ekran ayarından.....Dalak ciğer böbrek de bana onlardan anlarım... :unsure2:

iyi hatırlattın tahir km ye çakmak lazım.... :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

sani ben cesetçiyim ne anlarım ekran ayarından.....Dalak ciğer böbrek de bana onlardan anlarım... :unsure2:

Ekranı göz gibi düşün abi

İşlemci kalp

hard disk beyin

ramler beyincik

ana kart iskelet sistemi

fanlar böbrek

usbler üremek için

:D :D :D

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

iyi hatırlattın tahir km ye çakmak lazım.... :D

Abi dalak böbrek ciğer sakatata girer, yok mu but, antrikot, bonfile :D

Ekranda gördüğün bi gariplik var mı?

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

evet altı üstü kapkara.....arka plan monalısa gibi.... :D

valla onuda hallettim sani çok sağol..... :flowers:

Ekranı göz gibi düşün abi

İşlemci kalp

hard disk beyin

ramler beyincik

ana kart iskelet sistemi

fanlar böbrek

usbler üremek için

:D :D :D

E be kardeşim sen AKS ları unuttun, eksozu ve susturucuları unuttun.....Hatta ve hatta şaft..... :hahahoho:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Şahin geçmiş olsun,

yukarda yazılanları okuyunca birkez daha nasıl büyük bir aileyiz diye düşündüm.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...