İçeriğe Yönlendir

Navigasyona Farklı Harita Yükleme

Engin Ünal

Recommended Posts

Engin Ünal

Arkadaşlar 6-7 ay kadar önce aldığım Next 1050 marka cihazda igo harita yüklü.Hiç hoşuma gitmiyor .Güncellemeside 2 yılmış galiba.Bu cihaza görsel açıdan daha zengin ve güncelleme problemi olmayan başka harita yüklenebilirmi.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Engin ömür boyu güncellemesi bedava olan cihaz alacaksın.

bütün cihazlara her türlü haritalar yüklenir, örneğin next-e tomtom dahi yüklüyebilirsin, cihazda sorun yok, ancak yazılımları çok pahalıdır diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tüm nextler sınırsız güncelleme oldu demişti forumdan birisi...

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Tüm nextler sınırsız güncelleme oldu demişti forumdan birisi...

İnşallah olmuştur.Yoksa para verir dururuz güncellemeye.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Eğer yeniler olmuşsa eskilerde olmuştur.Bu haber iyi oldu :) Epeydir güncellemiyordum artık kısmet yaz şenliğine gelirken güncellerim :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Next demişken, benim aldığım next'in sesi çıkmıyor. İlk başta seçim yaparken sesi dinlemiştim ama sonrasında yolda ses çıkmıyor. Ayarı falan var mı?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Next demişken, benim aldığım next'in sesi çıkmıyor. İlk başta seçim yaparken sesi dinlemiştim ama sonrasında yolda ses çıkmıyor. Ayarı falan var mı?

Ses ayarı var ; birde fm transmitter varsa o açıkken cihazdan ses çıkmıyor..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ses ayarı var ; birde fm transmitter varsa o açıkken cihazdan ses çıkmıyor..

O zaman en iyisi bir daha kurcalamak.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile bende navitech vardı, 3 yıl falan önce almıştım, hiç de bu işlere merakım yok. Sitesine girdim, güncelleme için bir siteye yönlendirdi, üye oldum, cihazı usb den pc ye bağladım, yedekledi, güncelledi, 3 boyutlu görünüm de geldi, saydıkalrımın tümünü, site yönergelerini takip ederek 5 dakikada tamamladım. bu güncelleme işi zaten sınırsız oldu sanırım kendiliğinden, ben satın aldığımda 1 yıl ücretsiz yazıyordu.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Navigasyon cihazlarında işletim sistemi ve haritalar sürekli birbirine karıştırılıyor. Next cihazın markasıdır, İgo bir navigasyon yazılımıdır, başarsoft ise haritadır. Siz harita güncellemesi yapacaksınız sanırım?

Yorum bağlantısı
Engin Ünal
(düzenlendi)

Navigasyon cihazlarında işletim sistemi ve haritalar sürekli birbirine karıştırılıyor. Next cihazın markasıdır, İgo bir navigasyon yazılımıdır, başarsoft ise haritadır. Siz harita güncellemesi yapacaksınız sanırım?

Sanırım benden bahsediyorsunuz :D Harita güncellemede sorunum yok şu an için. 2 yıl süresi var yazıyordu ondan sormuştum , galiba sınırsız olmuş.

http://www.nextnavigasyon.com/model_YE_A1050.html

tarihinde Engin Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...